-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Android 6.0 na MIUI 6.1.28 - czy warto zmieniać na piankę?
Nezumi odpowiedział(a) na Niksior temat w Dyskusja ogólna
Nie wiem, kuzynka też ma wersję 2Gb RAM i też jej wszystko śmiga od 2/3 patchy . Zdarzały się restarty na 6.3.3, na 6.3.10 zdarzył się takowy raz, a na 6.3.17... zobaczymy . -
Co to w ogóle za pytanie? Jaki jest jego sens?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nigdzie, jeżeli już znajdziesz to refub, albo jakiś magazynowy ostatek z zawyżoną ceną. Jedyna czarna wersja jaką się jeszcze produkuje to 2/16 LTE...
-
Tak, wiem, że nie jestem (sprzętu do LTE-A i tak aktualnie nie mam, poczekam sobie aż seria Huaweii 5xxx stanieje ), chodziło o samą sytuację, jeżeli LTE się potrafiło zapchać w 2-3miesiace, to z LTE-A będzie podobnie .
-
Jest to tzw. "MiSpace" czyli coś a'la tryb czystego androida, tylko jego możliwości dostosowania pod siebie są mocno ograniczone .
-
Android 6.0 na MIUI 6.1.28 - czy warto zmieniać na piankę?
Nezumi odpowiedział(a) na Niksior temat w Dyskusja ogólna
U mnie jest dobrze już od końca lutego . -
Ah, mój błąd, zapomniałem o 2600 , ja używam LTE w domu, utargowałem realny no-limit w Play , znaczy... jak to kupowałem to LTE tutaj śmigało, miałem ~50mb w godzinach wieczornych... teraz niestety jest sporo gorzej... 1-2mb na Play, niecały 1mb na Plus i 2-3mb na Orange... Jedynie T-mobile w moim mieście się trzyma, 25mb .
-
Mi5 posiada LTE Cat.9 więc tak, na luzie, inne kwestia, Mi5 nie posiada 800MHz z tego co pamiętam, więc i tak połączysz się z max 2 pasmami, zamiast 3.
-
Przy YT, to jakość, długość materiałów, ilość reklam. Jeżeli chodzi o Radio to dokładnie to samo, jakość streamingu.
- 2 odpowiedzi
-
- play
- redmi note 2
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Problem z pobieraniem plików w chrome i messengerze
Nezumi odpowiedział(a) na Picasso temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Otwieram. -
I właśnie baterii obawiałbym się najbardziej. Mamy na forum dość sporo przypadków uszkodzenia taśmy wyświetlacza przez baterię (taśma idzie nad baterią i gdy ta napuchnie, taśma się naciąga powodując ściny, lagi, zmulenie i opóźnioną reakcję telefonu), jeżeli jest to refub, to szansa na wadliwą baterię jest spora. Spróbuj sprawdzić kodem spod zdrapki ile razy był sprawdzany, jest to też jakaś podpowiedź, refuby zazwyczaj mają po kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt sprawdzeń.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- goldway
- aliexpress
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
MIUIPolska nie posiada takich aktualizacji więc... Nie posiadasz MIUPolska? Pewnie masz xiaomi.eu lub jakiś multi... https://miuipolska.pl/download/
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Zainstaluj MIUIPolska, wszelkie instrukcje na stronie.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem z zainstalowaniem aplikacji z poza sklepu
Nezumi odpowiedział(a) na Polska4Ever temat w Dyskusja ogólna
Spróbuj wyłączyć weryfikacje, jeżeli wiesz, że apka jest OK i nic Ci nie uwali. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Dostałeś odpowiedź w sumie, więc zamykam, Redmi 3 wyciąga 150down i 50up w LTE Cat.4. Takie zapytanie sugeruje temat oraz treść 1 posta. Chcesz się dowiedzieć, jaka sieć ma najlepsze LTE, to zapraszam do Hyde, tam załóż temat i dostaniesz informacje na ten temat.
-
Przechodząc z Stable na dev, zyskujesz kilka dodatkowych opcji, wracając na Stable, tracisz je, cofając się w dev, tak samo, wszystko zależy od tego, co zostało dodane w danym okresie czasu.
-
Z tego co widzę, to problemem może być Twój operator/bts pod który jesteś podpięty... Potestuj inne karty sim, innych operatorów. Jestem w Play i zauważyłem, że w pewnych miejscach (np. PORD w Gdańsku) na nadajniku T-mobile H+ mam sporo gorszą jakość rozmów niż na nadajniku Play H+ u mnie w domu, a są też miejsca gdzie jest na odwrót...
-
Jeżeli interesuje Cię LTE, to nie ma znaczenia, czy to jest Redmi3, czy Redmi2, czy Samsung, czy LG, czy inny tel, wszystkie będą miały to samo. Jeżeli interesuje cię Redmi 3 w LTE to takie coś nie ma totalnie sensu, ograniczasz swój "test" przez dany model. U mnie na Redmi 2 i Mi4 mam te same wyniki LTE, więc po co ograniczać swoje "testy" do 1 modelu? Po 2 taki "test" na 1 tel jest niewiarygodny, za mała ilość urządzeń, aby wyliczyć sensowną średnią dla danego operatora .
-
Ale co miasto, to masz inne prędkości, np u mnie Play ledwo ciągnie, ale np centrum Gdańska, czy też Gdynia/Sopot, Hel, Wejherowo, tutaj bez problemu leci się niekiedy 70mb/s (max obiecywany w umowie), wszystko zależy od tak wielu czynników, że jak dla mnie to sensu nie ma . Kupiłem sobie do domu LTE, skuszony "no-limit" oraz prędkościami jakie osiagałem na telefonie (40mb średnio), a po pół roku klne jak szewc bo się pogorszyło i jedyna informacja z BOK to "przepełnienie"... Po 2 temat zwie się "Redmi 3 LTE speedtest" czyli testujesz speed LTE na Redmi3, ale do informacji, które teraz podałeś, możesz założyć ogólny temacik, np w Hyde, gdzie będziesz mieć pełną rozpiskę z całego kraju, a nie tylko użytkowników Redmi3 .
-
Mi4 i Redmi2(1GB) na ładowarkach od XFS oraz Xiaomi, 0 problemu z dotykiem, wszystko śmiga jak należy.
