-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Brak chińskich apek, pełny polski język, dodatkowe zegary z pogodą, opcja "własne" w motywach... Kilka poprawek (jak np. mikro w RN3) i pewnie jeszcze znajdzie się sporo rzeczy...
-
Brak możliwości dzwonienia, wysyłania SMS/MMS i kożystania z netu Play.
Nezumi odpowiedział(a) na skwarek2 temat w Problemy techniczne
Nah, ja już Redmi 2 jako tako nie posiadam, jest na nim jakiś stary romik z listopada czy tam października, musiałbyś się rozejrzeć po forum. -
Tak, zostaje usunięty, a jesteś pewny, że się skopiowało, a nie wywaliło błędu na końcu? Mniejsza i tak tego pliku już nie potrzebujesz.
-
Nie musiałeś już tego .zip zgrywać 2x na telefon, nie ma potrzeby, ale warto go trzymać na PC, obstawiam, że jest on na telefonie, tylko wgrałeś go w inny folder .
-
Brak możliwości dzwonienia, wysyłania SMS/MMS i kożystania z netu Play.
Nezumi odpowiedział(a) na skwarek2 temat w Problemy techniczne
Możesz, ale to się wiąże z full wipe (przywróceniem do fabrycznych). -
Bez problemu w HS popykasz.
-
Redmi 2 (1GB) - Zbyt duża głośność podczas rozmów
Nezumi odpowiedział(a) na psski temat w Problemy techniczne
Masz na pewno wgrane MIUIPolska/xioami.eu, a nie jakieś sklepowe przeróbki? Bo takiego problemu nikt nie zgłaszał, nigdy.... -
@Sparrowxxx Produkowany tylko nie jest Mi4 w wersji "Black", białe są nadal produkowane, po prostu Mi4 2Gb był z "droższej" serii, akurat jak je kupowali to widocznie ich cena była wyższa, ten model nie ma takiego zejścia jak 3Gb i po prostu leży jeszcze pewnie "stara" partia (o ile w tym sklepie cokolwiek może być stare... tutaj wszystko idzie jak ciepłe bułki...). Wyszedł Mi5 i Mi4s, to Mi4 leci w dół .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 2 odpowiedzi
-
- aliexpress
- gearbest
- (i 4 więcej)
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
"szybki internet LTE/wifi" to raczej zależy od Ciebie i infrastruktury operatora . Proponuje Mi3/4 lub Redmi3.
-
Nie wiem... Tak ciężko się czyta info o aktualizacji? Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Czy warto jeszcze zamienić Redmi Note 3 na Mi4?
Nezumi odpowiedział(a) na Aszyn temat w Dyskusja ogólna
X10 vs Snap 801... Moim zdaniem warto (zaraz się obrońcy MTK odezwą, ale tak, uważam, że snap 801 jest lepszy, moje osobiste zdanie i tyle). Zawsze jest to przeskok z "budżetówki" na "flagowca" . -
Wystarczyło wejść na miuipolska i przeczytać aktualizacje. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
żeby nie aktualizować telefonu z OTA (automatycznie). Odblokowanie BL nie wpływa na gwarancję w IBG.
-
Chodzi tutaj o Androida 6.0, na którym nie mamy dodawanego ViperFX, a większość z tych lamentów jest z tego, ze ludzie sobie MiSound nie potrafią ustawić pod siebie .
-
Brak możliwości dzwonienia, wysyłania SMS/MMS i kożystania z netu Play.
Nezumi odpowiedział(a) na skwarek2 temat w Problemy techniczne
Nah, ja mam andka 6.0 na Mi4, tutaj inaczej ustawienia są zorganizowane... Musisz poszukać po Ustawieniach (albo w Blokadzie, albo w prywatności, albo w ustawieniach SIM) opcji wyłączenia blokady karty SIM (wyłączenie kodu PIN). @Marvinka coś jest z tym romem na Redmi2, system nie prosi o kod PIN do kart sim (losowo), nie wiem dlaczego, MIUI żyje własnym życiem . -
Brak możliwości dzwonienia, wysyłania SMS/MMS i kożystania z netu Play.
Nezumi odpowiedział(a) na skwarek2 temat w Problemy techniczne
W ustawieniach->Urządzenie->Prywatność->Ustaw Blokadę SIM wyłącz blokadę. Coś się musiało "zblokować" i tyle nie wiem dlaczego nie żąda PIN przy włączeniu. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Brak możliwości dzwonienia, wysyłania SMS/MMS i kożystania z netu Play.
Nezumi odpowiedział(a) na skwarek2 temat w Problemy techniczne
Przy włączeniu tel prosiło o PIN do SIM? -
Telefon przypisany do Mi Account a jego sprzedaż
Nezumi odpowiedział(a) na Rav-X temat w Problemy techniczne
logujesz się na: https://i.mi.com/ -> na górze klikasz w "Connected" -> Odpinasz i po robocie.- 5 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- mi account
- redmi note 2
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
XFS na wszystkie telefony z odblokowanym BL wgrywa xiaomi.eu. Po więcej info polecam pisać do nich na FB (tak, na FB, mają coś ze skrzynką i połowa mail'ów do nich nie dochodzi).
-
Nah, jako, że nienawidzę oszczędzania zbytniego na słuchawkach, proponuje te: http://www.morele.net/sluchawki-denon-ahc50ma-czarne-ahc50mabkem-732248/, jako, że słuchamy "podobnych" gatunków, to z tych "będzie Pan zadowolony!" . Mam nadzieję, że dopłata tych ~40zł nie stanowi problemu, bo te słuchawki są warte tych pieniędzy .
