-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
No dobrze, ale jednemu wyleci 60-70mb, a innym 1mb, tutaj kwestia jest operatora, nie sprzętowa. Redmi 3 jest wyposażony w LTE Cat.4 (z tego co pamiętam) z down 150 i up 50 i w warunkach lab. takie wyniki osiągnie, w terenie kwestia jest już jak wyżej pisałem operatora oraz położenia względem nadajnika, to nie jest WiFi . Na WiFi taki test może i miałby jakiś sens. Co innego jeżeli położysz sobie 2-3 różne telefony obok siebie i w tym samym czasie odpalisz speedtest, wtedy można mówić o sprawdzaniu prędkości . Na 1 urządzeniu nie ma to sensu, a w różnych miejscach miasta, nie mówiąc o Polsce tym bardziej .
-
Nie. Nic się nie uwali.
-
Aktualnie mieszkam poza Gdańskiem, Żukowo. Jakiś 0.5roku temu tutaj miałem 40-50mb/s o 20:00, teraz 1-2mb, rano miałem 70mb/s, teraz 20 to dużo. Nie dziwię się, że Plus się reklamuje 2x szybszym internetem, jak Play w mniejszych miejscowościach ma prędkość 1mb/s...
-
Jaki tutaj sens? Aby coś takiego miało sens, musiałbyś wyciągnąć kilka telefonów z SIM w 1 sieci i odpalić test w tym samym momencie... W każdej miejscowości wyniki będą inne, np u mnie LTE potrafi zjechać do zawrotnych prędkości 1mb/s wieczorem...
-
Jeżeli masz chińszczyznę, to nie masz MIUIPolska, tyle w temacie. U nas żadnych krzaczków nie ma, czy to w klawie, czy w nazwach apek... Wszystko masz spolszczone...
-
Zainstalować MIUIPolska, co i jak masz na stronie miuipolska.pl.
-
Stabilna wersja miui v6 oraz miui v7( wg użytkowników)
Nezumi odpowiedział(a) na Dziara25 temat w Dyskusja ogólna
@RaKo Możesz się cofnąć, ale po instalacji 5.11.5/5.11.13 wymagany jest wipe all data, tak więc musisz zgrać wszystko co jest ważne na np. PC lub wrzucić w Chmurę. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
@ToMiSlaV Ta opcja jest dla nowych wiadomości, czyli np. robisz coś na tel, przychodzi SMS i w tym momencie możesz odpisać nie wchodząc do apki, gdy masz zablokowany tel, to od razu odsyła do apki. Zawsze tak było.
-
@DominikRN2 Kwestia indywidualna, niektórym śmiga bez problemu, a niektórzy kombinują z jakimiś greenify (totalnie bez sensu, bo MIUI ma większość opcji tej apki już wbudowane). Ja sobie siedzie od zawsze (i na Redmi 2 i na Mi4) na dev i nie narzekam . Dopóki pracujesz w obrębie MIUI (chodzisz między Stable, a dev) to nic nie uwalisz, jedyna ważna sprawa, schodząc z Dev na Stable trzeba wykonać wipe (przywrócenie do fabrycznych). MIUI posiada opcję "kopii zapasowej systemu", a do tego masz opcję Backup'u w TWRP . Na Redmi Note 2 z tego co wiem Root jest już w wersji dev .
-
Łączenie się z siecią T-Mobile zamiast Play
Nezumi odpowiedział(a) na Blankie temat w Problemy techniczne
@Pete67 Nie zaczynaj każdego zdania w nowej linii, bo post jest totalnie nieczytelny. Co do telefonu, coś nagrzebałeś. Mam Telefon w Play, nic nie ustawiałem, wszystko poszło "z automatu" i działa, czy to T-mobile, czy Plus, czy Orange, czy Play, zawsze wszystko śmiga. Jeżeli wysyłasz SMS, a on wyskakuje z błędem, to błąd jest po stronie operatora lub Twoich ustawień, jeżeli coś zmieniałeś. Także ja proponuje całkowity wipe (zgraj sobie najważniejsze rzeczy) i zacząć na czysto... Bo na 100% coś nakombinowałeś... @Blankie Nic Ci nie naliczy, masz dostęp do 4 sieci w Polsce i tyle Cię powinno interesować, jeżeli zaczną Ci coś kasować to składasz reklamację i bez problemu Ci wszystko skorygują . -
@luti na spokojnie, TWRP już masz, wydaje mi się, że najprostszym sposobem będzie wgrać jeszcze raz MIUIPolska (o ile w ogóle ten rom wgrywali) i problem powinien zniknąć . @galakty Cię poprowadzi, ja w TWRP nie siedzę, mam je od ~2tygodni i sam jeszcze do końca się nie obeznałem .
-
@DominikRN2 Wersje "Stable" są... "w plecy". Jest to wersja systemu, na której są rzeczy sprawdzone i stabilne. Wersja, którą posiadasz, jest wersją "dev" czyli testową, tutaj testuje się nowe funkcje, nowe aplikacje i nowy wygląd .
-
To jest TWRP, w MiRecovery nie ma "Dalvik cache", jest po prostu opcja "Wipe cache" lub "wipe all data" nic więcej .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Niech zgadnę... Plus? Ustaw ręcznie APN (znajdziesz je tutaj na forum i na stronie operatora) i będzie śmigać -.-
-
Nie wiem co wgrali, ale na MIUIPolska takich kwiatków nie ma... Przywróć ustawienia fabryczne, następnie zainstaluj najnowsze MIUIPolska z poziomu recovery. Jak to zrobić znajdziesz na stronie miuipolska.pl (Pobierz MIUI->Instalacja 2014 lub odnośnik w mojej sygnaturce).
-
Wersja Global będzie posiadać pełny polski język, więc "krzaczków" nie powinno być. Nie wiem na ile spolszczone będą aplikacje od samego Xiaomi, ale MiPilot/MiFit raczej polski ma, a w razie czego zawsze jest jeszcze angielski .
-
Polecam aktualizację telefonu, 5.9.24 to wrześniowa aktualizacja. Co i jak masz w mojej sygnaturze.
-
Wyskakujace powiadomienia sim toolkit1
Nezumi odpowiedział(a) na janek666 temat w Problemy techniczne
Ustawienia->Powiadomienia->Powiadomienia aplikacji i poszukaj tam tej apki, pewnie karta SIM od Orange wymusza powiadomienia. Każdy sposób dobry, aby naciągnąć klienta na dodatkowe koszty . -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Xiaomi nigdzie podobnych bzdur nie potwierdza, także i tą informację radzę pominąć do czasu, aż Xiaomi oficjalnie zamknie sprzedaż. Może być mniej Redmi Note 2 teraz, gdy jest hype na Mi4s i Mi5, ale sprzedawane są dalej w całych Chinach. -
Ale przynajmniej zaoszczędził z ~10zł na wysyłce! Jak takie coś widzę, to niekiedy mam wrażenie, że myślenie jednak boli .
-
Tutaj też tak jest. Przychodzi SMS, to od góry rozwija się beleczka, tam klikasz "Odp." i możesz z poziomu pulpitu, nie wchodząc w aplikacje odpisać .
-
Tam nie ma polskiego, przynajmniej jeszcze nie ma . Miałeś pewnie xiaomi.eu, a to to samo co MIUIPolska w sumie . Rom oryginalny, od Xiaomi, posiada język chiński i angielski, a do tego jakieś odmiany indyjskiego , ale bez problemu można go sobie zainstalować, tylko może się to wiązać z utratą danych z telefonu .
