Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. cofnąć się do 5.12.17, tam działało.
  2. Może by tak podać numer softu, z kiedy, jaki...
  3. System nie może zejść pewnie do 0mb wolnego RAM, wskaźnik jest czysto poglądowy, jak to pisze Acid "nie ma sensu na niego patrzeć". Obstawiam, że w systemie jest ustawiony jakiś "dolny próg" wolnego RAM, aby system mógł szybko wstać i płynnie działać. Wejdź sobie w opcje programistyczne i ustaw kompresję ZRAM większą, teoretycznie powinno pomóc. (5x tapnij w wersję MIUI w informacji o telefonie potem Ustawienia->Urządzenie->Opcje Programistyczne).
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. @themeler Raczej obstawiam, że aby zapewnić Ci płynność działania tej 1 aplikacji, którą aktualnie odpalasz, system zawiesza wszelkie inne bo po prostu nie ma na nie tyle miejsca, nie oszukujmy się, 1Gb RAM to za mało na aktualne MIUI, system się rozrasta, ciągle coś dodają, zmieniają, poprawiają, po prostu 1Gb nie wystarcza i nie przeskoczysz tego, chcesz mieć większą płynność musisz zainstalować jakiś starszy dev, albo stable,(albo kupić tel z 2Gb RAM) tam problem nie występuje aż tak często, a nawet w ogóle (jeszcze w październiku problemu nie było). Xiaomi nic nie "pierdzieli", to nie Samsung, ciągle starają się zoptymalizować system pod swoje telefony. Po 2 same apki systemowe się dość mocno rozrosły (pliki, przeglądarka, MiSound, same apki google) to wszystko siedzi w pamięci. Z tego co pamiętam to możesz jeszcze spróbować w opcjach programistycznych zmienić kompresje plików ZRAM, niby pomaga.
  6. No to jak udało Ci się wejść do TWRP to masz problem z głowy. Instalujesz .zip i musi śmigać .
  7. On do Recovery nawet wejść nie może, chodzi o Flash, ja tego nie robiłem u siebie, nie wiem jak to teraz wygląda, myślałem, że będziesz w tym temacie wiedzieć coś więcej .
  8. Próbowałeś skrótem klawiszowym? Zostaje Ci Flash, a co do tego, niestety nie pomogę, może @galakty będzie wiedział, ma Redmi Note 2 i chyba gdzieś już kogoś kierował przez to... albo mi się wydaje .
  9. No to wszystko jasne, Instrukcja Instalacji 2015, siadasz i czytasz, następnie pobierasz TWRP do Redmi Note 2 (jest Instrukcji link) i instalujesz, a następnie przez TWRP instalujesz najnowszy rom...
  10. Próbowałeś wgrać rom przez MiRecovery?
  11. Wszystkie tutoriale potrzebne do zdjęcia BL masz an forum (po polsku, szok! ), do tego na stronie miuipolska.pl istnieje coś takiego jak zakładka "Pobierz MIUI", którą jak rozwiniesz zobaczysz "Instrukcja 2016" gdzie masz krok po kroku co robić z instalacją, a do ustawień będzie już aplikacja "Samouczek" po zainstalowaniu MIUIPolska .
  12. Wydaje mi się, ze prościej będzie pisać do XFS o wymianę gwarancję, jeszcze bym sprawdził oczywiście inne karty SIM .
  13. Na 2Gb nie powinno mieć to miejsca, mam Mi4 2/16 i nic takiego nie występuje, kuzynka Redmi 2 2/16 i też wszystko płynne
  14. Kwestia MIUI7, ma coraz więcej opcji, a niestety poczciwy telefon z 1Gb ram nie daje z tym rady. Z tego co pamiętma najbardziej mulącą apką na Redmi 2 1Gb u mnie był Fejs, bez niego wszystko śmigało aż miło.
  15. Nezumi

    wycinanie zbędnych usług

    Ja w tym sensu nie widze, tym bardziej na Redmi 3 gdzie masz tak potężną baterię .
  16. https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520 i szukasz swojego modelu (po nazwie kodowej np. HM2014xxx) Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. https://miuipolska.pl/download/ oraz https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Jak odblokować BL przeczytasz na forum.
  18. Coś masz nie tak, komunikat to "aplikacja nie odpowiada" czy coś innego?
  19. Nezumi

    LTE 800 MHz

    Teraz mi powiedzcie jakie to ma znaczenie, czy maszt kosztuje 5mln czy 5mld, czy 5zł? Jakie ma to znaczenie odnośnie LTE800Hz w Redmi3? Żadne? To temacik kończymy... Wiem z własnego doświadczenia, że operator ma w głębokim poważaniu to, czy ma zasięg LTE, czy nie oraz, czy to LTE ma 150mb, czy 1mb "działa? Działa, więc wszystko OK". Koniec tego tematu, który nic nie wnosi. Więc w sumie temat też zamknę, nie ma sensu go dalej ciągnąć, odpowiedź została udzielona. @R1-299km/h usunąłem, bo po edycji postu tpawel zdanie odnosiło się "do niczego", po 2 po co "drażnić lwa"? Też mam w głębokim poważaniu takie portale, ale to nie znaczy, że mam się z tym obnosić . Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  20. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  21. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  22. Yep, też mi to umknęło, jak to mówią "najciemniej pod latarnią" . Jak się patrzy na zdjęcia Mi4 black to przyciski są raczej jakby "przezroczyste" lub "szare", niż białe, tym bardziej tak białe .
  23. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  24. No i co jest nie tak? Widocznie anteny 3G/H+ innego operatora mają lepszy zasięg u Ciebie niż 3G Play, ale w czym problem? Przecież w Play masz zasięg 4 sieci więc... Nie rozumiem o co chodzi...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...