-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Na każdym Miui działa. A w zasadzie na każdym romie z Androidem. Jedynie nazwy aplikacji mogą być inne.
-
@Marchelius Tą moją przerobiłem. Nie jest idealnie z wyrównaniem miesięcy i czcionka trochę się zmienia, ale nie do końca "kumam" jak to działa. mixmax_pl.bin
-
To moja przeróbka. Mogę spolszczyć, tylko trochę czasu na to potrzeba, bo dni tygodnia w całości i wszystkie 12 miesięcy. Dodatkowo z miesiącami jest jakiś dziwny myk którego nie rozgryzłem, polegający na ofsecie (plików graficznych jest 10, a miesięcy 12-ście). W wolnej chwili to zrobię.
-
@Jask2 To jakiś błąd Pythona, ale z czego to wynika i dlaczego jest u Ciebie nie wiem. Może to błąd AmazfitBipTools powstały przy rozpakowaniu bin-a. Masz najnowszą wersję AmazfitBipTools-1.0.2.10 z kwietnia? https://bitbucket.org/valeronm/amazfitbiptools/downloads/
-
Negatyw z białym tłem? Zrobiłem, ale nie wygląda to najlepiej.
-
@tomeks @Jask2 To też przez MiFit ale trochę prościej i bez zbędnego zastanawiania się gdzie i co: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=444111
-
Spróbuj jeszcze raz pobrać, może innym programem zipa rozpakować. https://www.mediafire.com/folder/3o37tsmbbh5u3/Amazfit_Bip_Editor_-_Stable
-
Wygląda jakby nic nie otwierał. Może coś źle się ten bin rozpakował. Masz w tym katalogu pliki graficzne z tym .json? Też mam win10 64bit i nie ma problemów wersja Amazfit FWEditor 092.
-
Bo w tych tarczach to jest razem w jednej linii "Month/Day Online". Trzeba to rozdzielić na dwa składniki ("Month Separated" i "Day Separated"), wtedy sobie ustawisz kolejność dowolnie. Moje dwie nowe, czytelne i pl. Dithering kolorów na żywo wygląda lepiej niż na podglądach miui_bold_pl_blue.bin radical_v2_pl.bin
-
Kilka razy przechodziłem z wyższej wersji beta MiFita (która wgrywała nowsze FW) na niższą stable i nie wracało do starszego FW. Nie wiem czy to reguła, ale chyba tak. Nowsze (jak jest w danej wersji) na starsze zawsze wgrywa.
-
Telefon jest przypisany do konta na które go zalogujesz. Sam się nie przypisze, po włożeniu karty SIM. Pozwolenie na odblokowanie jest przypisane do konta, nie numeru telefonu i karta SIM nie ma tu znaczenia. Jak go zalogowałeś na konto dla którego masz zgodę, to mozesz odblokować bl (co miesiac każdy następny nowy telefon).
-
Przypadkiem usunąłem Codzienna tapeta blokady...
FromWP odpowiedział(a) na Woofter temat w Szukam aplikacji
@Woofter apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-wallpaper-carousel/mi-wallpaper-carousel-v6-g-180309-release/mi-wallpaper-carousel-v6-g-180309-android-apk-download/ -
@zawi wystarczy same czcionki czyli tylko ten plik. Komunikaty będą z polskimi znakami i pogrubioną czcionką. To zostaje nawet po wgraniu nowego oryginalnego FW (sam wgrałem kilka wydań temu).
-
Mam ustawiony angielski w telefonie.
-
Ja nawet nie rozłączam w MiFit, tylko go zamykam.
-
Niektórzy mają. Widoczność w MiFicie przed parowaniem z Gadgedbridge ustawiłeś?
-
Gadgedbridge i instalujesz plik z fontami. @alban7314 te fonty sa niezależne od Fw i są tylko w powiadomieniach. Nie znikają przy aktualizacj Fw (przynajmniej na razie). Używam orginalnych wersji MiFita, ale z doinstalowanymi polskimi fontami. Przy ustawionym języku angielskim w systemie wszystko działa ok. To chyba najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna modyfikacja.
-
Pojawiła się nowa wersja beta MiFita 3.4.0.1 ( https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-4-0-1-release/ ) i nowe fw dla Bipa. Zainstalowałem, większych zmian nie widzę. Ale mam w związku z tym pytanie, czy aktualizowała się wam dzisiaj bieżąca temperatura w pogodzie, bo u mnie nie i nie wiem czy to wina MiFita, czy ogólnie serwerów pogodowych.
-
Najprościej chyba programem ze sklepu Play "WatchFace" (developer Roktiskiy). Jest tam opcja wgrania własnej tarczy z pliku .bin (zapisanego w telefonie). Wybierasz która z domyślnych w MiFit ma być zastąpiona nową, otwierasz MiFita, wybierasz dokładnie tą i się wgrywa.
-
-
Z WhatsAppem niestety bywają różne problemy z powiadomieniami. Szczególnie w Miui. U mnie na najnowszej wersji (z dziś) na zegarek przychodzą, a w telefonie dźwięk i wibracje są, lub nie losowo.
-
To raczej przypadek. Restart telefonu nie pomaga?
-
Trzeba się nauczyć. Zmieniłem, ale dodałem separator pomiędzy godziną i minutami (który jest wskaźnikiem połączenia BT). Dodatkowo samo wklejenie gif-a nie wystarcza, trzeba jeszcze dodać plik .bin (bo taki się edytuje). Big_red_pl.bin
-
HD Voice nie ma nic wspólnego z połączeniem z zestawem BT, ani z rozmowami przez LTE (VoLTE). Jak rozmawiasz przez zestaw BT to on steruje kasowaniem szumów, echa itd. W telefonie możesz co najwyzej zwiększyć, lub zmniejszyć głośność. Działają ci rozmowy przez LTE (raczej wątpię)? Jak tak to w jakiej sieci bo to akurat można wyłączyć.
-
Ja już mam 0.1.1.39, bo takie w najnowszej becie MiFita było. Ta stabilna jest trochę do tyłu. W 3.3.4.12 jest parę dodatków. Pokazuje np ile razy w ciągu snu się obracało z boku na bok.
