Eragon

Użytkownicy
 • Content Count

  714
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Excellent

1 Follower

About Eragon

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  iPhone 4S; Mi5

Recent Profile Visitors

1,923 profile views
 1. No niestabilne te Xiaomi... Pociesza że Huawei tak samo jest omijane.
 2. Czyli na chwilę obecną te najnowsze snapy nie mają "OK GOOGLE"? Czyli takie Redmi K20, nawet na miui eu, tego nie załapie?
 3. Kit. I tu chciałbym się Was spytać w czym ten telefon jest lepszy od Mi9 (poza zapewne baterią). Lepsze aparaty? Watpię...
 4. Jak to nie można zmienić, jak można? Przynajmniej w ustawieniach jest takie miejsce. Sprawdziłem nawet przed chwilą, dla messengera lite.
 5. Obecnie? Tak. A lemingi lecą. Właściwa wersja Global (b20) zwykle jest o te 10$ droższa.
 6. PS. A aktywacja na iP 4s lub iPad Air przejdzie?
 7. Battery test: W skrócie: Mi9 odpada po 5 godzinach. K20 Pro po 7 godzinach K20 Po 7,5 godzinach (przy czym w Antutu osiąga 2/3 wyniku swego mocniejszego braciszka). Wniosek? No K20 Pro Chyba że nie będzie w PL... Lub Globala w Chinach
 8. Eragon

  MIUI 9.6.5

  No to ja przebiję Was wszystkich, na Mi5, po tej aktualizacji lub upadku - telefon przestał łapać focusa na dalszych odległościach(czyli zdjęcia wychodzą z blurem). Tylko Mikro(bliskie odległości np. kwiat) działa. Może to być spowodowane softem? Czekam do piątku z nadzieją że coś zmieni, bo jak nie...
 9. Najnowsza aktualizacja eu wprowadziła dla Mi5 (tak, tego naszego trupka ) nagrywanie 4k/60kl... Czyli to o czym co niektórzy marzyli/gadali od premiery tego telefonu. Śmiesznie że dopiero oficjalne udupienie sprawia że Mi5 dostaje to co powinna od wieków. ALE! Przynajmniej wiadomo że wsparcie jest, chociaż nieoficjalne. Czekam na testy, co sądzicie?;) Widać różnicę?
 10. Ja ogólnie, jako posiadacz Mi5, rozważam 3 opcje: - K20 Pro (jak najtaniej, z nastawieniem na baterie i szybkość działania) cebula - Mix 4 ( aparat pod ekranem?) drogo ale jakość... No i wrzesień/październik - Mi 10 (iPhone X?) z nadzieją że odwalą go we wszystkich aspektach na najwyższe poziomy. Ale zapewne bateria średnia, i brak jack'a. I realnie dopiero conajmniej w kwietniu dostanę go do rąk... Czekam do września na newsy o Mix 4 i zdecyduję... Przy czym jeśli romy dla Mi5 będą fajne, to może ta ostatnia opcja..
 11. Pełna, fajna recka: W skrócie: bug 5G Wifi, brak powiadomień na chińskiej wersji softa, brak EIS, kiepska jakość nagrywanego dźwięku na filmikach. Dojdzie Gcam - kamera będzie bardzo dobra. Obecny night mode jest żartem
 12. Śmiesznie. Wczoraj instalowałem, a dziś rano chcąc zapłacić w piekarnii tel zawibrował 2x i nic... nie przeszło... ja już zawał, pomyślałem o słowach [email protected] i tzw. grupie B, ale po 20 minutach już działało normalnie. Może mój błąd? No nieważne. Ale działa Przy każdym pierwszym resecie LTE w ogóle nie działa w Mi5. Dopiero drugi, pomaga. Dla zainteresowanych, VoLTE też działa i VoWifi (przez app).
 13. @the4anoni Dzięki! Powinieneś ten link wkleić sobie w stopkę VoLTE kodu używałem wczesniej, ale skoro pojawiało się DISABLED to myśłałem że wyłączone więc nawet nie patrzyłem hah... a jednak działa. Dobra, kilka dni, i Nju znów przypomni o swej pazerności Zaś co do VoWifi - ten sam myk z disabled, i pojawiło się dodatkowe menu. Problem jest taki że wymaga połączenia z siecią bezprzewodową nawet... jak jestem podłączony pod wifi -,- To znany bug jak mam rozumieć? Ale mi przynajmniej appka działa, więc to taki tylko bajerek te moje sprawdzanie. Ej, a żeby jakość HD dla VoLTE była - to w końcu obydwa muszą mieć czy jeden? I czy ewentualnie 1 poprawia chociaż o połowę jakość połączenia? Bo takie odniosłem wrażenie w czasie rozmowy testowej - ale nie zdziwię się jeśli placebo.