Jump to content

jankoo

Użytkownicy
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About jankoo

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też tak robiłem, ale minusem było to, że nie mogłem ustawić wirtualnych przeszkód i odkurzacz tłukł mi się po poziomych nóżkach sofy itp. Poza tym nie do końca ufam mu w kwestii wykrywania "przepaści", bo chyba ze dwa razy chciał popełnić samobójstwo na schodach Teraz też mam tam zapisaną ścianę i jestem spokojniejszy. Tylko postępuj dokładnie wg instrukcji, bo jak chciałem iść trochę na skróty, to nie wychodziło.
 2. Walczyłem z tym trochę, aż znalazłem instrukcję na jakimś forum, nie pamiętam na jakim, ale zrobiłem screenshota:
 3. Z ciekawości sprawdziłem - u mnie nie klatkuje. Nie podważam tego co napisałeś, ale być może klatkowanie zależy od splotu większej ilości niekorzystnych czynników, np. sygnał wifi, ping, obciążenie serwerów? A może to przypadłość konkretnych egzemplarzy?
 4. Tą ścieżkę znam. To ustawienie powoduje dźwięk zaraz po nieodebranym połączeniu. Mi chodzi o ponowne dźwięki przypomnienia w odstępach 5-minutowych w następującej ścieżce dostępu: Pierwsza pozycja od góry:
 5. Czy udało się komuś ustawić powiadomienia o nieodebranych połączeniach? Chodzi mi o powiadomienia dźwiękiem w 5-minutowych interwałach. W poprzednim telefonie na dialerze Xiaomi działało to bez zarzutu. Na tym od Google nie chce współpracować.
 6. Używam od przeszło dwóch lat Roborocka S50 na dwóch poziomach. Baza jest na dole. Obie mapy mam zapisane i przed wystartowaniem wybieram odpowiednią. Niby wszystko jest ok, ale zauważyłem, że od czasu do czasu (tak mniej więcej co 4-5 sprzątanie) po skończeniu sprzątania na górze robot bezskutecznie szuka bazy. Po jakimś czasie sobie odpuszcza. Normalne zachowanie to zaparkowanie w miejscu, z którego wystartował. Dodam, że dzieje się tak od niedawna (mam pewność, bo w czasie tego poszukiwania rysuje nowa ścieżkę ruchu i na koniec wysyła dodatkowy komunikat). Nie jest to jakoś bardzo prze
 7. jankoo

  Witam Wszystkich!

  Właśnie dostałem dzisiaj
 8. A może wyczyść dane systemowego managera pulpitu? Chyba będziesz musiał dodać swoje ikony na nowo, ale warto spróbować.
 9. Mam problem bardziej w kategorii ciekawostki. Otóż w wyszukiwaniu YouTube Smart nie działa mi klawisz "e" z klawiatury zewnętrznej Smart TV i8. Klawisz działa poprawnie w innych polach tekstowych. Co może być tego przyczyną?
 10. Od czasu do czasu (co 2-3 dni) Redmi 8 nie obraca mi automatycznie ekranu. Wszystko co trzeba oczywiście włączone. Reset pomaga. Jestem prawie pewien, że problem pojawił się po aktualizacji OTA do MIUI 11.0.3 Global. Wcześniej tego nie było, a mam telefon prawie rok. Jakieś pomysły? Czy tylko czekać na MIUI 12 z nadzieją że pomoże?
 11. Mam pilota z prime video I przyciski plastikowe
 12. Nie przejmuj się na zapas. Wiele osób pisze o problemach z wifi, a u innych (i u też) mnie śmiga bez problemu. Kupisz - sprawdzisz - w razie potrzeby dokupisz hub. W innym poście pytasz czy warto. Nie wiem jak współpraca z projektorem, ale jak masz stary tv, to nie ma co się zastanawiać. Ja też miałem starego netflixa w Samsungu. Po przesiadce na box, inny świat! Pozdrawiam
 13. Dzięki - działa! Ale dlaczego przestały działać nowsze wersje? Jakoś inaczej patchowane?
 14. To jasne, że ilość tych reklam jest nieakceptowalna. Miałem na myśli to czy w ogóle działa oryginalny. Bo jeżeli też nie, to oznaczałoby że to nie problem patcha.
 15. A sprawdzał ktoś oryginalnego playera? Może się wypowie ktoś kto takiego ma.
×
×
 • Create New...