Jump to content

Olek619

Użytkownicy
 • Posts

  115
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5s 3/64

Recent Profile Visitors

1,147 profile views

Olek619's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

3

Reputation

 1. Czyli jak rozumiem, zostając na obecnej becie, następną stabilną będę już mógł wgrać bez czyszczenia?
 2. To prawda, w przeciwieństwie do płatności brak dzwonka potrafi naprawdę utrudnić życie i poirytować. Czy instalowanie tej wersji stabilnej: V14.0.6.0.TKACNXM będzie bezpieczne na obecnej becie? Czy też może to jakiś rodzaj downgrade i jest ryzyko? I czy to wersja pod fastboot? Ktoś wie, czy ma te same błędy, jakie mają wersje DEV? Dzwonki, płatności itp. ?
 3. Na każdej becie od początku MIUI 14 mam ten sam problem z płatnościami telefonem: gdy wybieram ręcznie drugą dodaną do Portfela Google kartę (nie domyślną) i mam ją wyświetloną ma ekranie, to przy zbliżeniu telefonu do terminala i tak płatność jest dokonywana domyślną kartą.. Problem na Mi11 pro. Ktoś spotkał się z podobnym problemem?
 4. Słabo o tyle, że nie jestem w stanie z jakiegoś powodu (Mipay server connection error; moje konta Xiaomi ma niezmienialnie region Indie, bo zakładałem je wiele lat temu) przedłużyć sobie chmury premium a mam tam mnóstwo zdjęć, których w pamięci telefonu już dawno nie mam...
 5. Nie ma żadnych problemów z płaceniem telefonem ani innych kwiatków w kwestiach bezpieczeństwa? I czy w galerii pojawiła się zapowiadana możliwość transferu zdjęć z chmury Xiaomi do Google? Ja też z Mi11 pro i waham się
 6. Witam, Chciałem zainstalować nowszą wersję aplikacji systemowej Galeria (zgodnie z artykułem na miui.pl, aby przenieść automatycznie zdjęcia z chmury Xiaomi do google). Po ściągnięciu pliku galerii z linku podanego w artykule, podczas próby instalacji pokazuje się błąd jak na screenie. Jak zatem mogę zainstalować najnowszą wersję? (System xiaomi.eu, bez root)
 7. Czy ktoś wie, co mogę zrobić na chwilę obecną? Miałem kupioną chmurę Xiaomi do początku listopada. Nie mogę przedłużyć, bo pojawia się błąd jak na załączonym screenie. Żadnej opcji automatycznego przeniesienia do Google też nie widzę, zresztą jak rozumiem chmura xioami nie przestaje istnieć, i dalej będę jej potrzebować, jeśli wszystko inne niż zdjęcia przekroczy darmowe 5GB. Czemu zatem nie mogę jej kupić?
 8. Witam wszystkich, Mi9 dość mocno mi się jakiś czas temu zachlapał wodą, potem przez jakiś czas resetował się w kółko wyświetlając biały ekran, potem już nic nie wyświetlał. Przy podłączeniu do ładowarki dioda się świeci (aczkolwiek komputer go nie widzi), telefon się włącza i dotyk działa, bo da się przy przypadkowym dotyku włączyć np. latarkę etc. Chciałbym ustalić co padło: coś na płycie, jakiś moduł, czy jednak wyświetlacz? Może udałoby mi się go przywrócić do żywych znajdując używaną/nową część na wymianę, ale nie chciałbym celować w ciemno z kupnem części. Ktoś może jakoś pomóc?
 9. Dobra, wiem że wychodzę na debila ale powiesz mi po kolei w co wejść? Chciałem wgrać od nowa system przez fastboot. Uruchamiam odpowiedni plik .bat po ściągnięciu romu, ale jak podłączam telefon w trybie fastboot to okno poleceń pokazuje jedynie "Waiting for device".
 10. Okej, dzięki. Xiaomi.eu wgrało mi trading shenzen. Z tego co widzę nie mam TWRP, natomiast patrząc na miuipolska.pl na stabilną wersję dla Mi 11 pro jest ona z dopiskiem fastboot (czyli nie pod recovery jak rozumiem?). Jak zatem najprościej wykonać to o czym piszesz? Muszę tak czy owak zainstalować twrp?
 11. Hej, doszedł do mnie Mi11 pro z wgranym xiaomi.eu 13.0.9 Poki co mam 2 problemy: Jak próbuję wejść w kopię zapasową chmury Xiaomi to wywala mnie do poprzedniego ekranu (nie wyświetlają się przez to w ogóle dostępne kopie z poprzedniego telefonu, więc nie mogę przywrócić pulpitu) Druga sprawa: nie mogę instalować aplikacji pobranych z zewnątrz. Wyrażam przed instalacją zgodę na nieznane źródła, a aplikacja i tak się nie instaluje. Komunikat jak na załączonym screenie (w tym przypadku YT vanced)
 12. Mam pytanie: jakie obecnie minusy miały Xiaomi 12 zakupiony jako chińska dystrybucja? Kiedyś było sporo problemów z częstotliwościami LTE, aktualnie jak to wygląda? Dużą przewagę ma europejska dystrybucja?
 13. Witam serdecznie, Jakiś czas temu mój Mi9 omyłkowo wpadł do miski z wodą, zanurzony był dosłownie przez sekundę-dwie. Po wyciągnięciu i osuszeniu nic się nie działo - działał dotyk i wszystko inne. Zapaliła się jednak dioda - tak jakby telefon był podłączony do ładowarki. Po kilkudziesięciu minutach zgasła. Początkowo telefon bardzo wolno ładował się na kablu, jednak po następnych kilku godzinach wszystko wróciło do normy - ładuje normalnie, z Mi Turbo Charge włącznie. Jednak ładowanie indukcyjne do dzisiaj jest wolne (używam oryginalnej ładowarki samochodowej 20W - tej z automatycznie rozsuwanym trzymaniem). Czy skoro zwykle ładowanie wróciło całkowicie do normy, to możliwe, że to chwilowe zanurzenie bezpowrotnie uszkodziło cewkę ładowania indukcyjnego? Mogę spróbować coś zrobić bez rozbierania telefonu? Ładowarka bezprzewodowa jest w porządku
 14. Zakupiłem na 11.11 w miarę okazyjnie do potestowania. Są już w drodze Martwi jedynie brak jakiegoś software'u dla Europy celem zaktualizowania firmware czy konfiguracji. Z tego co patrzyłem w Chinach służy do tego apka Mi AI, która nie wspiera angieskiego i nie zanosi się póki co na globalną wersję
 15. Cześć, Czy ktoś na miui 11.0.6 ma problem z Google Pay? Mi, chyba od czasu aktualizacji, wywala konto i co skonfiguruje na nowo, to po jakimś czasie (godziny, dni?) każe od nowa wybrać konto, z którego chcę korzystać. Miał ktoś podobnie?
×
×
 • Create New...