-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Drewniane plecki, żadnego skrzypienia .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zawsze też można cofnąć do 5.12.17, który łączył partycje i mieć nadal 4.4 .
-
Tak, tylko tyle.
-
Ciebie interesuje tylko ta część: Resztę już masz .
-
XFS, Technos, Accessories4You, to w Polsce/Czechach, a w Chinach IBuyGou. Narzekać? Hmm... Ja tam aktualnie nie mam na co, wszystko mi działa, a że restarty, cóż, ja sobie z nimi poradziłem zwykłym, prostym wipe cache. Obrazu? W sensie wyświetlacz? Mi4 ma lepszy (FHD).
-
Zainstalujesz, jak odblokujesz BL, jak nie odblokujesz to będziesz się musiał bawić w instalację "na około". Radzę uważać na ten sklep i telefony z zablokowanym BL tam. Acid pisał, że trafiają mu się z tego sklepu właśnie zawirusowane sztuki jakimś lewym softem. Odradzam zakupy tam, przynajmniej Redmi3.
-
Bootloader, we wszystkich tel Xiaomi od połowy 2015r (no końcówki) jest blokowany, co uniemożliwia łatwe wgranie MIUIPolska/xiaomi.eu.
-
Bierz Mi4... Przynajmniej zabawy z BL nie będzie...
-
U mnie to kwestia zasięgu, wybadałem to w trasie, za każdym razem gdy tel gubił zasięg i zaczął się zbyt często przełączać między np T-mobile i Plus, to po prostu się restartował... Dziś miałem 1 restart zaraz po aktu, ale także był związany z zasięgiem, bo akurat tel trzymałem w ręce, zobaczyłem tylko, że antena zmieniła się z 4GPlay na 3GPlus i... restarcik. Co ciekawe po wipe art/dalvik + cache znowu problem ustąpił, tak samo było tydzień i 2 temu .
- 3 odpowiedzi
-
- #problem
- #resetowanie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pisałeś, że MiFlash go nie widzi, nie PC, to jest znaczna różnica. Jeżeli po podpięciu pod PC, system daje info, że coś podpięto, to bez problemu można wgrać zip na tel i zainstalować przez TWRP. Co i jak znajdziesz na forum, bo podobny problem był już poruszany z... 4x? ;-;
-
To zainstaluj od nowa przez TWRP? No i... jak przez przypadek? Przecież TWRP ma mase ostrzeżeń zanim i opisów...
-
Ah, mój błąd, Mi4s już ma xiaomi.eu . Nie zauważyłem kiedy się pojawiło .
-
Z tego co pamiętam trzeba w TWRP wyłączyć opcje sprawdzania MD5...
-
Fast boot działa, system nie rusza, Flash partition error pomocy! Pada bateria!
Nezumi odpowiedział(a) na jan robak temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
na zablokowanych BL zostaje oryginalny soft producenta. Przecież masz podane pasma... masz B1 i B3 czyż nie? No to działa...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Jeżeli chcesz mieć gwarancję w MiCenter, to musisz kupić w Chinach na IBuyGou.com. Technos ma własny serwis, ale chyba niezły, przynajmniej nie widziałem skarg na sam serwis . Moim zdaniem, dla kogoś kto chce kupić i mieć, najlepiej byłoby kupić w PL/Czechach, nie dość, że masz VAT z głowy, to jeszcze serwis ew. na miejscu i zawsze możesz się wspomagać rzecznikiem praw konsumenta . Xiaomi ma raczej niską awaryjność, ale zdarzają się "lewe" partie . Reasumując, nie ma sensu szukać "byle jak najtaniej" bo Xiaomi i tak jest cholernie tanie, no i nie można jednak zapominać o ew. serwisie, fajnie mieć takowy pod ręką. Ja kupowałem wersję 2/16 w XFS w sierpniu i nie żałuje.
-
nie różni się. Po prostu odpalisz kilka apek w tle więcej. Na aliex łatwo o refuba, a gwarancja... cóż... wysyłasz do chin...
-
1Gb ramu, niczym więcej. 3Gb są dalej produkowane, po prostu schodzą ostatnio coś bardzo szybko .
-
Zobacz sobie jeszcze Technos i Accessories4You... Jak nie przeszkadza Ci totalnyu brak kontaktu ze sprzedającym to jest jeszcze SatNet/Xiaomi.com.pl...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Akurat przy pudłach Xiaomi, koperta bombelkowa jest wystarczającym zabezpieczeniem, te kartony są praktycznie nie do zdarcia xD
