sybi

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About sybi

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 2 Pro
 1. Dziękuję Udało się i telefon wstał. Czy teraz mogę zaktualizować urządzenie do najnowszej wersji systemu?
 2. Pobrałem i chciałem zainstalować HM2014811 6.3.3 0524fae10b-4.4 i pokazał mi się komunikat: Updater process ended with ERROR: 7. This package is for HM2014811 devices; this is a wt88047. Co dalej? proszę o pomoc
 3. Koledzy Mam podobny problem: po aktualizacji pokazuje mi logo mi.com. Wszedłem do trwp (3.0.0.-1), ale nie skąd pobrać miui 4.4. Proszę o pomoc - linka. Dodatkowo dopytam czy moja wersja trwp jest ok?
 4. sybi

  Język polski w MIUI7

  Witam Zaktualizowałem telefon do MIUI7 Global oficjalny. Jedyne czego mi w nim brakuje na ten moment to polski język w systemie. Czy jest możliwość "doinstalowania"?
 5. Podłączę się pod temat.. Zakupiłem żonie telefon Redmi2 HM2014811 w polskim sklepie internetowym. Działa jak należy, ale jest jedno ALE: niektóre numery nie mogą się do niej dodzwonić ani wysłać smsów. W rejestrze rozmów czy smsach w ogóle nie ma śladu o takich zdarzeniach. Jest to irytujące, ponieważ kilka razy żona czekała na ważny telefon, ale się nie doczekała. Co w takim przypadku zrobić? Czy wystarczy coś pogrzebać w opcjach, czy też trzeba zaktualizować system?
 6. Witam Zakupiłem żonie telefon RedMi 2 (Dane: nr modelu: HM 2LTE-CU, wersja android: 4.4.4 KTU84P, wersja MIUI: 6.2.4.0 (KHJCNBK), baza android: KTU84P) w sklepie xiaomisklep.pl . Generalnie jest z niego zadowolona, jednak jest kilka rzeczy, które sprawiają, że odczucia związane z używaniem tej słuchawki zaczynają być mieszane. 1. Prawdopodobnie nie dochodzą do niej niektóre smsy. Szukałem jakiejś blacklisty albo filtra i niestety nie znalazłem. Przykładowo: jej koleżanka może się do niej normalnie dodzwonić jednak smsy od niej dochodzą. 2. Dziwnie wyglądają polskie litery, czy to w polach tekstowych (w trakcie pisania smsa, lub odbioru takiej wiadomości) czy jako nazwy ikon. Przykładowy wyraz z polską literą wygląda mniej więcej tak: "zako ń czenie" (wokół polskiej litery są widoczne odstępy). 3. Czy warto zaktualizować system? Odnalazłem najnowszy dla tego modelu (HM2014811) 6.3.25. Czy wystarczy go skopiować na kartę pamięci i wybrać opcję aktualizuj, czy też trzeba kombinować (jestem amatorem, a czytałem o TWRP???) Proszę o pomoc