Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. W Redmi Note 11 Pro 5G z globalem EU Miui 13.06 jest ta opcja. Też zawsze to ustawiam.
  2. Zawsze wywala ten błąd jak nie zaznaczy się "clean all and lock" bo Miflash ma domyślnie (błędnie) ustawione sprawdzanie czy zablokował bootloader, a nie zablokował.
  3. Tu masz link bezpośredni https://bigota.d.miui.com/V12.5.7.0.RJZEUXM/joyeuse_eea_global_images_V12.5.7.0.RJZEUXM_20220214.0000.00_11.0_eea_3f22584d1d.tgz tak, fastboot prawie 5GB waży. Trzeba go dwukrotnie rozpakować.
  4. Oryginalnego i w wersji fastboot. Tam będzie skrypt flash all.
  5. Po takich wynalazkach powinno się najpierw wgrać oficjalny rom fastboot Miflashem. Dopiero potem od nowa instalować xiaomi.eu
  6. Tak. I tu rozpakowuje się zip-a z romem. Będzie tam skrypt wykonawczy "install first" (albo jakos podobnie) który uruchamiasz z telefonem podłączonym i wykrytym w trybie fastboot. Poradnik wraz z Androidem 12 stracił aktualność. Przynajmniej na razie, przy braku działajacego twrp. A i tak dotyczył romów recovery, a ten nowy ktôry pobrałeś to fastboot.
  7. Ten rom jest na Androidzie 12 i z tego co wiem nie ma twrp z którym by to zadziałało. To co znalazłeś to twrp działające z 11. Pierwszy poradnik z twrp dotyczy romów recovery z Androidem poniżej 12. Rom fastboot trzeba instalować przez kompa i tel w trybie fastboot.
  8. @Przemek PocoA co ty robisz? Próbujesz instalować rom fastboot przez recovery (twrp)? Raczej niewykonalne.
  9. Dwuklikiem raczej nie odblokujesz przy zasłoniętej górnej części i chyba nie ma na to rady. Przyciskiem zasilania tak i powinno się dać wpisać kod lub hasło.
  10. Powinna być taka ikona i tv w tej samej sieci Wifi. U mnie przykład z YouTube.
  11. Płatne serwisy przez projekcję nie działają (zabezpieczenie antypirackie). Trzeba uruchomić przesyłanie z poziomu Netflixa. Powinno zadziałać.
  12. Będziesz mógł. Na oficjalnym romie można zablokować.
  13. Xiaomi 11Lite5G? Oddać do serwisu gwarancyjnego
  14. FromWP

    Radio FM

    Najpierw musisz odinstalować to co masz. Zawsze przy próbie instalacji starszej wersji na nowszą, albo inną będziesz miał taki komunikat.
  15. A niby w jaki sposób? Aktualizacje jak to nazywasz z poziomu systemu są robione przez recovery, tylko tego nie widzisz bo system to recovery uruchamia. Stockowym recovery nie zainstalujesz aktualizacji custom roma, a tylko takie masz. Tak romy xiaomieu mają takie same oznaczenia literowe jak chińskie, bo to są ich modyfikacje.
  16. W pierwszym poście jest napisane dlaczego te romy są fastboot (brak działającego twrp). Jak będzie twrp to i romy będą pod recovery ( zip) z możliwością pobierania i instalacji OTA. Aktualizacji przyrostowych dla tych romów nie ma. Są robione tylko pełne wersje (takie też mogą być pobierane i instalowane przez OTA).
  17. W modelach w których wywalili blokowanie kłódką nadal to można zrobić w Panelu sterowania, Przyspieszenie prędkości, blokwane aplikacje. Tam dodanie aplikacji jest równoznaczne z założeniem kłódki.
  18. A co wyświetla opaska? Nie trzeba parować z telefonem, od razu z poziomu MiFita. Jesteś zalogowana w MiFit do tego samego konta Mi z którym była sparowana opaska?
  19. Pogrubioną czcionką napisane że rom dostępny tylko w wersji fastboot.
  20. Tej słabszej jasności nie potwierdzam. Testowałem 11Lite5GNE z wyświetlaczem Tianmy i przynajmniej jasność była identyczna jak w Mi9Lite. W serii Xiaomi 12 wracają lepsze aparaty.
  21. Aktualizacje raczej niewiele zmienią. Mi8 miał dobre aparaty, w 11Lite tylko teoretycznie są lepsze.
  22. 108 Mpx to nie picerka tylko głupota i marketingowy bełkot. Mi8 ma bardzo dobry aparat główny "tylko" 12Mpx i ze stabilizacja optyczną, matryca od Sony. Selfi też prawdopodobnie lepszy bo skleja 4 piksele w jeden i z 20Mpx robi się sensowne 5Mpx. Oglądając powiększony obrazek piksel do piksela będzie wyglądał dużo lepiej. Mi 11 lite robi większe zdjęcia, ale niestety gorsze, pomimo wyraźnego postępu w oprogramowaniu. A pełna klatka (matryca prawie 24x36 mm) w aparatach Sony A7, A7II, A7III to tylko 24Mpx. Najnowszy A7IV ma 33Mpx.
  23. Wszystkie nie dla Ciebie. Ty masz global EEA z końcówką EUXM w nazwie. Dla twojej wersji romu z Androidem 11 jeszcze nie udostępnili.
  24. A zrobiłeś tak jak na filmiku? Trzeba mieć dwie paczki aktualizacyjne, Orange i ta którą chcesz wgrać. Bez podmiany nazwy pliku romu zaraz po weryfikacji nie da się tego wgrać. Czyli musiałbyś mieć paczkę z romem Orange, a prawdopodobnie nie masz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...