Jump to content

Eragon

Użytkownicy
 • Posts

  749
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5=> Note 10 Lite

Recent Profile Visitors

3,903 profile views

Eragon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

95

Reputation

1

Community Answers

 1. Global 12.5.6 Nju abo Problem jest specyficzny, powracający co 7/14/21 dni... (znaczy się, co jakiś czas hah). Opis: Nie działa internet w przeglądarce (nieważne czy wbudowana Xiaomi, Chrome itd...). Działa Messenger dla przykładu za to. Strzelałbym że problem z portami, może bug MIUI. Problem za każdym razem dawał się rozwiązać poprzez reset ustawień sieciowych + restart telefonu. Ale teraz nie chce już, hah. Ktoś z Was ma jakiś pomysł? Poza instalacją MiuiPolska oczywiście ;)
 2. Super. Wcale nie jesteś samolubny. Poza Tobą nikogo przecież innego nie ma na świecie... Czytałeś w ogóle artykuł? Znasz ceny serii Mi10? Znasz średnie zarobki Polaków?
 3. Czy ktoś też tak ma, że rzadko, ale jednak, przy podniesieniu telefonu nie podświetla się miejsce na palec? Irytujące! Ps. A dziś w czasie rozmowy, nawet przycisk podświetlenia wyświetlacza nie działał przez 10 sekund xD Ps2. Zgłosiłem bug z kodekiem LHDC (działa jak gówno, chociaż powinien być najlepszy...) - zapewne na innych sprzętach też tak jest. Tu link do zgłoszenia na forum Xiaomi, może to coś da... https://c.mi.com/thread-3445499-1-0.html
 4. Orange już drugi rok rozmawia z Xiaomi... Pod tym względem, ta sieć to żart -,- https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-z-xiaomi-pracuja-nad-uruchomieniem-volte-i-wifi-calling Jak znam życie, to połowa użytkowników Orange nie ma dostępu do VoLTE i Wifi Calling - bo i po co Orange ma się starać...
 5. Najwyraźniej jedyna zaleta Mediateków...
 6. Wow, nie spodziewałem się że ktokolwiek ruszy. Przetestowałbym ale... Bug z biometrią całkowicie go wyklucza jak na razie, napraw + Interesuje mnie ogólne info w odniesieniu do ostatnich oficjalnych romów dla Mi5 - działały one... no źle. Nawet bardzo... bateria, grzanie, ścinki. A tu?
 7. Zależy. 10 tak, ale Andek 9 na PE śmiga, bateria bdb.
 8. No za drogo. Przyjmując że MiBand kosztuje 100zł, ten ma funkcji 2x więcej, wykonanie lepsze, to jego wycena waha się 300-400zł realnie. Reszta podatek od nowości + korona. Lepiej poczekać mimo wszystko na kolejną wersje lub realny spadek ceny. Wątpię w cenę ponad 1000zł bo kto by to brał? W tej cenie mamy smarta z realnego zdarzenia, który też daje 7 dni lub więcej na baterii.
 9. Przecież to było wiadome od co najmniej 5 lat że Mi10(i inne) nie będzie miał SD, także nie nabijaj sobie postów oczywistościami
 10. 1. Ciekawe jaka będzie różnica między aparatami, i której z tych wersji będzie bliżej do Mi Note 10, a której dalej (lepiej?)... 2. Czytnik palca ten sam co w Mi9? Wtedy masakra 3. Wyższa cena - lepsze dopracowanie softu dla Mi10? xD I want to believe 4. Standardowa masakra z wystającymi aparatami... 5. Ale głośniki czad No i bateria... Mega mnie zastanawia wpływ X55 na nią. No i ten SOT... ulalala, 10h i biorę heh. Na 3G/LTE oczywiście.
 11. Global jest MIUI 11. Dostałem 2-3 dni temu Może partiami idzie. Wersja Eu ma już od jakiegoś czasu. A poza tym jak wrażenia z EU? Jakieś porównanie względem Globala? Warto w przypadku tego telefonu? Zrób mini reckę!
 12. Hoho. Jest źle. Nie powinno tak być. Soft normalny Global, najnowszy? Jeśli tak, a mimo wszystko to występuje, daj go na gwarancję.
 13. Ale nie mówimy tu o działaniu w Nju, right? Bo we wszystkich innych sieciach jest łatwiej ;/
 14. Przy czym akurat w moim przypadku, ta dioda niejako się pokrywa z granicą szkła hartowanego... i jest mała... i biała... i jest naprawdę mała (mówi użytkownik Mi5). Także w nocy na pewno jest świetna
 15. Oni już ze wszystkim kombinują... I niekoniecznie w tym kierunku w którym to powinno iść.
×
×
 • Create New...