Jump to content

koala

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 4 Snapdragon

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

koala's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Wybieranie ustalone jest to usługa umożliwiająca nawiązywanie połączeń tylko z wcześniej ustalonymi numerami telefonów.więc nie o to tu chodzi.
 2. Niestety ta opcja nie działa na dialerze od google, a taki jest w mi 9 lite
 3. Witam pytanie jak w temacie ,telefon korzysta z aplikacji "telefon google "jak ustawić szybkie wybieranie ?
 4. Na to nie zwróciłem uwagi, natomiast, amazfit wersja 3.4.6 gtr firmware 1.3.4.19 to a-gps aktualizuje się w amazfit, nie aktualizuje w gtr, amazfit wersja 3.4.1 gtr firmware 1.3.4.11 a-gps aktualizuje się i w amazfit jak i w gtr, ale i tak to nic nie zmienia, co prawda w tej i tej konfiguracji fix łapie w około 30 sekund ale tyko jak gtr jest ściągnięty z ręki, wychodzi na to że kontakt z ciałem blokuje GPS, co by było absurdem.
 5. Jak zainstalujesz starszą wersję apk.amazfit, to zaktualizuję się do starszego firmware dokładnie to samo stwierdziłem,więc pomyślałem że wrócę do starszej wersji, ale jednak to nic nie dało,gdzieś wyczytałem(chyba xda) że to problem z aktualizacją a-gps . niestety nie pomaga, zainstalowałem nawet firmware 1.3.5.03 (to z Greckiej strony)ale też bez zmian.
 6. Co do GPS, to przetestowałem firmware 1.3.4.05-11-16, amazfit wersje 3.1.0-3.2.0-3.4.1-3.4.4-3.4.6, i zaskakujące jest to że jak zegarek położę na parapecie to fix łapie w 20-30 sekund, natomiast w tym samym miejscu ale zegarek na ręku, niestety ale nie mogę się doczekać połączenia. Nadmienię tylko że do ostatniej aktualizacji nie miałem problem z GPS.
 7. Pytanie do użytkowników Notify & Fitness for Amazfit, mam mały problem, jak otrzymam SMS to nie wyświetla mi się nazwa kontaktu tylko numer, jak to zmienić ? Natomiast jak mam ustawione powiadomienia SMS z aplikacji amazfit, to wyświetla się nazwa kontaktu.
 8. To może wcześniej zapoznajcie się z opiniami i dopiero kupujcie, a nie ciągle narzekanie, że to nie tak a i to też nie pasuje, jest masa smartwatch więc macie z czego wybierać i nie żałować zakupu.
 9. Ciekawi mnie jak mierzy spalone kalorie,bo jeżeli bierze pod uwagę puls ,to mamy następny pomiar wzięty nie wiadomo skąd.
 10. U mnie pomaga odświeżenie apk pogody, na telefonie, A co do pulosmertu to kilka treningów było z dobrym pomiarem, a teraz znów lipa wyniki 50 - 60 % mniejsze niż rzeczywiste, tak że pulsometr to loteria.
 11. Tętno na poziomie 40 ? to może udaj się do lekarza, chyba że jesteś super wyczynowcem, to może być.
 12. co do pomiaru pulsu to zgadzam się że są różnice ,aczkolwiek pomiar w spoczynku daje prawidłowy,mierzony na tętnicy szyjnej daje taki sam wynik jak na gtr, natomiast przy treningu jest różnie ,chociaż dziś ,rower interwały na 179 , gtr pokazał 172,ale nigdy nie dorówna opasce więc tu pomiary trzeba traktować orientacyjnie.
 13. nie staram się na siłę bronić moich racji, ale ,gps u mnie działa poprawnie, może nie idealnie, ale te kilka naście metrów, dla amatora nie robi różnicy, i tu Cię muszę zmartwić ,jadąc autem niewielki ruch kierownicą włącza ekran,denerwowało mnie to więc musiałem przejść z trybu czułego na normalny, no cóż może ja mam jakieś felerny model ,ale ja podnoszę rękę i widzę godzinę, na nic nie czekam. i w zasadzie to nie ma co mówić ,że ten lepszy ,albo ten gorszy ,każdy bierze co mu najbardziej pasuje
 14. czyli twierdzisz że jakość bip-a jest lepsza od gtr-a dzięki amoledowi zobaczysz to samo co w innych smart zegarkach bez amoleda ,za to w lepszej jakości, i w każdych warunkach, nie potrząsam nie pukam,wystarczy leki ruch ,podniesienie ręki,naturalny odruch w każdym rodzaju zegarków.
 15. bip , przecież to wygląda jak zabawka dla przedszkolaków .
×
×
 • Create New...