Jump to content

lubek

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lubek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam Czy etui z klapką przeznaczone do Redmi Note 4x będzie pasowało do Redmi 4x? https://allegro.pl/oferta/jakosc-etui-clear-view-do-xiaomi-redmi-note-4-11239651843
 2. Robię to regularnie. Nie mam rota i nie wszędzie mam dostęp . Na moje oko to to po mimo wyłączenia kopi zapasowej systemu przy każdej aktualizacji MUI czy innych systemowych aplikacji coś jest "zachowywane" i ogranicza dostępna pamięć. Na razie nie mam czasu ale chyba konieczne będzie przywrócenie ustawień fabrycznych. A tak swoją drogą te ciągłe automatyczne aktualizacje (przy tak minimalnej ilości aplikacji) są irytujące.
 3. Witam Używam telefonu od kilku lat głównie do przeglądania internetu i ściągania plików (wifi), które przenoszę na komputer. Obserwuje regularne znikanie dostępnej pamieci mimo używania dosłownie kilku programów , braku gier, używania sprzątacza . Wyłączyłem kopie systemu oto a mimo tego znikło już 6 GB pamięci ?
 4. Jak zmienić domyślną przeglądarkę otwierającej linki klikalne? Ewentualnie jak sprawić by po kliknięciu linku w otwierającym się oknie „Otwórz w aplikacji” opcja „zapamiętaj mój wybór” nie była zaznaczona.
 5. Jak utworzyć skrót Ustawienia / Pamięć na pulpicie?
 6. Nie mam karty SD tylko pamięć "wmontowaną" w tel. Mi te 32GB z powodzeniem wystarcza. edit. To wina przeglądarki Opera
 7. Redmi 4X nie zapisuje plików większych niż 2GB. Przerywa ściąganie po zassaniu 2GB? Jest jakieś ograniczenie na wielkość plików zapisanych w telefonie?
 8. Witam Szukam apki podobnej do YAZIO - Licznik Kalorii, która przechowuje bazę w telefonie a nie na serwerze jak Yazio.
 9. lubek

  Etui i szkło

  Witam Co sądzicie o tym etui https://hurtel.pl/product-pol-26987-Spider-Armor-pancerne-etui-wytrzymaly-pokrowiec-Xiaomi-Redmi-4X-czarny.html jakie szkło do tego wybrać? https://hurtel.pl/product-pol-27308-Wozinsky-Nano-Flexi-hybrydowa-elastyczna-folia-szklana-Xiaomi-Redmi-4X.html https://hurtel.pl/product-pol-34625-Szklo-hartowane-Xiaomi-Redmi-4X.html https://hurtel.pl/product-pol-33598-MyScreen-Lite-Glass-Xiaomi-Redmi-4X-Szklo-hartowane-Lite.html PS! jestem laikiem Xiaomi Redmi 4X to mój pierwszy smartfon
×
×
 • Create New...