Eragon

Użytkownicy
 • Content Count

  745
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Excellent

1 Follower

About Eragon

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  iPhone 4S; Mi5

Recent Profile Visitors

2,490 profile views
 1. Najwyraźniej jedyna zaleta Mediateków...
 2. Wow, nie spodziewałem się że ktokolwiek ruszy. Przetestowałbym ale... Bug z biometrią całkowicie go wyklucza jak na razie, napraw + Interesuje mnie ogólne info w odniesieniu do ostatnich oficjalnych romów dla Mi5 - działały one... no źle. Nawet bardzo... bateria, grzanie, ścinki. A tu?
 3. Zależy. 10 tak, ale Andek 9 na PE śmiga, bateria bdb.
 4. No za drogo. Przyjmując że MiBand kosztuje 100zł, ten ma funkcji 2x więcej, wykonanie lepsze, to jego wycena waha się 300-400zł realnie. Reszta podatek od nowości + korona. Lepiej poczekać mimo wszystko na kolejną wersje lub realny spadek ceny. Wątpię w cenę ponad 1000zł bo kto by to brał? W tej cenie mamy smarta z realnego zdarzenia, który też daje 7 dni lub więcej na baterii.
 5. Przecież to było wiadome od co najmniej 5 lat że Mi10(i inne) nie będzie miał SD, także nie nabijaj sobie postów oczywistościami
 6. 1. Ciekawe jaka będzie różnica między aparatami, i której z tych wersji będzie bliżej do Mi Note 10, a której dalej (lepiej?)... 2. Czytnik palca ten sam co w Mi9? Wtedy masakra 3. Wyższa cena - lepsze dopracowanie softu dla Mi10? xD I want to believe 4. Standardowa masakra z wystającymi aparatami... 5. Ale głośniki czad No i bateria... Mega mnie zastanawia wpływ X55 na nią. No i ten SOT... ulalala, 10h i biorę heh. Na 3G/LTE oczywiście.
 7. Jak widać w poniższym newsie, Xiaomi pomaga w walce z nowym koronowirusem: https://miuipolska.pl/xiaomi-angazuje-sie-w-walke-z-2019-ncov/ A mnie z kolei zastanawia, co będzie dalej? Setki, tysiące zmarłych, jak nic. Jak dojdzie do 5-10% światowej populacji(bo w Azji bardzo szybko się rozprzestrzeni z racji na zagęszczenie), to już będzie całkowita masakra. Ale tym się nie przejmuję, a zakupami z Chin - Pracownicy fabryk, zdziesiątkowani. - Pracownicy firm kurierskich, w grobie. - Chiny przeznaczą sporo $ (mają) na walkę z wirusem, może spowoduje to jakiś kryzys gospodarczy, inflacja w górę... Wynikiem będzie wzrost cen towarów, lub nawet ich całkowity brak na rynku. Trzeba kupować Xiaomi póki ma je kto sprzedawać. Wiem wiem, brzmię może śmiesznie, ale jest to opcja która ma szansę realizacji (niestety). Okazuje się że globalne ocieplenie jest teraz najmniejszym z naszych zmartwień. A Wy, co myślicie? Gdzie to się skończy? Jaki będzie miało wpływ na Nas, Polaków - Cebulaków?
 8. Global jest MIUI 11. Dostałem 2-3 dni temu Może partiami idzie. Wersja Eu ma już od jakiegoś czasu. A poza tym jak wrażenia z EU? Jakieś porównanie względem Globala? Warto w przypadku tego telefonu? Zrób mini reckę!
 9. Hoho. Jest źle. Nie powinno tak być. Soft normalny Global, najnowszy? Jeśli tak, a mimo wszystko to występuje, daj go na gwarancję.
 10. Ale nie mówimy tu o działaniu w Nju, right? Bo we wszystkich innych sieciach jest łatwiej ;/
 11. Przy czym akurat w moim przypadku, ta dioda niejako się pokrywa z granicą szkła hartowanego... i jest mała... i biała... i jest naprawdę mała (mówi użytkownik Mi5). Także w nocy na pewno jest świetna
 12. Oni już ze wszystkim kombinują... I niekoniecznie w tym kierunku w którym to powinno iść.
 13. Pixel Experience na Androidzie 9. Miałem, polecam. Właściwie prawie żadnych błędów. Do codziennego użytku, jak najbardziej się w pełni nadaje.
 14. No czyli nie zainstalowałeś jeszcze Miui Polska i masz zapewne wersję 8T. Ja mam chińską 4/64 i właśnie zaczynam zabawę. Do jakości, poza wystającymi aparatami(za bardzo), na razie się nie przyczepię. Robię miesięczną zmianę z Mi5, Here we go!
 15. Ma ktoś ten telefon na Miui Polska? Jak się sprawuje?