Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    uceglony redmi 3

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Brak chińskich apek, pełny polski język, dodatkowe zegary z pogodą, opcja "własne" w motywach... Kilka poprawek (jak np. mikro w RN3) i pewnie jeszcze znajdzie się sporo rzeczy...
  3. Nah, ja już Redmi 2 jako tako nie posiadam, jest na nim jakiś stary romik z listopada czy tam października, musiałbyś się rozejrzeć po forum.
  4. Tak, zostaje usunięty, a jesteś pewny, że się skopiowało, a nie wywaliło błędu na końcu? Mniejsza i tak tego pliku już nie potrzebujesz.
  5. Nie musiałeś już tego .zip zgrywać 2x na telefon, nie ma potrzeby, ale warto go trzymać na PC, obstawiam, że jest on na telefonie, tylko wgrałeś go w inny folder .
  6. Możesz, ale to się wiąże z full wipe (przywróceniem do fabrycznych).
  7. Masz na pewno wgrane MIUIPolska/xioami.eu, a nie jakieś sklepowe przeróbki? Bo takiego problemu nikt nie zgłaszał, nigdy....
  8. @Sparrowxxx Produkowany tylko nie jest Mi4 w wersji "Black", białe są nadal produkowane, po prostu Mi4 2Gb był z "droższej" serii, akurat jak je kupowali to widocznie ich cena była wyższa, ten model nie ma takiego zejścia jak 3Gb i po prostu leży jeszcze pewnie "stara" partia (o ile w tym sklepie cokolwiek może być stare... tutaj wszystko idzie jak ciepłe bułki...). Wyszedł Mi5 i Mi4s, to Mi4 leci w dół .
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. "szybki internet LTE/wifi" to raczej zależy od Ciebie i infrastruktury operatora . Proponuje Mi3/4 lub Redmi3.
  13. Nezumi

    brak roota

    Nie wiem... Tak ciężko się czyta info o aktualizacji? Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. X10 vs Snap 801... Moim zdaniem warto (zaraz się obrońcy MTK odezwą, ale tak, uważam, że snap 801 jest lepszy, moje osobiste zdanie i tyle). Zawsze jest to przeskok z "budżetówki" na "flagowca" .
  15. Nezumi

    Dostęp do roota

    Wystarczyło wejść na miuipolska i przeczytać aktualizacje. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Nezumi

    Serwis MiCenter

    żeby nie aktualizować telefonu z OTA (automatycznie). Odblokowanie BL nie wpływa na gwarancję w IBG.
  17. Chodzi tutaj o Androida 6.0, na którym nie mamy dodawanego ViperFX, a większość z tych lamentów jest z tego, ze ludzie sobie MiSound nie potrafią ustawić pod siebie .
  18. Nah, ja mam andka 6.0 na Mi4, tutaj inaczej ustawienia są zorganizowane... Musisz poszukać po Ustawieniach (albo w Blokadzie, albo w prywatności, albo w ustawieniach SIM) opcji wyłączenia blokady karty SIM (wyłączenie kodu PIN). @Marvinka coś jest z tym romem na Redmi2, system nie prosi o kod PIN do kart sim (losowo), nie wiem dlaczego, MIUI żyje własnym życiem .
  19. W ustawieniach->Urządzenie->Prywatność->Ustaw Blokadę SIM wyłącz blokadę. Coś się musiało "zblokować" i tyle nie wiem dlaczego nie żąda PIN przy włączeniu.
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Przy włączeniu tel prosiło o PIN do SIM?
  22. logujesz się na: https://i.mi.com/ -> na górze klikasz w "Connected" -> Odpinasz i po robocie.
  23. XFS na wszystkie telefony z odblokowanym BL wgrywa xiaomi.eu. Po więcej info polecam pisać do nich na FB (tak, na FB, mają coś ze skrzynką i połowa mail'ów do nich nie dochodzi).
  24. Nah, jako, że nienawidzę oszczędzania zbytniego na słuchawkach, proponuje te: http://www.morele.net/sluchawki-denon-ahc50ma-czarne-ahc50mabkem-732248/, jako, że słuchamy "podobnych" gatunków, to z tych "będzie Pan zadowolony!" . Mam nadzieję, że dopłata tych ~40zł nie stanowi problemu, bo te słuchawki są warte tych pieniędzy .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...