Jump to content

wlader

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wlader's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Po aktualizacji apki mam " Grant File Commander access to you data including photos and videos on Karta SD ?" robię Allow, ale to nic nie daje. Kiedy zaptaszkuję jeszcze, żeby nie pytało ponownie opcja Allow robi się szara i pozostaje jedynie Denny. Redmi 4x, miui eu 9.5.2
 2. https://allegro.pl/oferta/pilot-selfie-do-smartfona-bluetooth-ios-android-7090987529 to nie działa z 4x, zna ktoś coś działającego ?
 3. Dzięki wszystkim za info, ale siedzę na miui eu 9.5.2 stable, mam aktualizację by OTA do 10.1.1. Z tej wersji na którę siedzę jestem w miarę zadowolony, ale zawsze kusi przejście na nowszą. W tym wątku można poczytać co wnosi nowego, co poprawia, co psuje nowa wersja global czy dev, wszyscy czekają na 10 global, a o 10 eu stable cisza, chociaż już parę dni jest Ota. Tylko nie piszcie, że sam mogę zainstalować i sprawdzić, dziwi mnie ta cisza.
 4. Jeśli tu https://miuipolska.pl/forum/forum/47-aktualizacje-miui/ to raczej wersji dev, a nie stable i to taki mix wszystkich modeli telefonów, nie za bardzo idzie tam coś znaleźć o 4x.
 5. Jest gdzieś na forum dyskusja o miui eu czyli Miui Polska ?
 6. Na pewno nie lepiej, zresztą mam trochę dość bawienia się tym tel., wnikania czy mam czas pracy na baterii porównywalny z innymi użytkownikami 4x, szukania i testowania ustawień podobno poprawiających sytuację, oszczędzania i nie użycia baterii, ograniczania i usuwania z autostartu apk i wracania do tego co było, bo coś nie działa.
 7. Raczej zostań na ty co masz i poczekaj na miui 10, zresztą poczytaj, przynajmniej ostatnie strony z tego wątku
 8. Powiem tak, w pracy zasięg ok, w domu już gorzej, podczas rozmowy z wewnątrz domu muszę podchodzić do okna, bo przerywa, na j5 było lepiej, ale cóż tego nie poprawię, tak zrobiono 4x. Co do softu, zainstalowałem xiaomi.eu 9.5.2 i oczywiście niewiele to zmieniło, tyle, że soft fajniejszy i ten asystent do przyjęcia, chyba że on też pożera baterię, ten licznik kroków np. Nie mam root'a , chociaż ten wakelock detector jest w wersji light bez root. Jak sprawdzić czy odpala mi się rooaming na inne sieci ?
 9. https://androidfilehost.com/?fid=962187416754468805 to jest na redmi 4x ? Gdzieś wyczytałem, że na tej wersji z wytrzymałością baterii jest w miarę dobrze. To jest zip, czyli wrzucać przez aktualizację czy inaczej. Siedzę na globalu.
 10. Bardzo mało robię i sot jak na screen'ach powyżej, może 3h.
 11. Ja siedzę na 8.5.2 global, wpycha mi się 9.5.4 przez ota, kupiony był z 8.2.x nie pamiętam dokładnie. To mnie pocieszyłeś @marioforever.
 12. Dzięki Panowie, skoro piszecie, że ten typ tak ma to odpuszczę sobie reklamowanie. Nie jestem fanem żadnej marki, po prostu po szajsungu j5 z baterią chyba 2100 i Z3 przy baterii 4100 w 4X liczyłem na dużo więcej, tymczasem jest nawet trochę gorzej niż na J5, za to lepiej niż na Z3.
×
×
 • Create New...