Jump to content

BlackCruzer

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

670 profile views

BlackCruzer's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Ja bym czekał na większą aktualizacją, może 9.6 albo wyczekiwać na 10.
 2. I jak oceniasz po aktualizacji? Coś dodali, bo w 9.5.4 nie było niektórych funkcji, czego Ci brakowało w porównaniu do poprzednich wersji? Pytam, bo sam pochopnie wziąłem te 9.5. 4,a nie ma motywów, kilku funkcji itd.
 3. FromWP na tym miui 9.5 to menu mogę uruchomić tylko przyciskiem Menu(ten z lwej). A długim naciśnięciem Home mogę uruchomić tylko inne bajery, dzielenie ekranu itp. A jak w menu przytrzymie otwartą aplikacje (np. Chrome) to przenosi mnie do takich ustawień że nic tak naprawdę nie mogę zmienić(uprawnień apki też nie) , muszę wejść w menedżer uprawnień itd.
 4. Dziękuje za pomoc. Szukałem w ustawieniach i u mnie trzeba wejść w aplikacje systemowe i dopiero ustawienia Telefon.
 5. Mam taki problem z redmi 4x, przy przychodzącym połączeniu dioda od aparatu, zaczyna nawalać światłem i mnie to strasznie irytuje, Miui: Global 9.5.4 Liczę na pomoc.
 6. W ustawieniach sieci wi-fi możesz włączyć opcje używania pakietu przy słabym połączeniu wi-fi, zobacz czy nie masz tego włączonego.
 7. simcold, a jak z baterią w MI 5? pokażesz screeny z SOT? dostanie nowe MIUI 10?
 8. Nie mam pojęcia, liczę że są jeszcze na stanie. Może wypuszczą innego 5 calowca, to wtedy kupie.
 9. Poczekam aż na mi-home będzie już dostępna czarna wersja.
 10. Czytałem, że wgrywane Miui z xiaomi.eu jest bardziej energooszczędne i ma wyższe SOT, tak to działa? Bo proline, mają gwarancje ale chyba we własnym zakresie, bo nie są oficjalnym dystrybutorem. Nie powiem, że mi się nie śpieszy, ale liczę, że na dzień dziecka będą promocje czy to w Polsce czy na Ibuygou.
 11. Moje wymagania: Dużo pamięci min.32GB. Trwałość. Fajny design Max 5 cali, dla mnie 5.5 to już przesada, przesiadam się z 4 cali, więc nie chce więcej niż 5. Czyli albo 4x albo 5a. Jak doradzicie? Jak wygląda wytrzymałość z 4x? I gdzie najlepiej to kupić? Trochę się już rozejrzałem po rynku xiaomi. polska dystrybucja trochę droższa, ale wole polski serwis i brak przygód z instalacją polskiego softu MIUI(chyba że nie do końca zrozumiałem co to wersja Global).
 12. Witam Mam Problem, Posiadam telefon Xiaomi Mi 4c. Od pewnego czasu telefon wyłączał mi się przy 40% baterii, problem nasilił się, gdy zmieniłen nakładkę MiUi 6.7.28v8 Android 5.1.1 na nakładkę (xiaomi.eu_multi_MI4c_7.11.23_v9-7.0). Ściągnąłem ten plik ze strony https://androidfilehost.com/?w=files&flid=231049 i wgrałem za pomocą .zip. Wtedy telefon też migał, okazało się, że miałem zablokowanego bootloadera, którego odblokowałem za pomocą MIUIunblock i teraz telefon ma odblokowany MIUI bootloader. Telefon coraz częściej wyłączał się, później działał tylko podłączony do prądu(kabel jest nowy), a teraz rzadko uda się by całkowicie się wyłączył, a zazwyczaj widać tylko ekran włączania z napisem MI mi.com. Jest to raczej problem baterii, czy oprogramowania ?
 13. Jakie smiui? nie jestem w temacie, bo trochę bateryjka mnie negatywnie zaskoczyła. Jak czas trzymania?
 14. Najlepiej mi5 jednak
×
×
 • Create New...