Jump to content

lubek

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lubek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Robię to regularnie. Nie mam rota i nie wszędzie mam dostęp . Na moje oko to to po mimo wyłączenia kopi zapasowej systemu przy każdej aktualizacji MUI czy innych systemowych aplikacji coś jest "zachowywane" i ogranicza dostępna pamięć. Na razie nie mam czasu ale chyba konieczne będzie przywrócenie ustawień fabrycznych. A tak swoją drogą te ciągłe automatyczne aktualizacje (przy tak minimalnej ilości aplikacji) są irytujące.
 2. Witam Używam telefonu od kilku lat głównie do przeglądania internetu i ściągania plików (wifi), które przenoszę na komputer. Obserwuje regularne znikanie dostępnej pamieci mimo używania dosłownie kilku programów , braku gier, używania sprzątacza . Wyłączyłem kopie systemu oto a mimo tego znikło już 6 GB pamięci ?
 3. Jak zmienić domyślną przeglądarkę otwierającej linki klikalne? Ewentualnie jak sprawić by po kliknięciu linku w otwierającym się oknie „Otwórz w aplikacji” opcja „zapamiętaj mój wybór” nie była zaznaczona.
 4. Jak utworzyć skrót Ustawienia / Pamięć na pulpicie?
 5. Nie mam karty SD tylko pamięć "wmontowaną" w tel. Mi te 32GB z powodzeniem wystarcza. edit. To wina przeglądarki Opera
 6. Redmi 4X nie zapisuje plików większych niż 2GB. Przerywa ściąganie po zassaniu 2GB? Jest jakieś ograniczenie na wielkość plików zapisanych w telefonie?
 7. Witam Szukam apki podobnej do YAZIO - Licznik Kalorii, która przechowuje bazę w telefonie a nie na serwerze jak Yazio.
 8. lubek

  Etui i szkło

  Witam Co sądzicie o tym etui https://hurtel.pl/product-pol-26987-Spider-Armor-pancerne-etui-wytrzymaly-pokrowiec-Xiaomi-Redmi-4X-czarny.html jakie szkło do tego wybrać? https://hurtel.pl/product-pol-27308-Wozinsky-Nano-Flexi-hybrydowa-elastyczna-folia-szklana-Xiaomi-Redmi-4X.html https://hurtel.pl/product-pol-34625-Szklo-hartowane-Xiaomi-Redmi-4X.html https://hurtel.pl/product-pol-33598-MyScreen-Lite-Glass-Xiaomi-Redmi-4X-Szklo-hartowane-Lite.html PS! jestem laikiem Xiaomi Redmi 4X to mój pierwszy smartfon
×
×
 • Create New...