Jump to content

Ermilka1

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ermilka1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Niestety mam to samo Wyczerpała mi się tym samym cierpliwość do tego zegarka i tej firmy. Mam zamiar kupić sprawdzony produkt konkurencji.
 2. Biegam W listopadzie i grudniu robiłam roztrenowanie. Od stycznia wróciłam do regularnych treningów, a mniej więcej od kwietnia zaczynam starty w zawodach Przy Bipie mi zaczynają ręce opadać. Straciły mi się ustawienia na rzecz Alipay i nawet jak zmienię przez Notify, to i tak wraca Alipay. Zastanawiam się, czy zegarki innych marek też tak mają, bo jeśli tak, to nie warto przepłacać, a się podobnie męczyć.
 3. Ja im daję czas do nowego sezonu biegowego, potem będę szukać czegoś innego
 4. Zgadzam się z szadoky. Również biegałam z tym zegarkiem na zawodach, gdzie trasy były atestowane i wskazania sprzed aktualizacji były praktycznie idealne z pomiarem trasy. Teraz to szkoda moich nerwów, bo zaczynając bieg pokazuje 3:00 min/km, nadwyżka długości trasy jest spora. Na ten moment radzę sobie tak, że uruchamiam start kilka razy i czekam aż wskazania będą normalne, wtedy zaczynam trening, ale jak pisałam już mi się odechciewa i myślę o nowym zegarku, nawet jeśli miałyby kosztować więcej za normalny gps. walek75, jeśli rzeczywiście to naprawili, to może nam mu jeszcze szansę, bo na niego wcześniej nie narzekałam, a jak dla mnie ma dużo plusów. Kupiłam go, żeby nie biegać z telefonem i do tego nie wrócę. Bieganie z zegarkiem jest dużo wygodniejsze.
 5. Też zauważyłam ten problem, który jest de facto bardziej niż wkurzający, zwłaszcza jeśli kupuje się zegarek do treningu i wyznaczania dokładnej długości trasy. Czyli teraz trzeba czekać do kolejnej aktualizacji i łudzić się, że naprawią ten problem?
 6. Może się komuś przyda ta informacja. Krokomierz i pauza wróciły do normy po factory reset.
 7. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, ale rozejrzę się po ofercie telefonów Redmi.
 8. Szczerze, gdybym wiedziała, że tak to będzie działać, albo raczej nie działać, to chyba wolałabym kupić nowy telefon z dobrym GPSem. Poprzednio miałam LG Optimus L3 II E430 - GPS był perfekcyjny, nie wiem, czy coś jest go w stanie przebić. Bip jest generalnie fajny, nawet teraz jak muszę czekać na rozładowanie, to wieki trwa, mimo, że wczoraj 9 godzin GPS, to zużył tylko 40%. Trasę wyznacza perfekcyjnie, gdybym mogła jakoś krokomierz to zakładam, że liczyłby km idealnie.
 9. Masz rację, bo w Philipsie S326 wifi i bt działają jak chcą, bt ciągle się sam wyłącza, nawet podczas update'a. Nawet zainstalowałam BLE Scanner i jest lepiej, ale nie idealnie. Dochodzę do wniosku, że im nowsza technologia, tym większe problemy.
 10. Dzięki, spróbuję jak mi się uda z nim do porządku dojść.
 11. Oryginalną, a dziś zainstalowałam update najnowszy z apkmirror i też nie działa, do tego po instalacji zegarek też przestał działać (zawiesił się). Czekam aż się rozładuję, żeby zrobić factory reset. Z zegarkiem miało być prościej, a tu ciągle coś (problemy z logowanie, sparowaniem, nie działającą do końca aplikacją, naliczaniem km, nie działającą auto pauzą, a teraz to zegarek wcale nie działa). Chciałam tylko coś co porządnie policzy km (GPS jest dokładny, nie mam zastrzeżeń), a wychodzi na to, że i tak je ciągle liczę ręcznie
 12. Dziękuję za odpowiedź. Spróbuję, chociaż tu mam inny problem, bo nie wyświetlają mi się wszystkie elementy aplikacji Mi Fit. W 100% wyświetla się status i aktywność, a w części profil 90% okien mam czarnych i muszę na chybił trafił naciskać wzorując się zrzutami z internetu, jak one wyglądają w rzeczywistości
 13. Witam. Zastanawiam się, czy naliczanie km przy braku ruchu jest normalne, czy tylko mój egzemplarz tak ma i czy jest to podstawa do wymiany. Kiedy prędkość spadnie do zera i ruchu nie ma Bip mimo wszystko nalicza km. Z wykorzystaniem funkcji pauzy/auto-pauzy jest podobnie. Pauza się włącza, ale po jej wyłączeniu okazuje się, że zostały naliczone km np. przed pauzą było 1,5 km, a po przykładowo 1,9 km (im dłuższa przerwa, tym dystans większy). Czy ktoś miał podobny problem? Zastanawiam się także, czy to wina krokomierza - czy jest możliwość wyłączenia go?
×
×
 • Create New...