Jump to content

Rafullo

Użytkownicy
 • Posts

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rafullo last won the day on March 29 2016

Rafullo had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rafullo's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

43

Reputation

 1. Kiedyś miałem przypadek że w moim telefonie i wszystkich inne sprzętach działał internet normalnie a na 1 telefonie nie chciał działać za nic. Trzeba było włączać i wyłączać tryb samolotowy praktycznie co chwilę. Pomogła wymiana routera i od tej pory problemy zniknęły. Był to router dlink. Teraz jest tenda i działa. Może po prostu się nie dogadują u Ciebie tak jak u mnie.
 2. Właśnie dziś dostałem HyperOS. Zmiany chyba bardziej kosmetyczne.
 3. Jakie są różnice między tym co wrzuciłeś a EU?
 4. No właśnie że rozmowy przez zegarek działają normalnie. Powiadomienia też. Co do operatora to nie wiem ale np w Mi11 miałem 2 karty z Orange i z T-Mobile, i tylko przy Orange pojawiała się ta opcja.
 5. Tak to wifi Calling. Numer mam w Orange i tutaj taka ikona jest. Nawet w panelu powiadomień ikona jest. Odnośnie BT widzę że u Ciebie podobnie jest. Ja jeszcze wyłączyłem urządzenie wejsciowe i trochę spadło to użycie przez BT.
 6. No mi w zegarku też bateria trzyma około tygodnia. To baterie w telefonie zjada BT. Pomiar pulsu miałem włączony niby inteligentny ale sprawdziłem i mierzył co 5 minut. Wyłączyłem zobaczymy czy pomoże
 7. Ogólnie zegar informuje powiadomieniem w telefonie że za 30 minut budzik i chyba takie powiadomienie przesyła na zegarek. Tak miałem na mi11 teraz w sumie nie zwracałem uwagi, ale chyba nie dostaje już takich powiadomień. Ale mam pytanie z innej beczki odnośnie zegarka bo mam taki sam. Czy nie drenuje ci baterii połączenie bluetooth z zegarkiem? Zauważyłem że gdy zegarek jest na ręce strasznie leci bateria ( nie wiem czy się wtedy komunikuje i przesyła dane czy co) natomiast nawet jak jestem w domu i leży sobie na półce gdyż w domu odruchowo zdejmuje zegarek BT bateri nie zużywa. Na drugim i 3 zdjęciu testowałem. Byłem w domu cały dzień. Zegarek leżał na półce 17 godzin i 1 procent. Założyłem na rękę i po pół godz już 5 %
 8. Ale Microsoftowi nie płacisz 58 zł miesięcznie za korzystanie z Windowsa.
 9. Czy mógłbyś podrzucić jakaś listę co można bezpiecznie wywalić? Btw ja wcześniej też używałem mi11 z miuipolska i nie widziałem różnicy w używaniu telefonu czy był pod wifi czy nie. Po kupnie 13t pro gdy testowałem w domu kilka dni zanim przełożyłem kartę też byłem zadowolony z bateri. Szok był gdy zacząłem go używać na zewnątrz po przełożeniu karty
 10. No jest źle. Dziś od 6 do 17 miałem 30% bateri. Czas użycia telefonu to 1:30h w tym 15 minut rozmów. Żadnych gier czy filmów. Głównie internet. Niestety w ciągu dnia podłączyłem się pod kompa i mi statystykę baterii przerwało. Ale postaram się wrzucić.
 11. Tego się domyślałem. Bo poza Wifi to masakra z baterią. Czekam na aktualizacje jak nie pomoże to trzeba myśleć nad sprzedażą.
 12. Ja rozumiem że nie ma nic za darmo. Ale czy w przypadku ludzi którzy korzystają z wersji stabilnej i dostają rom raz na kilka miesięcy płacenie 10$ co miesiąc jest sensowne? Przy dwóch latach dostęp będzie kosztował ponad 1100 zł gdzie jest to w przypadku 13t ponad 30% wartości telefonu, a stabilne oprogramowanie dostaniemy może 6 razy. Dlatego może wprowadźcie opłatę np za 1 razowe pobranie romu? Ja z miłą chęcią zapłacę wtedy te 10$ i za 3-4 miesiące znów. Myślę że jest więcej takich ludzi jak ja.
 13. Ja zauważyłem że baterią ewidentnie szybciej leci gdy jestem poza domem. W domu przez cały dzień intensywnego używania nie jest problemem 5 godz SoT i czas pracy od 7 do 23 przy czym zostaje jeszcze niecałe 20% bateri. Natomiast na zewnątrz od 6 do 15 potrafi zostać 30% bateri przy 1,5 godzinnym użyciu telefonu. Dodam że w domu cały czas pod Wifi oraz Wifi Calling.
 14. Ja sobie 13-tke odpuściłem. Używałem 12.5 później chwilę 13 ale jakoś wolałem 12.5 Teraz przerobiłem dwie pierwsze rozwojowe na 14 z grudnia i po nich stable. Uważam że warto, każda z tych wersji działa bardzo dobrze. Co do SOT to na rozwojowej wyciągałem ok 6h, na stabilnej jeszcze się nie wypowiem. Jedyne co to mam wrażenie że na rozwojowej Messenger działał lepiej w sensie odrazy były powiadomienia. Tutaj przychodzą nieraz jak się włączy aplikacje. Podobnie miał kolega na 13.0.9 także może taki urok wersji stable
 15. Zainstalowane. Oczywiście 4 błędy w TWRP na czerwono ale działa. Narazie wszystko ok. Przechodziłem z rozwojowej z grudnia bez czyszczenia wszystkiego.
×
×
 • Create New...