Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. To jest w Ustawienia, Ekran główny, Wyświetl skróty ustawień. Przynajmniej w launcherze Miui, nie wiem czy w Poco jest tak samo.
  2. @Nagalek Nie spotkałem się z czymś takim. Jest jedynie dźwięk przy podłączeniu ładowarki. Nie doinstalowałeś przypadkiem jakiegoś programu do monitorowania baterii?
  3. W moim telefonie w ciągu 2 lat miałem dwa romy (chyba na 6 aktualizacji) na których tel był ciągłe wybudzony. Jedyne co to naprawiało to nowsza aktualizacja.
  4. @vipmatrix7 brak paska Wi-Fi w tym miejscu to norma w wielu modelach. Ciągłe wybudzenie, z reguły przypadłość wersji romu. Nowsza może to naprawić. Lokalna kopia może nie obsługiwać niektórych aplikacji. Jej przydatność jest dla mnie bardzo wątpliwa. Masz najnowszy rom V12.5.13.0.RKLMIXM ?
  5. Ja nie zrozumiałem. Ojcu kupiłem i-Pad, żona też ma. Owszem większość rzeczy działa prawidłowo, ale to też nie ideał. Po roku mało intensywnego używania system wygenerował tyle śmieci że zaczęło brakować pamięci. Skończyło się resetem do fabrycznych.
  6. Dla mnie wtyczka i gniazdo to dwie różne rzeczy. To co jest w telefonie nazwał bym gniazdem. Wtyczka na kablu. Inny kabel inna wtyczka. Ten inny nie był wielokrotnie wpinany w gniazdo twojego telefonu, siedzi ciaśniej, dlatego jest lepszy kontakt i ładuje szybkim. Jakby to był problem softu to na żadnym kablu nie byłoby fast charge.
  7. Jak tak to wina kabla. Mogła np wtyczka sie wyrobić.
  8. Tak. Aktywne odblokowanie telefonu zegarkiem, lub opaską (w pobliżu). Jak to się wyświetla to nie musisz wpisywać hasła, czy wzoru po zamknięciu ekranu blokady.
  9. To jeszcze pozostaje temperatura barwowa w Ustawienia ekranu, schemat kolorów. Może zmieniłaś na ciepły.
  10. https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RKFEUXM/miui-blockota-sweet_eea_global-V12.5.4.0.RKFEUXM-V12.5.6.0.RKFEUXM-919e333470-11.0.zip to pobierasz bo too masz (global EEA). To jest aktualizacja ota dokładnie z tej wersji którą masz. Wchodzisz w Ustawienia, klikasz w wersję miui, potem 10 razy klikasz w logo Miui (to odblokuje zaawansowane opcje i instalacje z pliku). Potem na ekranie aktualizacji trzy kropki na górze po prawej i wybierasz aktualizacje z pliku.
  11. Zacznij od zmiany regionu, np na Szwajcarię (Ustawienia, dodatkowe ustawienia, region). Jak zmienisz to bardzo prawdopodobne że sam znajdzie aktualizację systemu. Niestety w naszym regionie (Polska) aktualizacje romów pojawiają się ze sporym opóźnieniem.
  12. Najszybciej aktualizacją romu. Dzisiaj bodajże wydali nową dla globala EEA (taki prawdopodobnie masz), mogli to naprawić. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/sweet/roms-eea-stable/
  13. Skasują się jak "zatankujesz" do pełna. A co z tym wybudzeniem? Sprawdziłeś?
  14. Na tym twoim zrzucie powyżej powinna być zakładka Ranking, a po kliknięciu wybierz szczegóły. Tam masz info o wybudzeniu. Jak wybudzenie pokrywa się (mniej więcej) z włączonym ekranem, to znaczy że wszystko jest ok. Zdarza się że w niektórych romach jest ciągle wybudzony (ciągła linia), wtedy nie jest ok, ale raczej niewiele sam z tym zrobisz. Na zrzucie ma 7h, 24 minuty włączonego ekranu.
  15. Nic to nie wnosi, a sama apka zgłasza że jest ubijana. Raczej jest źle skonfigurowana i masz włączone oszczędzanie baterii. Jak to zwiększenie zużycia nastąpiło po jakiejś aktualizacji romu, to możliwe że jedynym rozwiązaniem jest poczekanie do następnej aktualizacji. Czasami udaje im się taki zwalony rom wydać. Czy wchodzi w stan uśpienia można stwierdzić bez Accubattery. To widać w Panelu sterowania, bateria, ranking.
  16. Tylko tak Ci się wydaje, działa w tle. A do automatycznego włączenia w Miui służy autostart. Jeszcze bateria bez ograniczeń i ewentualnie kłódka, żeby nie ubijało.
  17. Kody nie włączają usługi. Włączają lub wyłączają (naprzemiennie po każdym wpisaniu) pokazywanie opcji volte i vowifi w ustawieniach. Jak ich nie widzisz to może wyłączyłeś. A jak po wpisaniu miałeś krótki komunikat "Carrier check was enabled" to na 100% wyłączyłeś nie włączyłeś.
  18. I w trakcie rozmowy masz LTE, czyli "normalny" internet.
  19. Chyba nic. Włączyli Ci VoWiFi (jak działa VoLTE) bo w Play włączenie VoWiFi włącza VoLTE. Niestety VoWiFi w Play nie z twoimi telefonami.
  20. FromWP

    Rosyjskie logo

    A po co rosyjski motyw instalowałeś?
  21. Nie rozumiem o co ludziom chodzi z tym zużyciem energii przez AOD. Przecież to jest marginalne. U mnie to zawsze poniżej 1%, a dokładnej tu 0,54% po całym dniu i włączonym na stałe.
  22. Nic nie kombinowałeś z custom romami? U mnie cały czas L1 (global 12.5.2 nie EEA)
  23. Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Skróty przycisków i tam wyłącz skrót dla Asystenta Google.
  24. To zależy z kim rozmawiasz. Jak druga strona nie ma VoLTE a tylko ty masz, to różnicy w jakości praktycznie nie będzie.
  25. Tak w niektórych telefonach mogą się nie pojawiać, a usługa działa. W Mi11Lite 5G w Play tak jest z VoLTE (tylko VoLTE sprawdzałem).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...