-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Ja nie jestem sprzedawcą, co więcej nie bawię się w rękojmie i tego typu rzeczy, więc dla mnie gwarancja to gwarancja, o rękojmi nie wspominam . XFS ma coś ze skrzynką mailową, większość wiadomości trafia u nich do sekcji SPAM, a tam nie zaglądają, dlatego polecamy ciągle na forum kontakt FB, tam zazwyczaj odpowiadają w 24h , ale to nie temat, aby poruszać kwestie XFS. Ja Xiaomi.com.pl nie polecam i dopóki nie zaczną czegoś zmieniać na lepsze, polecać nie będę, dla mnie prowadzący ten sklep to zwykły "Janusz", dla którego ważne jest, aby mieć kasę tu i teraz, a jak sklep mu walnie za 2/3miechy to sobie założy nowy...
-
Nie tyle oni wgrywają, co takie coś dostają od chińczyka, który wgrywa ew. reklamiarze, wirusy, dodatki i apki, aby obniżyć cene telefonu. Są także opcje kupna telefonu z odblokowanym BL i moja rada, nigdy w coś takiego nie idź . Moja kolejna rada, jeżeli chcesz być pewny w 100% co do sprzętu, to polecam kupować u Technos'a/XiaomiForSale/Accessories4You . 3 sprawdzone sklepy, które mają na pewno towar sprawny, a xiaomi.com.pl/SatNet... sklep ma potencjał, ale jego założyciel totalnie ma to gdzieś, byle sprzedać, byle zarobić, a jak, co i co dalej? Po co ma się tym martwić, ważne, że tu i teraz kasa płynie...
-
Upewnij się, czy to nie refub (plomby na śrubkach, ślady kręcenia, zarysowania pod klapką, sprawdź też sam kod ze zdrapki etc), GB nie ma najlepszej opinii, a ja się już naczytałem na ich temat. No i trzeba tel odesłać najlepiej żądając zwrotu kasy i wybrać inny sklep...
-
Producent daje 12msc więc i sprzedawca 12, gdzieś ktoś pisał, że w UE jest wymóg 24msc gwarancji, ale z tego co patrze po sklepach, to 12msc nie jest niczym dziwnym i niezgodnym z prawem. Ja bym się bardziej bał kontaktu z SatNet niż braku tych 12msc xD
-
W dziale Tutoriale masz instrukcję do MiFlash krok po kroku .
-
Nie ma żadnych opłat. Viking korzysta z sieci Play oraz T-mobile, Play jest tutaj siecią domyślną, dlatego przy T-mobile wyskakuje "R", nic Ci się za to nie nalicza, aby włączyć dane pakietowe podczas roamingu, musisz mieć pozwolenie w ustawieniach->Sieci komórkowe->Roaming Danych->Przesyłanie danych podczas roaming (ZAWSZE). Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Telefon nie włącza się po aktualizacji do androida 5.1
Nezumi odpowiedział(a) na KyluAce temat w Problemy techniczne
Musiałeś pobrać i/lub zainstalować złą paczkę z TWRP, bo w sumie masz ten sam błąd .- 37 odpowiedzi
-
- android 5.1
- 5.1
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Telefon nie włącza się po aktualizacji do androida 5.1
Nezumi odpowiedział(a) na KyluAce temat w Problemy techniczne
pobierasz TWRP w wersji 3.0.0.0 i instalujesz jak normalną aktualizację.- 37 odpowiedzi
-
- android 5.1
- 5.1
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
MiFlash, twoja ostatnia nadzieja .
-
nie mam pojęcia o jaką naklejkę ci chodzi... na tyle telefonu jest tylko folia z numerami serii etc. tą można bez problemu zerwać...
-
MI 4 LTE wynik 27612 w antutu, mega lagi po roku użytkowania
Nezumi odpowiedział(a) na Łojek temat w Problemy techniczne
nie kieruj się antutu, ten test jest po prostu słaby. Możesz spróbować czymś to podkleić... W ostateczności, jak już nic się nie będzie dało zrobić to zostaje wymiana wyświetlacza z tego co pamiętam. -
Po prostu nie ma LTE? Jak sama nazwa wskazuje? Przecież na sklepach wszystkie wiadomości na ten temat znajdziesz... nawet są porównywarki typu mgsm .
-
MI 4 LTE wynik 27612 w antutu, mega lagi po roku użytkowania
Nezumi odpowiedział(a) na Łojek temat w Problemy techniczne
Tia, tak też obstawiam. Taśma + bateria . -
MI 4 LTE wynik 27612 w antutu, mega lagi po roku użytkowania
Nezumi odpowiedział(a) na Łojek temat w Problemy techniczne
lagi są wszędzie (także w TWRP)? Jeżeli tak to: -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Sprawdź też, czy karta SIM nie jest uwalona. Jeżeli masz jakieś etui/case to też je ściągnij...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Masz informacje w "Aktualna wersja MIUI" na stronie głównej co i jak instalować. Mi4 zawsze miał gorszy GPS w pomieszczeniach, raz było lepiej, raz gorzej, ale nigdy idealnie, nie w pomieszczeniu, za to ma bardzo stabilny i dokładny GPS na zewnątrz...
-
A co ma być? Po co Ci GPS w domu , to po 1, po 2 na 6.3.4 GPS śmiga aż miło. Zainstaluj sobie ew. dodatki miuipl, tam jest zmieniony pliczek gps.conf.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
1. To jest spowodowane zmianą samej galerii, a nie andkiem 5.1 2. Skalibruj sobie ponownie czujnik światła, co i jak znajdziesz na forum...
-
Gorszy procek? Wow, żeś zaszalał , mniejsza... RMN2 wyciąga sporo gorsze wyniki. Ludzie piszą, że doładowują w czasie dnia... U mnie wytrzymuje ok 3dni, 4-5h SoT, LTE, GPS i cała reszta zabawek włączona, wszelkie synchra itp też...
-
http://lmgtfy.com/?q=irq+android+process Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Bo problem jest losowy i występuje tylko u ułamka osób. @Demolka Jedyny sposób naprawy tego teraz, to cofnięcie się do 5.12.17 na androidzie 4.4... Przynajmniej do czasu, aż Xiaomi to ogarnie.
- 4 odpowiedzi
-
- rozmowa
- połączenie
- (i 4 więcej)
-
Nie wiem czy to akurat w tym modelu było... ale mocno mi się wydaje, żę w tym... Masa ludzi pisała o pękającym szkle na aparacie w P8... Pęka samo z siebie po ~2mies użytkowania już, prawdopodobnie winna jest bardzo wysoka temp urządzenia.
