Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Możliwe że jest błędnie rozpoznawalny i nie jest w edl. Zwierałeś te testpointy?
  2. Tryb jest dobry (download) sterowniki no tu https://xiaomifirmware.com/downloads/qualcomm-hs-usb-qdloader-9008/
  3. Wszystko czyli co? Masz się skontaktować z bankiem. Wylogowałeś kartę, czy aplikację banku ze starego telefonu? Nie wszystkie pozwalają na płatności dwoma urzadzeniami.
  4. Jak tak to tylko ten kto zakładał konto, ma nr tel lub maila na który było rejestrowane może odzyskać hasło.
  5. Konto samo raczej się nie zakłada. Jak tam była karta z numerem który jest teraz w tym nowym tel to powinno być to samo konto. Sprawdź czy stary tel nie jest przypisany do tego samego konta. W tym nowym Ustawienia, Konto Xiaomi, Urządzenia. Chyba że to konto w starym było założone na maila.
  6. Albo pobierz nowszą wersję i zainstaluj https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-notifications/miui-notifications-1-1-4-48-release/xiaomi-notifications-1-1-4-48-android-apk-download/download/
  7. Dzisiaj była duża awaria w T-Mobile, nie działało (może nadal nie działa) wiele usług. Możliwe że to jest powodem twoich problemów. https://www.dobreprogramy.pl/awaria-t-mobile-klienci-nie-maja-sygnalu-nie-dziala-takze-internet-stacjonarny,6711064444197472a?utm_source=twitter
  8. Nie. To dwa różne telefony, zupełnie inne rozmiary.
  9. Pozostaje widzet (ikona) blokowania umieszczona w dolnym pasku. Będzie na każdej stronie.
  10. Nie ma. Zablokowanie dwuklikiem działa tylko na ekranie blokady.
  11. Via browser, ewentualnie Opera, ale ta już cięższa.
  12. Pogoda dzisiaj zaczęła działać prawidłowo. Akurat od wczoraj bawię się Mi11Lite5Gne dlatego odpisałem, bo miałem taki sam problem. Co do baterii to po naładowaniu do pełna ze dwa razy powinno być lepiej. Jak masz wersję Mi11Lite5G (bez ne) to powinien mniej prądu żreć, bo ma oszczędniejszy procesor w technologii 5nm. Juz wiedzę że odświeżanie 90Hz wyraźnie więcej zużywa, a efekt wizualny przynajmniej dla mnie niewielki.
  13. Z brakiem sieci przy konfiguracji pogody to wczoraj ogólny bug. Miasta tez nie można było wyszukać i dodać. Dzisiaj nadal nie działa. Z baterią to nienormalne, albo coś z romem, albo uszkodzony. Ja bym od razu oddał.
  14. Nie jest najnowsza. Jest jakiś problem z weryfikacją romów pobranych ręcznie dla kilku telefonów. Nie wiem czy to błąd, czy celowe działanie. Jak celowe to może to włączą po wydaniu wersji enhanced. Może trzeba pobrać pierwszą z Androidem 11 i spróbować. Tu link do pobrania wszystkich romów dla twojego https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/gauguin/roms-eea-stable/
  15. Bo trzeba mu nadać uprawnienia do tworzenia skrótów. Jedyne którego potrzebuje. W dodatkowych uprawnieniach, jak przytrzymasz jego ikonę i klikniesz w informacje.
  16. Można zrobić skrót pokazywania id razem z ustawieniami połączeń oczekujących. Launcherem aktywności. U mnie (Mi9Lite) to jest w Telefon-usługi, Ustawienia połączenia GSM.
  17. To nie ma żadnego znaczenia. Moze masz brandowane romy np Vodafone, albo Orange. Ostatnie litery w nazwie wersji Miui to XM? Ręczne pobranie i wgranie jest bezpieczne. Fabryczne recovery weryfikuje co wgrywasz i innego nie pozwoli wgrać.
  18. Możesz. MiFlashem rom fastboot. A jak telefon nie z chińskiej dystrybucji to zablokować bl na globalu tez możesz.
  19. Coś Xiaomi popsuło z działaniem innych launcherów, ale czy tylko z tego powodu warto się cofać?
  20. Lepiej wstawić Rem. Tylko nie wiem jak w tym przypadku jest z antirollbac. Ja bym się do niższej wersji Androida nie cofał. To trochę bez sensu.
  21. Ten chcesz wgrać, a jaki masz? Skrypt Notepadem++ się edytuje (ostatecznie notatnikiem).
  22. A dlaczego wgrywasz przez fastboot jak już masz indonezyjski? Masz odblokowany bl? Normalnie przez recowery rom recovery powinien przejść.
  23. Tak, kupić telefon z większą pamięcią. 16GB to obecnie nieporozumienie, same aktualizacje tego co masz zapchają pamięć. Jakiś lepiej działający od fabrycznego program do obsługi pamieci moze pomoże w czyszczeniu. Np Disk usage ze sklepu.
  24. Nigdzie w ustawieniach nie ma opcji wyłączenia skrótu do latarki na ekranie blokady. Masz widżet latarki w widżetach i kafelek na ekranie szybkich ustawień? Latarka działa?
  25. Nie powinien. Oszczędzanie to nie rozwiązanie. Równie dobrze można by go wyłączyć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...