Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. @bartaspoz Only MIUIPL/Xiaomi.eu, siedzę z nimi już dobry rok, przywykłem, zrobiłem się też troszkę leniwy, bo... no nie chciałoby mi się co aktu usuwać te chińskie apki . Po2 zawsze mamy system dostosowany do tego co powszechnie w EU znamy.
  2. aktu masz co piątek, informacje są na profilu FB oraz na stronach miuipolska.pl/xiaomi.eu. Instalujesz normalnie, przez aplikację aktualizację z pliku .zip, wszystkie instrukcje masz na miuipolska.pl. Przy aktualizacji nic nie tracisz, wszystkie pliki zostają.
  3. MIUIPL nie posiada OTA, chyba, że komuś z xiaomi.eu będzie się chciało wrzucać, co jest mało prawdopodobne (ew. raz na 1-2mies jakieś OTA będzie). MIUIPL/Xiaomi.eu 6.3.24 opiera się na China dev 6.3.24 jak sama nazwa wskazuje. 7.1.8 to stable.
  4. @Adrjan95 Przy takich sklepach trzeba zakładać każdą możliwą opcję.co prawda, brak paragonu jest podejrzany, zamawiałeś rozumiem przez stronę? Zachowaj adresówkę od nich(z paczki), zawsze jest to jakiś dowód, że to od nich ten telefon masz .
  5. Niektórzy po prostu mają do tego rękę i widzę, wtedy proszę bardzo, bawcie się, sam bym się pewnie bawił, ale widząc ile osób nie mając zielonego pojęcia o tym co robi bierze się za to, wolę dmuchać na zimne i zaczynać od najprostszych kroków .
  6. @SebastianWijatyk Zerknij na dział Mi4 i Mi3, masz kilka tematów, gdzie ludzie idąc ZGODNIE z poradnikiem uceglili tel i panika... 3/4 wątków po prostu ląduje w koszu z powodu powielania się tematu. Jeżeli można wrócić bezpiecznie, bez problemów i cegły do 5.12.17, to po co się bawić partycjami i ryzykować niepotrzebnie? Autor chce wrócić do Stable, bo 5.12.17 wywala błąd w TWRP, ale jaki, tego nie podał, być może wystarczy wyłączyć sprawdzanie MD5, czy podpisów i problem się rozwiąże...
  7. @Adrjan95 O swoje trzeba walczyć, 200zł to także pieniądz, co więcej, sklep MUSI Ci go wymienić choćby się waliło, paliło, armagedon, czy co tylko sobie wymyślą... Ktoś wyżej podawał 3 numer telefonu, niby aktywny. Próbuj, dzwoń, walcz o swoje!
  8. Po co kombinować... Zainstaluj rom na 4.4 który łączył partycje i tyle. Bez żadnych roszad z partycjami i zabawami w uceglanie... na Mi3 i Mi4 bez problemu działa powrót do 4.4 na 5.12.17, tutaj powinno być podobnie. Jaki błąd wywala TWRP?
  9. 5.11.5 na 4.4 lub 6.3.24 (z wyłączeniem opcji "Inteligentne oszczędzanie baterii") jeżeli 6.0.
  10. Nezumi

    Xiaomi M2 SE

    To co było prezentowane, było zbliżone, ale nie wyglądało tak, jak wyglądał produkt finalny . Także ja wszelkie ploteczki o Xiaomi biorę z wielkim dystansem, co innego jak jest LG, Samsung, Sony, tam wszystko cieknie... Xiaomi nigdy nie chciało zrywać z przydomkiem "Chiński Apple" . Oni się po prostu bawią moim zdaniem . To sobie zrobią coś a'la Samsung, a to sobie walną coś w stronę iP, a to zaczną kombinować coś swojego (seria Redmi).
  11. Nezumi

    Xiaomi M2 SE

    Nah... Ja wiem 1, takie coś jak "przeciek" w Xiaomi praktycznie nie istnieje, gdyby to jeszcze były jakieś tabelki z Geek/Antutu to byłaby jakaś podkładka, byłoby o co się zaczepić, a tak? 2 zdjęcia telefonu i nic więcej, ale nawet jeżeli jest w tym ziarnko prawdy, to w sumie byłby fajny telefonik .
  12. Możesz albo się cofnąć do 5.12.17 (na 4.4), albo zainstalować najnowszą 6.3.24, która już działa ładnie, płynnie, wystarczy w niej wyłączyć w Ustawienia->Urządzenie->Bateria Inteligentne Oszczędzanie .
  13. Nah... żadnych konkretów. Jaką masz wersję systemu, na jakim andku? Masz włączoną chmurę Xiaomi? Jeżeli tak to zgraj sobie tam zdjęcia, telefony etc. (wystarczy wejść na pulpicie w apke Konto Xiaomi->Chmura i zaznaczyć synchronizację, odpalić WiFi i poczekać aż się powrzuca), po wipe wszystkie te rzeczy wrócą na telefon bez problemów . @damian12332146 jeżeli jest na 5.11.5/5.11.12 (lub inne 4.4) to TWRP nie jest potrzebne, kopie MIUI zrobi z poziomu telefonu, a wipe w MiRecovery działa jak powinien, niepotrzebna zabawa dla kogoś, kto do recovery nigdy nie zagląda, a jeżeli jest na 6.0 to TWRP ma na 100%.
  14. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Tak, masz jakąś mieszankę MIUI CN/glob z j. polskim. Wejdź sobie na stronę miuipolska.pl i pobierz najnowszy rom. Masz do wyboru romy na androidzie 4.4 oraz na 5.1, jak komu wygodniej .
  17. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  18. Szybka, sprawna i... chciałoby się rzec, bezproblemowa, ale... no niektórzy mają problem z danymi mobilnymi oraz WiFi, problem dość łatwy do rozwiązania jak się okazuje .
  19. Zainstaluj WLD i zobacz co Ci wybudza, to nie jest aż takie ciężkie, WLD pokaże Ci dokładnie jaka apka to jest...
  20. Normalna, pełne zakresy, śmiga bez problemu. Jeżeli masz aktu 6.3.24 to bardzo możliwe, że winę ponoszą dane mobilne, które potrafią blokować dostęp apką do neta, losowo oraz losowo go odblokować...
  21. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Nezumi

    Nowe TWRP

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  23. restarty były wcześniej, u mnie na tym rom zniknęły, a zgłosiło je 2 osoby na Mi4 .
  24. Redukcja szumów. Ustawiasz na 1 mikro, a samo wskakuje na 2 .
  25. Tak, jest to normalne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...