Jump to content

Elvenpath

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Elvenpath's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. @FromWP masz rację, na Szwajcarii też działa. Rodo rodem... Ale nie rozumiem dlaczego zmiana regionu ma wpływ na głość mini jacka Dzięki
 2. No w porównaniu do mojego wcześniejszego Redmi Note 3 jest dużo cichsze (przed zmianą regionu :D). Na razie zgodnie z radą @FromWP zmieniłem region na Indie i jest git, czekam aż poprawią w polskiej wersji.
 3. Dzięki za odpowiedź. Z tego co czytałem na zagranicznym forum to wina software. Trochę lipa, że coś takiego ma miejsce. Telefon kupiłem w Arkadii w Warszawie więc spodziewałem się, że wszystko będzie cacy.
 4. Cześć, wczoraj kupiłem Redmi Note 5 (wcześniej miałem Redmi Note 3) i zauważyłem, że po podłączeniu słuchawek grają one bardzo cicho... Rozwiązanie jakie znalazłem to zmiana regionu na Korea Północna (jakiś spisek? :D). Czy da się to objeść jakoś inaczej bez zmiany regionu? Oraz czy zmiana regionu ma jakiś niefajny wpływ na działanie telefonu?
 5. Witajcie! Bawiąc się swoim redmi note 3 napotkałem się na takie ustawienia jak widać na załączonej grafice. Moje pytanie jest następujące... Co to jest ten "tryb ukryty" i gdzie to ewentualnie zmienić? Oraz gdzie zmienić opcję "Oszczędzaj baterię gdy urządzenie jest zablokowane"? Soft: MIUI 8 Global 7.3.16 | Beta
×
×
 • Create New...