Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Na każdym Miui działa. A w zasadzie na każdym romie z Androidem. Jedynie nazwy aplikacji mogą być inne.
  2. @Marchelius Tą moją przerobiłem. Nie jest idealnie z wyrównaniem miesięcy i czcionka trochę się zmienia, ale nie do końca "kumam" jak to działa. mixmax_pl.bin
  3. To moja przeróbka. Mogę spolszczyć, tylko trochę czasu na to potrzeba, bo dni tygodnia w całości i wszystkie 12 miesięcy. Dodatkowo z miesiącami jest jakiś dziwny myk którego nie rozgryzłem, polegający na ofsecie (plików graficznych jest 10, a miesięcy 12-ście). W wolnej chwili to zrobię.
  4. @Jask2 To jakiś błąd Pythona, ale z czego to wynika i dlaczego jest u Ciebie nie wiem. Może to błąd AmazfitBipTools powstały przy rozpakowaniu bin-a. Masz najnowszą wersję AmazfitBipTools-1.0.2.10 z kwietnia? https://bitbucket.org/valeronm/amazfitbiptools/downloads/
  5. Negatyw z białym tłem? Zrobiłem, ale nie wygląda to najlepiej.
  6. @tomeks @Jask2 To też przez MiFit ale trochę prościej i bez zbędnego zastanawiania się gdzie i co: https://miuipolska.pl/forum/topic/29051-amazfit-bip-oraz-mifit-modyfikacje/?do=findComment&comment=444111
  7. Spróbuj jeszcze raz pobrać, może innym programem zipa rozpakować. https://www.mediafire.com/folder/3o37tsmbbh5u3/Amazfit_Bip_Editor_-_Stable
  8. Wygląda jakby nic nie otwierał. Może coś źle się ten bin rozpakował. Masz w tym katalogu pliki graficzne z tym .json? Też mam win10 64bit i nie ma problemów wersja Amazfit FWEditor 092.
  9. Bo w tych tarczach to jest razem w jednej linii "Month/Day Online". Trzeba to rozdzielić na dwa składniki ("Month Separated" i "Day Separated"), wtedy sobie ustawisz kolejność dowolnie. Moje dwie nowe, czytelne i pl. Dithering kolorów na żywo wygląda lepiej niż na podglądach miui_bold_pl_blue.bin radical_v2_pl.bin
  10. Kilka razy przechodziłem z wyższej wersji beta MiFita (która wgrywała nowsze FW) na niższą stable i nie wracało do starszego FW. Nie wiem czy to reguła, ale chyba tak. Nowsze (jak jest w danej wersji) na starsze zawsze wgrywa.
  11. Telefon jest przypisany do konta na które go zalogujesz. Sam się nie przypisze, po włożeniu karty SIM. Pozwolenie na odblokowanie jest przypisane do konta, nie numeru telefonu i karta SIM nie ma tu znaczenia. Jak go zalogowałeś na konto dla którego masz zgodę, to mozesz odblokować bl (co miesiac każdy następny nowy telefon).
  12. @Woofter apkmirror https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-wallpaper-carousel/mi-wallpaper-carousel-v6-g-180309-release/mi-wallpaper-carousel-v6-g-180309-android-apk-download/
  13. @zawi wystarczy same czcionki czyli tylko ten plik. Komunikaty będą z polskimi znakami i pogrubioną czcionką. To zostaje nawet po wgraniu nowego oryginalnego FW (sam wgrałem kilka wydań temu).
  14. Mam ustawiony angielski w telefonie.
  15. Ja nawet nie rozłączam w MiFit, tylko go zamykam.
  16. Niektórzy mają. Widoczność w MiFicie przed parowaniem z Gadgedbridge ustawiłeś?
  17. Gadgedbridge i instalujesz plik z fontami. @alban7314 te fonty sa niezależne od Fw i są tylko w powiadomieniach. Nie znikają przy aktualizacj Fw (przynajmniej na razie). Używam orginalnych wersji MiFita, ale z doinstalowanymi polskimi fontami. Przy ustawionym języku angielskim w systemie wszystko działa ok. To chyba najbezpieczniejsza i najmniej inwazyjna modyfikacja.
  18. Pojawiła się nowa wersja beta MiFita 3.4.0.1 ( https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-4-0-1-release/ ) i nowe fw dla Bipa. Zainstalowałem, większych zmian nie widzę. Ale mam w związku z tym pytanie, czy aktualizowała się wam dzisiaj bieżąca temperatura w pogodzie, bo u mnie nie i nie wiem czy to wina MiFita, czy ogólnie serwerów pogodowych.
  19. Najprościej chyba programem ze sklepu Play "WatchFace" (developer Roktiskiy). Jest tam opcja wgrania własnej tarczy z pliku .bin (zapisanego w telefonie). Wybierasz która z domyślnych w MiFit ma być zastąpiona nową, otwierasz MiFita, wybierasz dokładnie tą i się wgrywa.
  20. @spion999 @dan-tom Proszę bardzo. Czas 24h i dodałem jeszcze BT (jak rozłączone). zielona_pl.bin
  21. Z WhatsAppem niestety bywają różne problemy z powiadomieniami. Szczególnie w Miui. U mnie na najnowszej wersji (z dziś) na zegarek przychodzą, a w telefonie dźwięk i wibracje są, lub nie losowo.
  22. To raczej przypadek. Restart telefonu nie pomaga?
  23. Trzeba się nauczyć. Zmieniłem, ale dodałem separator pomiędzy godziną i minutami (który jest wskaźnikiem połączenia BT). Dodatkowo samo wklejenie gif-a nie wystarcza, trzeba jeszcze dodać plik .bin (bo taki się edytuje). Big_red_pl.bin
  24. FromWP

    HD voice

    HD Voice nie ma nic wspólnego z połączeniem z zestawem BT, ani z rozmowami przez LTE (VoLTE). Jak rozmawiasz przez zestaw BT to on steruje kasowaniem szumów, echa itd. W telefonie możesz co najwyzej zwiększyć, lub zmniejszyć głośność. Działają ci rozmowy przez LTE (raczej wątpię)? Jak tak to w jakiej sieci bo to akurat można wyłączyć.
  25. Ja już mam 0.1.1.39, bo takie w najnowszej becie MiFita było. Ta stabilna jest trochę do tyłu. W 3.3.4.12 jest parę dodatków. Pokazuje np ile razy w ciągu snu się obracało z boku na bok.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...