Jump to content

jankoo

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About jankoo

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cały box się wyłącza czy tylko audio? A może to kwestia ustawień HDMI CEC?
 2. A nie masz czasem zduplikowanych kontaktów? Ten sam numer zapisany dwa razy z innym opisem. To że było ok a później się znowu popsuło mogłoby być spowodowane synchronizacją z chmury.
 3. Ponieważ mam w zasięgu boxa kabel lan, pomyślałem żeby kupić adapter usb-rj. Jednak usb w boxie mam zajęte przez adapter do klawiatury. Wiem, że sprawę załatwi hub usb, ale spróbowałem czy klawiatura będzie działać po podłączeniu do tv, skoro w innych kwestiach box i tv się dogadują. I tu zaskoczenie - działają tylko cyfry. Da się zrobić tak, aby działało wszystko?
 4. Wygląda na to, że problem rozwiązał się sam - komunikat zniknął po kilku dniach. Nic nie robiłem, aktualizacji żadnej też nie widziałem...
 5. Dzisiaj w aplikacji (6.0.210) pojawił mi się taki komunikat, jak na screenie Nie zmienia się nawet jak postawie robota obok routera. Resetowałem jedno drugie - bez zmian. Wyskakuje na dwóch telefonach, więc to raczej nie wina apki, no chyba że jakiś bug. Wydaje się, że robot działa normalnie. Co robić? Reset robota do ustawień fabrycznych? Nie chciałbym stracić map... A może rzeczywiście jakieś uszkodzenie anteny? Wczoraj było ok.
 6. Dzisiaj w aplikacji pojawił mi się taki komunikat, jak na screenie Nie zmienia się nawet jak postawie robota obok routera. Resetowałem jedno drugie - bez zmian. Wyskakuje na dwóch telefonach, więc to nie wina apki, no chyba że jakiś bug. Wydaje się, że robot działa normalnie. Co robić? Reset robota do ustawień fabrycznych? Nie chciałbym stracić map... A może rzeczywiście jakieś uszkodzenie anteny? Wczoraj było ok. ..
 7. Ja też tak robiłem, ale minusem było to, że nie mogłem ustawić wirtualnych przeszkód i odkurzacz tłukł mi się po poziomych nóżkach sofy itp. Poza tym nie do końca ufam mu w kwestii wykrywania "przepaści", bo chyba ze dwa razy chciał popełnić samobójstwo na schodach Teraz też mam tam zapisaną ścianę i jestem spokojniejszy. Tylko postępuj dokładnie wg instrukcji, bo jak chciałem iść trochę na skróty, to nie wychodziło.
 8. Walczyłem z tym trochę, aż znalazłem instrukcję na jakimś forum, nie pamiętam na jakim, ale zrobiłem screenshota:
 9. Z ciekawości sprawdziłem - u mnie nie klatkuje. Nie podważam tego co napisałeś, ale być może klatkowanie zależy od splotu większej ilości niekorzystnych czynników, np. sygnał wifi, ping, obciążenie serwerów? A może to przypadłość konkretnych egzemplarzy?
 10. Tą ścieżkę znam. To ustawienie powoduje dźwięk zaraz po nieodebranym połączeniu. Mi chodzi o ponowne dźwięki przypomnienia w odstępach 5-minutowych w następującej ścieżce dostępu: Pierwsza pozycja od góry:
 11. Czy udało się komuś ustawić powiadomienia o nieodebranych połączeniach? Chodzi mi o powiadomienia dźwiękiem w 5-minutowych interwałach. W poprzednim telefonie na dialerze Xiaomi działało to bez zarzutu. Na tym od Google nie chce współpracować.
 12. Używam od przeszło dwóch lat Roborocka S50 na dwóch poziomach. Baza jest na dole. Obie mapy mam zapisane i przed wystartowaniem wybieram odpowiednią. Niby wszystko jest ok, ale zauważyłem, że od czasu do czasu (tak mniej więcej co 4-5 sprzątanie) po skończeniu sprzątania na górze robot bezskutecznie szuka bazy. Po jakimś czasie sobie odpuszcza. Normalne zachowanie to zaparkowanie w miejscu, z którego wystartował. Dodam, że dzieje się tak od niedawna (mam pewność, bo w czasie tego poszukiwania rysuje nowa ścieżkę ruchu i na koniec wysyła dodatkowy komunikat). Nie jest to jakoś bardzo prze
 13. jankoo

  Witam Wszystkich!

  Właśnie dostałem dzisiaj
 14. A może wyczyść dane systemowego managera pulpitu? Chyba będziesz musiał dodać swoje ikony na nowo, ale warto spróbować.
 15. Mam problem bardziej w kategorii ciekawostki. Otóż w wyszukiwaniu YouTube Smart nie działa mi klawisz "e" z klawiatury zewnętrznej Smart TV i8. Klawisz działa poprawnie w innych polach tekstowych. Co może być tego przyczyną?
×
×
 • Create New...