Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Ciekawe. Spróbuj może walnąć sobie Wipe cache+dalvik/art, a następnie zainstalować klawe google ze sklepu, może załapie, jak nie pomoże to wtedy full wipe + ponowna aktualizacja.
  2. Piszesz najpierw, że nie masz w ustawieniach żadnej klawy, a teraz piszesz, że masz swift i google, które odinstalowałeś, to w końcu jak jest? Jeżeli klawa google była od początku to nie powinieneś jej usuwać... bo po co?
  3. Nie. Zostajesz na 6.3.10 z nową, albo robisz powrót do starszej z full wipe.
  4. Po cholere je usuwasz? Wadzą w czymś? Przecież to są apki systemowe, to nic dziwnego, że wracają, o to w tym chodzi...
  5. Postępuj zgodnie z instrukcją i po problemie... Nie uceglisz, nie ma jak... Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  6. Zerknij sobie jeszcze Piston Iron, ale w tej cenie to ty wiele nie oczekuj . Jak chcesz dobre basy, to musisz wydać to ~200zł na NuForce .
  7. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  8. Na stronie jest paczka z dodatkami MIUIPolska, spróbuj ją zainstalować lub zainstaluj 2x aktu 6.3.31, widocznie klawa google Ci się nie zainstalowała. Możesz też wejść do sklepu Google na PC i przez PC zainstalować na telefonie jakąś inną klawę.
  9. Jakie aplikacje? Dokładniej proszę... No i sam instalowałeś, czy 5.11.5 dostałeś już ze sklepu?
  10. To proszę bardzo, cytuje poniżej post Acid'a Jeszcze jakieś pytania?
  11. Spróbuj zainstalować MIUIPolska, jeżeli będzie to samo, to chyba zostaje MiFlash... w najgorszym wypadku serwis.
  12. Stare info, udało się znaleźć obejście.
  13. No to jak Ci pisałem wyżej, PL powinno być na zablokowany BL jak i na odblokowany.
  14. Dodatkowo podaj jakiego softu używasz . Ustawienia->Informacje o telefonie.
  15. Czemu by nie? Jak znajdziesz coś lepszego za te pieniądze to daj znać, ja nie znalazłem .
  16. Chiny, Indie, a teraz doszły chyba Brazylia i RPA. Nie wiem czy Redmi 3 ma Global, nie szperałem nigdy . Nie ma co się zbytnio przejmować i bać "chińczyków", każdy z nas kiedyś był "świeżakiem", gdybym nie kupił rok temu Redmi 2 to do dziś bym nie wiedział jak sobie wgrać CM .
  17. MIUI jest intuicyjne, odnajdziesz się w angielskim bez problemu przez te 2tygodnie. Nie bierz żadnych opcji z odblokowanym BL, najlepiej zrobić to samemu. Jest język PL dla Redmi 3 od Xiaomi.eu/MIUIPL. Z tego co kojarzę to w sumie język PL niedługo będzie w romach Global od Xiaomi więc być może nawet się nie będziesz musiał bawić w grywanie bo dostaniesz PL od producenta za jakiś czas .
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Polecam zerknąć sobie jeszcze na XFS: https://www.xiaomiforsale.com/pl/ Dobra cena, pewny serwis, pewne produkty, a do tego jeszcze kody zniżkowe dla MIUIPolska, które znajdziesz na naszej stronie głównej .
  20. Nezumi

    Wskazania baterii a zasięg

    Ile razy człowiek może pisać, że te dziury w wykresie to nie restarty, a zwyczajne bugi graficzne związane z androidem 6.0? Na 5.1 w sumie jest to samo. Panika o nic, a na forum 100x było mówione co to ;-; Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. @kajfasz Wystarczy odblokować BL, czyli jakieś 2-3tygodnie przemęczyć się z angielskim (nie polecam kupować tych telefonów z wgranym PL, bo możesz być w 99% pewny, że jest tam jakiś wirus...), a następnie zainstalować sobie PL od MIUIPolska. Nie bój się, są to dość proste rzeczy, a na forum na pewno znajdziesz pomocne tematy, wątki, jak i ludzi, którzy pomogą przebrnąć przez pierwszą instalację . Wydaje mi się, że do Redmi 3 i 3 Pro będzie ten sam rom (podkreślam, wydaje mi się).
  22. Wszystko jest OK... Full jasność potrafi zjeść baterie... Nie ma co się bawić w takie szczegóły dopóki wszystko działa, a bateria wytrzymuje mniej więcej tyle co zawsze...
  23. zależy od jakości, używanego bts'a (LTE/3g/2g), jasności ekranu, apek w tle i pewnie jeszcze kilku innych czynników. Na LTE + 720/1080p tak, może zjeść 5% baterii...
  24. Wgrałeś na nowszą aktu, starsza, dlatego się wali... wipe all data/powrót do fabrycznych, następnie aktualizacja do MIUIPL/Xiaomi.eu... Żadna filozofia... zamykam bo tego typu wątków jest tutaj cała masa... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...