-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mi4 udowodnił, że zmiana andka nie ma znaczenia, dochodzi tylko nowych problemów... Mamy MIUI i interesujmy się raczej kiedy będzie nowe MIUI, a nie andek... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Wątek został uznany za nieaktualny - z powodu informacji w treści lub z powodu braku aktualizacji przez 14 dni. Jeśli jesteś autorem wątku i chciałbyś go przywrócić - napisz do moderatora.
-
dokup sobie jakiś drobiazg i masz już 2 produkty . Do gier, to bierz Mi4c.
-
https://www.xiaomiforsale.com/pl/content/29-benefits To jak ty szukałeś? Na stronie głównej wielki banner "Rabat dla członków MIUIPolska" Oba są dobre, wszystko zależy od tego, czego oczekujesz...
-
71 kupujących, którzy mogą mieć 0 pojęcie o tym, na co patrzeć, aby rozróżnić oryginał od fake'a . Podrabiany sprzęt akurat do Xiaomi jest bardzo zbliżony i różni się na prawdę detalami... Ja Gearbest polecić nie mogę, nie mogę polecać sklepu, który nakłania ludzi do kłamania na temat tego, co w tym sklepie się dzieje, w zamian za profity . Baterie do Redmi2 mają też podrabiane niestety, kupiłem i cóż.. do telefonu to ni jak nie szło jej zmieścić..
-
jak, czym się różnią? 5.11.5 jest na 4.4, 6.3.24 jest na 6.0... "Cancro" to nazwa kodowa Mi4/3...
-
Zainstaluj 6.3.31 lub 6.3.24 u mnie na tych aktu było wszystko OK z GPS...
-
a jakieś info o systemie?
-
Xiaomi NIE MA W EUROPIE, facet robi w balona swoich klientów... Jeżeli coś się stanie z telefonem, to albo facet to naprawi w swoim serwisie na lewych częściach, ew częściach z rozbiórki innych tel o ile takowe znajdzie lub wysyła do Chin, z tego co on pisze na swojej aukcji, zapomnij o wysyłce do chin, tylko jego serwis... To już lepiej kupić w XFS, przynajmniej serwis sprawdzony.
-
Normalnie przez aktualizacje powinno ruszyć bez problemu.
-
@sarmata Jesteś pierwszą osobą tutaj na forum, która kupiła Xiaomi, nie wiedząc co to jest i jakiej wiedzy wymaga postawienie pierwszych kroków z MIUI, nie dziw się, że ludzie są w szoku . Tym bardziej, że post jest z 1 kwietnia . Niestety, ale taki rzeczy chyba trzeba się uczyć samemu, ew. iść do pkt operatora, aby tam pracownicy pokazali co i jak, rozumiem, że pierwsze kroki zawsze lepiej robić z kimś, ja mojej babci pokazałem z ogółu jak to wygląda i działa, moja mama poradziła sobie sama, siedziała i dłubała "co to ustrojstwa za funkcje jeszcze ukrywa" , niestety, ja z Gdańska, więc pomogę tyle samo co i FAQ na stronie xD. Czysto polski? MyPhone, polska firma, robi nawet niezłe telefony, niestety na MTK więc nie wiem jak z aktualizacjami etc. ale do dzwonienia, SMS i internetu raczej wystarczają .
-
Leci w... ekhm... Xiaomi nie udostępnia oryginalnych części więc sprzedawca nie ma prawa ich mieć.
-
@Trzucha Jest 3 opcja, jest zapatrzony w 1 markę/firme/mode i nie ważne jakie wady wymienisz, ten 1 telefon/marka nigdy nie będą tej wady według niego mieć . To jak mocno słuchać jest też pewnie kwestia samego zainstalowanego modułu tam... Sony, Samsung, każdy ma ich kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt, na 1 (np tym w Mi4) problem będzie ledwo słyszalny, a na innych (Redmi 3) bardziej, ale nie jest to w żadnym stopniu dyskwalifikacja telefonu... Nie istnieją rzeczy idealne, a wymagać od Redmi3, bycia idealnym jest sporą przesadą . Trzeba pamiętać, że każdy producent, wydając średnią/niską półkę na czymś musi przyoszczędzić .
-
Coś mówi wam słowo "sugestia"? Nikt normalny na to uwagi nie zwraca, bo nie ma na co, jeżeli część taka jak optyka aparatu jest ruchoma, to nic dziwnego, że "puka" gdy potrząśniesz, raz mocniej, raz mniej, ale pukać będzie. Miałem to na Xperi J, L, LG G3, Samsung S5 wujaszka też to ma, a teraz ich (wujaszka i jego żony) iPhony 6s również... tyle, że nikt na to uwagi nie zwraca, bo po co?
-
RN2: Telefon zdechł (i to nie prima aprilisowy żart)
Nezumi odpowiedział(a) na piotr469 temat w Problemy techniczne
Zostaw telefon na ładowaniu nawet całą noc, może go ruszy... -
Grzechotanie wewnątrz telefonu
Nezumi odpowiedział(a) na Karol Winiarski temat w Problemy techniczne
MAcie w RN3 i Mi4 te same tematy... To tylko optyka aparatu, o co ta panika... -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Bo Mi4 to... Mi4... no tutaj ciężko po prostu tego telefonu nie wybrać xD
-
99% telefonów to ma, optyka jest ruchoma, więc nic dziwnego, ze "stuka"... o ile stuka cichutko to wszystko jest OK.
-
Powinno pójść przez TWRP, zaznaczam, powinno, nie znaczy, ze pójdzie .
-
Postawić na nowo system, bo go wyczyściłeś do 0 xD. Poradniki znajdziesz na xda, en.miui, a i pewnie tutaj coś się znajdzie . W TWRP jest chyba opcja wgrywania plików to może pójdzie zwykła instalacja przez TWRP xD.
-
@pawel.sierzant.h zainstaluj root (jeżeli go nie masz) następnie pobierz WLD i sprawdź sobie co to dokładnie jest.
-
Kiedyś rozmawiałem na ten temat z Lamcza i według jego testów to właśnie te elastyczne szkła po 4zł to szajs, jeżeli coś się stanie to niby w ogóle nie chroni, kupiłem z ciekawości i rzeczywiście, jest spora różnica w samym materiale, czuć to, gdy trzymasz to w dłoni. nie odważyłem się tego założyć na telefon, bo po prostu w porównaniu do FlexibleGlass był to kawał papieru xD
