Jump to content

wlader

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wlader's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. "Nie akceptujemy adresów e-mail z tej domeny" taki jest problem co skłania do zastanowienia się co z tą pocztą jest nie tak, tyle.
 2. https://poczta.int.pl Poczta interii to poczta rządowa ? Jest na razie bez spamu, zaczynam użyawać, chcę wiedzieć co z nią nie tak, że nie tu jej nie akceptują.
 3. Właśnie stałem się posiadaczem tego telefonu, leży jeszcze w pudełku, zainstalowany MIUI 12.0.3.0 Global Stabilna. Zmieniać na EU, cofać do innej jeśli się da, zostać na tym co jest, najbardziej mi chodzi o długą pracę na baterii. Pozdrawiam.
 4. Po aktualizacji apki mam " Grant File Commander access to you data including photos and videos on Karta SD ?" robię Allow, ale to nic nie daje. Kiedy zaptaszkuję jeszcze, żeby nie pytało ponownie opcja Allow robi się szara i pozostaje jedynie Denny. Redmi 4x, miui eu 9.5.2
 5. https://allegro.pl/oferta/pilot-selfie-do-smartfona-bluetooth-ios-android-7090987529 to nie działa z 4x, zna ktoś coś działającego ?
 6. Dzięki wszystkim za info, ale siedzę na miui eu 9.5.2 stable, mam aktualizację by OTA do 10.1.1. Z tej wersji na którę siedzę jestem w miarę zadowolony, ale zawsze kusi przejście na nowszą. W tym wątku można poczytać co wnosi nowego, co poprawia, co psuje nowa wersja global czy dev, wszyscy czekają na 10 global, a o 10 eu stable cisza, chociaż już parę dni jest Ota. Tylko nie piszcie, że sam mogę zainstalować i sprawdzić, dziwi mnie ta cisza.
 7. Jeśli tu https://miuipolska.pl/forum/forum/47-aktualizacje-miui/ to raczej wersji dev, a nie stable i to taki mix wszystkich modeli telefonów, nie za bardzo idzie tam coś znaleźć o 4x.
 8. Jest gdzieś na forum dyskusja o miui eu czyli Miui Polska ?
 9. Na pewno nie lepiej, zresztą mam trochę dość bawienia się tym tel., wnikania czy mam czas pracy na baterii porównywalny z innymi użytkownikami 4x, szukania i testowania ustawień podobno poprawiających sytuację, oszczędzania i nie użycia baterii, ograniczania i usuwania z autostartu apk i wracania do tego co było, bo coś nie działa.
 10. Raczej zostań na ty co masz i poczekaj na miui 10, zresztą poczytaj, przynajmniej ostatnie strony z tego wątku
 11. Powiem tak, w pracy zasięg ok, w domu już gorzej, podczas rozmowy z wewnątrz domu muszę podchodzić do okna, bo przerywa, na j5 było lepiej, ale cóż tego nie poprawię, tak zrobiono 4x. Co do softu, zainstalowałem xiaomi.eu 9.5.2 i oczywiście niewiele to zmieniło, tyle, że soft fajniejszy i ten asystent do przyjęcia, chyba że on też pożera baterię, ten licznik kroków np. Nie mam root'a , chociaż ten wakelock detector jest w wersji light bez root. Jak sprawdzić czy odpala mi się rooaming na inne sieci ?
×
×
 • Create New...