Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. A jak myślisz, dlaczego rom jest fastboot? Bo nie ma działajacego twrp dla Androida 12. Nie da się wgrać czegoś czego nie ma.
  2. Nawet ikony są różne, myślałem że masz dwie ikony telefonu, zieloną i niebieską, czyli doinstalowaną aplikację telefon (niebieska ikona) od Googla.
  3. A jest widziany przez kompa? Sprawdzałeś komendą fastboot devices?
  4. Telefon masz od Googla, musiałeś go doinstalować. Powinno się chyba dać go odinstalować. A co masz domyślnie ustawione do dzwonienia?
  5. Z tym stockowym recovery to bywa różnie. U znajomego w Mi11 ultra z wgranym romem eu ten błąd z pamięcią pojawił się właśnie po wipe data. Może dlatego że zrobił to z poziomu systemu (ustawienia fabryczne), niby to prawie to samo. Ponowne wgranie w fastboot naprawiło problem.
  6. Bez twrp przy romach fastboot to chyba tylko ponowna instalacja tej samej wersji na czysto, czyli uruchamiając skrypt install first, nie update. Może da się inaczej (nie wiem), ale tak najprościej.
  7. Sklep, ustawienia, informacje i na samym dole powinno być info o certyfikacji. Możliwe że Safetynet się myli, ale to rzadki przypadek. Bl masz na pewno zablokowany.
  8. W jakim telefonie się nie wyświetla, w Poco czy Redmi? Dwa, zamiast Googla wyświetla się cos innego, czy nic się nie wyświetla?
  9. To jest w launcherze Poco. W systemowym nie ma. Jak sobie zainstaluje (np ze sklepu Play) Poco Launcher to będzie miała.
  10. Widżetu nie ma bo to kontakty od Googla. Kontakt można dodać z poziomu kontaktów. Klikasz w kontakt, trzy kropki na górze po prawej i dodaj do ekranu głównego. Niestety nie można dodać samego numeru z kontaktu jak to było w widżecie.
  11. Jak zmienisz region na Chiny to znajdzie najnowsze.
  12. Nie wiem dlaczego nie działa prawidłowo czas aktywności sceny. Mam identyczną scenę tylko z grzejnikiem i u mnie to działa prawidłowo. Tylko że region PL. Może to być wina bramki. Jaką wersję fw ma bramka? Moja 1.5.0_0102. We wczesnych wersjach fw były problemy z godzinami, ale później to naprawili. Przynajmniej przy ustawionym naszym regionie, takim samym w telefonie i bramce. Używam asystenta Googla z Mi smart speaker, działa w przeciwieństwie do Alexy w naszym regionie.
  13. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Przeczytaj ze zrozumieniem pierwszy lepszy poradnik wgrywania romów fastboot w trybie fastboot. Podstawowy warunek to odblokowany bootloader. Niezależnie od tego co chcesz wgrać! Albo sam sobie sprawdź, to nic trudnego.
  14. Ja z własnego doświadczenia i ogólnodostępnej wiedzy, a ty piszesz bzdury. Jakby tak było to łatwo by się odceglało uwalone telefony bez specjalnego konta z uprawnieniami wgrywania w trybie EDL.
  15. A skąd masz takie info? Bez odblokowania bl przez fastboot niczego nie wgrasz. Tej samej wersji romu również.
  16. To chyba globalny nie EEA. Tak czy inaczej musisz czekać, nie zainstaluje się z pliku.
  17. Jak masz 12.5.4 to można pobrać https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RGGEUXM/miui-blockota-begonia_eea_global-V12.5.4.0.RGGEUXM-V12.5.6.0.RGGEUXM-82392ec674-11.0.zip jak niższy ale już 12.5 z Androidem 11 to cały rom https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0.RGGEUXM/miui_BEGONIAEEAGlobal_V12.5.6.0.RGGEUXM_409c7d7a55_11.0.zip A jak jeszcze 12.0.5 z Androidem 10 to poczekaj, bo i tak się nie zainstaluje.
  18. Na Szwajcarii powinno znaleźć.
  19. Tak EEA dostało nowszą wersję.
  20. U mnie widzi jako jedną. Z jaką częstotliwością się połączył widzę tylko w apce routera. Tyle że nie mam opisywanego problemu z dodawaniem urządzeń. Może dlatego że to router Mi z Ai.
  21. Nie wiem co ma w planie. Wyszedł z Androidem 11 i takiego ma. Przewidują aktualizację do 12 być może w lipcu 2022, o 13 nikt nic nie wie. Tak czy inaczej Redmi 9c to jeszcze niższa półka i wątpię żeby dostał 11.
  22. Kupiłeś jeden z najtańszych (budżetowy) a takie dostają z reguły jedną aktualizację Androida albo nawet żadnej. Samsung w tej cenie też prawdopodobnie więcej by nie dostał i ledwo by działał.
  23. Jakie temperatury? Zrobiłeś taką automatyzację: Jeśli wilgotność na czujniku spadnie z wyższej na niższą od 50% to włącz nawilżacz itd. Na wykresie cały czas masz wilgotność niższą od 50% czyli nie spadła. Jak ustawiłeś temperaturę to też nie spadła. Warunek nie został spełniony i żadna akcja nie została wykonana. Czasowe wyłączenie i włączenie (np w godzinach nocnych) masz w ustawieniach nawilżacza nawet bez żadnej automatyzacji.
  24. A co ty chcesz zrobić? Coś aktualizować w trybie fastboot z zablokowanym bootloaderem? Tak się nie da.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...