Jump to content

jankoo

Użytkownicy
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About jankoo

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Człowiek uczy się całe życie Czytam "MIUI Global 12.0.6 Stabilna", to byłem pewien, że mam global. Po czym rozpoznaje się EEA?
 2. U mnie nie ma. Sprawdziłem też regiony Indie, Niemcy, USA...
 3. Czy ta aktualizacja pojawi się wkrótce OTA, czy jedynym sposobem jest odblokowanie bootloadera i wgranie "ręczne"?
 4. Dzisiaj volte i wificalling zaczęło działać. Nic w międzyczasie nie zmieniałem. Tylko suwaki były załączone.
 5. A jednak. Dzisiaj volte i wificalling ruszyło. Nic w międzyczasie nie zmieniałem. Tylko suwaki były załączone. Może coś musiało zatrybic u operatora?
 6. Dokładnie to miałem na myśli. Nju to przecież Orange, ale jak widać tu operator postanowił przyoszczędzić. Coś za coś...
 7. To nie zależy tylko od kodów. Już jakiś czas temu wklepałem kod od Volte - pokazały się opcje w menu, uaktywniłem - nie działa. Wifi Calling samo pokazało się po aktualizacji do MIUI 12.0.6 - uaktywnione - nie działa.
 8. U mnie tak samo. A działają Ci te funkcje? Bo mi w Nju nie... Edit: teraz widzę ikonę na screenie, więc zakładam, że tak
 9. Zacznij może od wyłączenia oszczędzania energii dla danego komunikatora. Możesz go też "zakłódkować".
 10. No to muszę sobie odpuścić. Dzięki za info
 11. To chyba jednak zależne od operatora, ale na liście kompatybilnych telefonów że strony nju nie ma również Redmi 8, a voLTE działa. No chyba, że może lista nieaktualna... Zapytam jeszcze: czy działa komuś na RN8Pro w nju?
 12. Witam, Pytanie jak w temacie - czy RN 8 Pro wspiera voLTE? Pytam, bo dzisiaj w Redmi 8 żony zauważyłem informującą o tym ikonę. Wcześniej jej na bank nie było. W moim RN 8 Pro nie było tej opcji w ustawieniach, więc zacząłem drążyć temat i włączyłem ją kodem. Jednak ikona się nie pojawia. Oba telefony w nju, MIUI 12.
 13. jankoo

  Android Auto

  Bluetooth włączyłeś?
×
×
 • Create New...