Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Przemieszczanie się opony względem dętki. Dosyc duże siły działają na tą oponę przy przyspieszaniu i hamowaniu, nawet bez wjeżdżania na krawężniki. Powinni zastosować oponę bezdętkową.
  2. @BlackCruzer Nie 5a tylko 4x i najlepiej oficjalnie, z darmowa dostawą do domu. Może gdzies znajdziesz taniej ale niewiele. Moim zdaniem nie ma sensu narażać się na ewentualne problemy dla zaoszczędzenia nawet 100-150 zł. https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-4x-32gb-black
  3. To masz zablokowany i nie da się odblokować bez dostępu do telefonu, uruchomieniu opcji programisttcznych, dadanie tam konta itd. Nie wiem jak sprawdzić czy to uszkodzenie sprzętowe. Rom można wgrać, ale trzeba rozbierać telefon (tespoint dla wymuszenia trybu download). Można też próbować chińską wersją mipcsuite, ale bez gwarancji sukcesu. Niestety chyba tylko serwis.
  4. Jak masz zablokowany bl to nie takie proste. A może to usterka sprzętowa.
  5. Możesz zresetować z poziomu recovery (w twoim chyba przytrzymanie vol+ i power przy włączeniu). Tylko jak nie pomoże to po uruchomieniu telefonu, bez internetu (podania hasła do konta nie uruchomisz go).
  6. Pierwsze słyszę żeby zmiana lokalizacji odblokowywała b20, czy jakiekolwiek inne pasmo. Nie wiem czy chińskie wersje tego telefonu mają b20, możliwe że tak.
  7. Musieli coś pokopać z tymi ograniczeniami Rodo. Widać jednak ma związek.
  8. @Elvenpath a próbowałeś Szwajcarię? To chyba najrozsądniejsza, europejska lokalizacja i mają w d... Rodo (nawet motywy na globalu działają).
  9. Bo jest tylko wtedy jak ustawisz język angielski w systemie telefonu. W iOsie czasami zostają powiadomienia po powrocie do polskiego, w Androidzie raczej nie.
  10. Może Koreańczycy z północy są przygłusi (z powodu ciągłego ostrzału i wiwatowania na cześć wodza).
  11. Połóż telefon na płaskiej powierzchni i kliknij calibrate. To powinno wystarczyć. Z tymi kątami jest trudno.
  12. Trzeba poczekać, naprawią.
  13. @Elvenpath Egzemplarz który miałem nie miał tego problemu, a testowałem jakość audio na słuchawkach. Widać nie wszyscy dostali ten błąd. Zmiana regionu raczej nie wpływa na działanie telefonu. Może ci jedynie doinstalować jakieś programy, lub uruchomić usługi od Xiaomi specyficzne dla danego regionu (jeżeli takie w tym regionie dają). Chyba najwięcej doda jak ustawisz Indie.
  14. Spróbuj Microsoft launcher. Ma ukrywanie aplikacji z hasłem i darmowy. W najnowszej becie (pobierzesz z apkmirror) wprowadzili jakieś opcje rodzinne w których można jakieś dodatkowe ograniczenia wprowadzać (tego nie testowałem, ale jest).
  15. Dawno to zrobiłeś? Trzeba poczekać, aż MiFit pobierze dane pogodowe (o ile ustawiłeś lokalizację dla pogody w MiFit). Jak nie, to może retart telefonu, albo reinstalacja tej samej wersji MiFita potrzebna. Te dane pogodowe pobiera w bliżej nieokreślonych okresach i nie ma na to wpływu. Też mi sie kiedyś to zawiesiło i pomogło odinstalowanie i zainstalowanie MiFita. Dosyć często serwery od pogody nie domagają (szczególnie w niedziele i święta). Teraz też widzę że aktualnej temperatury nie pobiera, to i tobie prognozy nie pobierze (prognozę pobiera dużo rzadziej).
  16. Bawię się nim raptem dwa dni. Note 4x też mialem tylko przez chwilę. Nie mam bezpośredniego porównania, ale mam wrażenie, że gorzej nie będzie, a może nawet lepiej.
  17. Wracając do tematu, telefon działa zadziwiająco sprawnie i szybko na stockowym romie (moim zdaniem lepiej od wielu innych modeli z teoretycznie lepszymi procesorami). Aparat też daje radę. Są drobne błędy, np z jaśnocią ekranu która potrafi wariować. Optymalizacja zużycia energii też bardzo dobra, trudno baterię przy normalnym użytkowniu szybko rozładować.
  18. @konsolite Nie miałeś farta z tym Redmi Note 4. Rzeczywiście w tym modelu jakość rozmów często kuleje. Redmi Note 5 nie ma tego problemu i na nim Miui działa bardzo dobrze. Czysty android wcale nie musi być lepszy i stabilniejszy, czego przykładem jest Mi A1 i Mi 5x. Trudno powiedzieć co lepsze.
  19. @Mateusz1992 Masz oficjalny rom. Ze stabilnością nie ma tragedii, ale różnych błędów sporo, bo to Oreo. Trzeba poczekać, to niestety jedne z pierwszych wersji Oreo w Miui. To samo dotyczy różnych zewnętrznych aplikacji. Nie wszystkie są jeszcze dopracowane pod Oreo. Czy z romem eu będzie lepiej nie wiem. Na pewno trochę inaczej.
  20. Masz komunikat że rom jest niezgodny z twoim telefonem. Tylko przy próbie wgrania romu kenzo był komunikat o innym błędzie.
  21. Cokolwiek to się nie da. Rom musi być przynajmniej dla twojego telefonu.
  22. @Patricowroc to może dla ciebie dobrze, bo próbujesz wgrywać romy dla różnych telefonów. Najpierw ustal jaki masz model, kenzo, kate, czy hennesy, a może jeszcze inny. Nie bardzo rozumiem po co chcesz wgrać chińską wersję romu.
  23. @Zulwiczek1983 oryginalny wgra ci najprawdopodobniej oryginalne fw i res. Czcionki zostaną (chyba).
  24. To 5V w T13 ma nawet 3A i jest zgodne ze wszystkimi iPhonami. Bardzo dobra ładowarka, mam ją od ponad roku. A w najbliższych dniach sprawdzę jak działa z RN5pro. PS Sprawdziłem i działa bardzo dobrze. Nie rozumiem dlaczego do telefonu obsługującego QC2.0 po wyjęciu z pudełka (a może nawet 3.0, bo napięcie zmienia płynnie, nie skokowo) dają zwykłą ładowarkę 5V 2A. Screeny ze wskazaniami miernika USB stockowej i PA-T13. Telefon był naładowany ponad 75%.
  25. Po południu spróbuję. Tam jest prościej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...