Jump to content

vipmatrix7

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

vipmatrix7's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Oszczędzanie czy nie, wybudzony nie powinien być. Jaki rom?
 2. Mam dokładnie ten najnowszy rom. Na europejskim najnowszym było tak samo wszystko. Kopia nie obsługuje ani jednej aplikacji. Na Redmi note 8 każda jedna była kopiowana. Przez to wybudzenie bateria szybko schodzi podczas nieużywania. Gdybym nie wgrywał nowego przez miflash to pomyslalbym że jakieś śmieci zostały ale chyba nie ma takiej opcji.
 3. Cześć. Piszę w sprawie problemu z baterią. Otóż telefon Redmi note 10S w ustawieniach baterii pokazuje że jest wybudzony. Jedynie kiedy niebieska linia wybudzenia znika to tryb ultra oszczędzania baterii. Poza tym nigdy. Kupiłem telefon z softem EEEa europejskim. Odblokowałem BL wygrałem global wybierając opcję czyszczenia wszystkiego i blokady BL i nadal to samo. Czysty soft jeszcze żadnej aplikacji zainstalowanej a mimo to zawsze wybudzony. Aa i jeszcze nigdy nie pokazuje się pasek wifi. Tak samo mam problem z tym że nie mogę skopiować własnych aplikacji przez opcję backupu dostępna w ustawieniach. Pokazuje "nieobsługiwane". Jak to ugryźć? O co może chodzić.
 4. No ok, jak coś się zwali że telefon wchodzi tylko do fastboota to nawet przy zablokowanym BL nie można go po prostu wtedy odblokować? Przecież odblokowanie już robi sie potem bez czekania i włąśnie przez fastboota?
 5. Dlatego lepiej bloknąć. Swoja drogą chcę przeinstalować bo coś skopane jest że nie mogę zrobić kopii żadnej aplikacji przez ten backup na SD od miui, a nawet na wyczyszczonym telefonie w ustawieniach baterii cały czas pokazuje że telefon jest wybudzony, a wifi w ogóle nie pokazuje. Chyba tak nie powinno być. Po full wipe
 6. Wydaje mi się że przez to moze być problem z płatnosciami NFC?
 7. Wydawało mi się że w poprzednich telefonach było inaczej, ale moze to było zwiazane z tym że pierwsze co robiłem po zakupie to stawiałem Miui Polska. A jeszcze jedno pytanie w takim razie. Instalując z EEA na Global na 10S można bez problemu potem zablokować BL wybraniem odpowiedniej opcji w MiFlashu?
 8. Hej. Pozwolę sobie napisać w tym wątku. Czy do wgrania oficjalnego romu przez miflasha potrzebny jest odblokowany bootloader? Pokazuje mi się komunikat not allowed in locked state. Chodzi o Redmi note 10S.
 9. Mam kolejny problem. Roota na razie nie robiłem i nie chce teraz robić. Po prostu mi póki co nie potrzebny. Chciałem wgrać oficjalny rom miui global. Za nic jednak nie mogę połączyć się z miflashem. Na kilku komputerach. Instaluje mi flasha, on wykrywa telefon ale w komputerze cały czas słychać dźwięk odłączania USB i w menedżer urządzeń jest wykrzyknik przy urządzeniu Android. Mi flash po wybraniu instalacji zaczyna wgrywać ale czas leci a nic się nie dzieje. Próbowałem różnych sterowników i nic. O co tu chodzi. Proszę o pomoc Udało się to ogarnąć. Czy do wgrania oficjalnego romu przez miflasha potrzebny jest odblokowany bootloader? Pokazuje mi się komunikat not allowed in locked state
 10. Dzięki, poczytam sobie. Myślałem że w ogóle się nie da. Z tego co zrozumiałem to przy MediaTeku można uceglić telefon tylko nie wiedziałem czy przy samym roocie i twrp czy podczas wgrywania romów
 11. Witam Szukam i nie mogę znalexć prostej odpowiedzi. Zależy mi na zrobieniu roota na 10S. Nic więcej tylko root. Czy jest mozliwe jego zrobienie i w jaki sposób, jakie twrp?
 12. Faktycznie, mój błąd. Dlaczego jednak tygodniowy dział wygląda jakby nie był jeszcze ruszony podczas gdy na Xiaomi.eu te wersje już są. ?
 13. Witam Czemu na stronie miuipolska brak jakichkolwiek informacji o note 8? Brak stabilnych jak i tygodniowych wersji miui a takze twrp dla tego modelu?
×
×
 • Create New...