Darecki1980

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Darecki1980

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4A

Recent Profile Visitors

270 profile views
 1. @Kokodzambo jak wrażenia z najnowszego RR? działa dioda powiadomien? LTE ? albo co nie działa :)?
 2. No to pozostaje obecnie na MIUI polska skoro takie czary mary ze stabilnością a te kernele i fixy to dla mnie czarna magia ledwo wgrałem miui polska a ile razy uwaliłem tel to lepiej nie pytać hehe kolega @Orjon mi pomógł go odratować i dziękuję mu za to ubolewam nad tym że miui polska nie ma 7.1.2 i chyba tak pozostanie
 3. @Kokodzambo Dziękuję za obszerną odpowiedź a który custom rom jest najstabilniejszy i najbardziej spolszczony ? jeśli można zapytać
 4. @Kokodzambo myślałem że najpierw jest china dev czy stable zanim wyjdzie global a masz porównanie miui polska na 6.0.1 względem global 7.1.2 ? warto zainstalować 7.1.2 ?
 5. Witam ja mam inne pytanie kiedy będzie miui polska z androidem 7.1.2 bo wyszedł już android 7.1.2 jakiś czas temu dla redmi 4A Global.
 6. Wychodzi na to że coś na zasadzie pierwszego uruchomienia iphona. PS. Co do miui mojego to nie syf?
 7. Witam wczoraj zakupiłem Redmi Note 4X używany od kogoś.Dziś się zalogowałem na stronę swojego operatora zaglądam w biling i tam pobrana opłata za sms z numeru +447 786 209 730 ja tego nr nie mam nawet wpisanego w tel i nigdy nie miałem z nim styczności,czy ktoś się orientuje w temacie? Android 7.0 NRD90M wersja miui :Miui global 9.0|stabilna 9.0.5.0 (NCFMIEI)
 8. Muszę zmienić soft bo na tym mimo wyłączenia ekranu nadal się świeci tylko już bez pokazane o pulpitu No to uwaliłem tel stoi na logo MI da się odratować ?
 9. To czas na testy, Witam mam pytanie jak zrobić to czarne tło z niebieskimi ikonami bo właśnie zasysam i będę testować
 10. https://androidfilehost.com/?fid=673791459329064166 Chyba coś ciepłego Bardzo ciekawie wygląda może się skuszę na testy Panie kolego poważnie takie problemy by wrócić do miui polska? Trochę się zmartwiony jestem tym faktem.
 11. U mnie pokazywał się ten komunikat po ponownym uruchomieniu telefonu.
 12. Witam mam orientacyjne pytanie dlaczego na oficjalnej stronie linegaeos nie ma softu do Redmi 4 A? Skąd pochodzą wasze softy?
 13. To taki mały klops uważam że jeśli to znany błąd powinien zostać naprawiony obecnie wróciłem do miui polska może za jakiś czas spróbuję znów jakiegoś romu
 14. Rozumiem teraz mam inny problem za każdym razem jak uruchomię tel ponownie mam taki komunikat jak na screenie ktoś miał taki przypadek ?