Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Ale... to jest normalne na każdym tel z MIUI, tak ma być... Jedyne co możesz zrobić to zmienić motyw...
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Nezumi

    Malware systemowy

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Stracisz wszystko o ile nie masz tego w Chmurze lub zgrane na PC. Wipe all data wyczyści system do 0, będzie jak z fabryki.
  5. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. Szukacie dziury w całym... To jest po prostu słaby klej, tyle w temacie, słaby + źle wyczyszczony ekran/źle założone/za duże/ źle wymierzone szkło... Miałem tak na 1 wersjach "testowych" Flexible Glass od 3MK na Mi4, poprawili klej, wymiary, teraz się trzyma OK. Moja zasada, na szkle się nie oszczędza . Dla sprostowania, to nie jest żadna "pajęczynka" tylko zwykła wilgoć... na prawdę słaby ten klej .
  9. Pobrane->(...)->Ustawienia->Bez Limitu
  10. Chyba tylko to Ci zostało. Po "Wipe Cache" ustawiłeś na nowo limit danych w aplikacji "Pobrane"?
  11. Apki systemowe są dość ściśle ze sobą powiązane, ciężko wymienić je na coś innego, co do dialera to możesz spróbować ustawić na sztywno w Panel Sterowania->Uprawnienia (tam szukasz aplikacji i tapasz w nią), a następnie przy opcji, która Cię interesuje wybierasz zamiast "?", "Zezwól". Co do SMS, polecam jego nie zmieniać, a co do ogonków to na forum jest temat temu poświęcony, polecam poczytać .
  12. Jeżeli nie potrzebujesz aktu, a wszystko działa, to zostań. 5.11.5 jest bardzo udany, więc do czasu ogarnięcia 6.0 można na nim zostać. (tak na prawdę przy 6.0 został już tylko 1 problem ).
  13. Posumuje, bo robi się zamieszanie, a śledzę temacik od początku (w aktualizacjach). Na aktu 6.3.3 zdarzało się, że TWRP się "źle" wgrywało, niby jest, ale nie ma, niby działa, ale nie działa, ot, zagadka. MiNote/Note Pro nie posiadają Root już od lutego z tego co pamiętam. To nie jest blokada BL, wtedy pokazałby się obrazek "podłączenie pod PC". Wydaje mi się, że "najszybciej" będzie zainstalować przez PC nowe recovery.
  14. Polecam poszperać w dziale Redmi Note 3->Dyskusja Ogólna, z tego co pamiętam jest tam temacik o aktualizacjach. Ja nie posiadam RN3, a sam lubię testować nowe aktu, więc zawsze siedzę na najnowszej . Pewnie jak zainstalujesz najnowszą to powinno być OK .
  15. Pobierz sobie rom prosto na telefon przez przeglądarkę, a co do błędu, wejdź do Recovery i zrób wipe cache, jeżeli to nie podziała, to już wipe all data, ale o ile nie wywala Ci aplikacja Pliki i Aktualizacje FC to najpierw zrób aktu, tyle, że jedyny rom dostępny z tego co pamiętam to 5.12.17, a on łączy partycje i już na starsze aktu nie wrócisz.
  16. Śmieciowe MIUI. Tyle w temacie. Aktualizacja do Xiaomi.eu powinna rozwiązać problem.
  17. Wytrzyma... Mam 4h SoT bo na telefon raczej zerkam, a tak to leży, odpalam sobie ew jakiś filmik wieczorkiem, a rano sprawdzam fb, wiadomości, maile i tyle. Pewnie jakbym siedział cały dzień to to 5-6h SoT bym wyciągnął (a zawsze można sobie odpalić jasność na ~30% jak się jest w pomieszczeniu i zaoszczędzić kilka dodatkowych minutek SoT).
  18. Było to już omawiane... Zobacz ile modeli telefonów, aktualnie wspiera Xiaomi, sama ankieta zajmowałaby 3/4 strony, zanim ktokolwiek by się "doscrollował" do treści posta, miałby już dość... a sama ankieta z pytaniem "Instalować? ->Tak/Nie" nie ma sensu, bo co model, to MIUI inaczej działa...
  19. Ustawienia->Aplikacje->Domyślne aplikacje i tam zmieniasz.
  20. Musisz lecieć 5.12.17 lub nowsze, ogólnie to na Twoim miejscu spróbowałbym wgrać 6.0 z patcha 6.3.24 przez Recovery (zmiana nazwy pliku na update.zip i instalacja) powinno to naprawić problem z apką Aktualizacje, potem możesz znowu wrócić do 5.12.17, ale już z fullwipe.
  21. 2-3dni, przy 4h SoT, dane włączone od 7 rano do 1 w nocy.
  22. Flash i postawienie na nowo na 5.12.17, innego wyjścia nie znam... Jest jak byk w instrukcji, że z romów od 5.12.17 nie cofamy się w tył, że to wymaga 2 partycji, a od 5.12.17 mamy 1... Tyle tego jest na forum...
  23. Nezumi

    Instalacja MIUI

    https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Jaśniej się już nie da. Robisz tradycyjną aktualizację, tylko Romem 5.12.17 (android 4.4 z połączonymi partycjami, masz link w tutorialu instalacji androida 6.0) i potem walisz full wipe, koniecznie, wiec zgraj sobie najważniejsze rzeczy na pc.
  25. wrzucić, zainstalować, zrobić full wipe i zrobione...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...