Darecki1980

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Darecki1980

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4A

Recent Profile Visitors

290 profile views
 1. Witam od wczoraj stałem się posiadaczem redmi 6A i mam pewien problem podczas korzystania z telefonu obraz się lekko rozjaśnia samoczynnie i ściemnia i nie jestem zbytnio pewny czy to po aktualizacji bo od razu po konfiguracji telefonu zaktualizowałem do najnowszej wersji czyli android 8.1.0 miui 10.3.3 wersja stabilna czy jest to wada i wymaga wizyty w serwisie.Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Wyświetlacz ma ustawioną automatyczną jasność,ale w ciemnym pomieszczeniu telefon się zachowuje tak samo. Dziękuję za odp.Pozdrawiam.
 2. @Kokodzambo jak wrażenia z najnowszego RR? działa dioda powiadomien? LTE ? albo co nie działa :)?
 3. No to pozostaje obecnie na MIUI polska skoro takie czary mary ze stabilnością a te kernele i fixy to dla mnie czarna magia ledwo wgrałem miui polska a ile razy uwaliłem tel to lepiej nie pytać hehe kolega @Orjon mi pomógł go odratować i dziękuję mu za to ubolewam nad tym że miui polska nie ma 7.1.2 i chyba tak pozostanie
 4. @Kokodzambo Dziękuję za obszerną odpowiedź a który custom rom jest najstabilniejszy i najbardziej spolszczony ? jeśli można zapytać
 5. @Kokodzambo myślałem że najpierw jest china dev czy stable zanim wyjdzie global a masz porównanie miui polska na 6.0.1 względem global 7.1.2 ? warto zainstalować 7.1.2 ?
 6. Witam ja mam inne pytanie kiedy będzie miui polska z androidem 7.1.2 bo wyszedł już android 7.1.2 jakiś czas temu dla redmi 4A Global.
 7. Wychodzi na to że coś na zasadzie pierwszego uruchomienia iphona. PS. Co do miui mojego to nie syf?
 8. Witam wczoraj zakupiłem Redmi Note 4X używany od kogoś.Dziś się zalogowałem na stronę swojego operatora zaglądam w biling i tam pobrana opłata za sms z numeru +447 786 209 730 ja tego nr nie mam nawet wpisanego w tel i nigdy nie miałem z nim styczności,czy ktoś się orientuje w temacie? Android 7.0 NRD90M wersja miui :Miui global 9.0|stabilna 9.0.5.0 (NCFMIEI)
 9. Muszę zmienić soft bo na tym mimo wyłączenia ekranu nadal się świeci tylko już bez pokazane o pulpitu No to uwaliłem tel stoi na logo MI da się odratować ?
 10. To czas na testy, Witam mam pytanie jak zrobić to czarne tło z niebieskimi ikonami bo właśnie zasysam i będę testować
 11. https://androidfilehost.com/?fid=673791459329064166 Chyba coś ciepłego Bardzo ciekawie wygląda może się skuszę na testy Panie kolego poważnie takie problemy by wrócić do miui polska? Trochę się zmartwiony jestem tym faktem.
 12. U mnie pokazywał się ten komunikat po ponownym uruchomieniu telefonu.
 13. Witam mam orientacyjne pytanie dlaczego na oficjalnej stronie linegaeos nie ma softu do Redmi 4 A? Skąd pochodzą wasze softy?
 14. To taki mały klops uważam że jeśli to znany błąd powinien zostać naprawiony obecnie wróciłem do miui polska może za jakiś czas spróbuję znów jakiegoś romu