Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. No cóż, jak to mówią "za jakość się płaci" od sierpnia mam FlexibleGlass do Mi4 i mogę szczerze polecić .
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. https://miuipolska.pl/miui-6-3-24/ Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  4. No to zostaje Ci zrobić full wipe... albo bawić się w ponowne wgrywanie TWRP... albo walnąć sobie od 0 MiFlash.
  5. wejdź w Power + Vol+ + Vol-, czyli naciśnij wszystkie 3, powinno wejść TWRP.
  6. Jesteś pewny, że zaznaczyłeś tą opcję w Ustawienia->Opcje aplikacji->SMS? Bo to ciut dziwne, mam tą samą aktu i wszystko śmiga xD
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Zobacz na motywie "Android N" u mnie śmiga, wszelkie "v" są przy SMSach. Jak tutaj nie będzie to będzie się kombinować dalej.
  9. Wipe cache (z poziomu recovery), jak nie pomoże, wipe all data (wtedy sobie pozapisuj wszystko co potrzebne na PC/Chmure).
  10. Nezumi

    fake, oryginal?

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Power + Vol+ powinno się otworzyć menu serwisowe lub recovery, dokładnie nie pamiętam, z menu serwisowego bez problemu do recovery wejdziesz. Jeżeli w recovery też będzie się restartować to problem jest już hard'u.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Zaktualizuj telefon... 7.0.6.0 jest starym romem... aktualnie mamy już bodajże ze stable 7.3.x.x oraz z dev z ost. piątku...
  14. Próowałeś wejść do recovery normalnie? Nie przez apke?
  15. Obstawiam, że winny jest motyw.
  16. Nezumi

    wiadomosc pw

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Nezumi

    Samoczynne wyłączanie

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Wejdź do recovery i walnij wipe cache, jak nie pomoże to zostaje full wipe.
  19. Nezumi

    Xiaomi M2 SE

    Mi4 3080mAh, 3dni, 4h SoT, cały dzień dane mobilne (off 01:00-07:00), 4G/3G, GPS, Spotify, YT, Twitch/hitbox/Netflix. Także, na 720p tym bardziej wystarczy to 3000, tym bardziej na 4" ekranie... Ja bym na tym malutki telefoniku 3-4dni bez problemu uciągnął .
  20. Nezumi

    Nowy Mi4

    https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  21. Nezumi

    Xiaomi M2 SE

    Nie bądź taki krytyczny, tam jest 720p, ten procek się nawet nie będzie musiał wysilić, aby to ogarnąć .
  22. Najpierw do UOKiK, oni załatwiają takie sprawy.
  23. https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=42952 5.11.5 https://miuipolska.pl/download/ 6.3.24
  24. Teraz Xiaomi.eu = MiuiPL, rom jest ten sam, tylko MIUIPL udostępnia dodatkową paczkę z dodatkami (klawiatura Xperia, zegarki i kilka innych dodatków), ich instalacja odbywa się na tych samych zasadach. Ja od zawsze używam MIUIPL , ale jako, że Xiaomi.eu to praktycznie to samo, to przecież nie będę ich pomijać .
  25. @bartaspoz Kwestia wygody, dodatków, poprawek (jak np mikro w RN3/2), przyzwyczajenia, no i jeżeli grupka zapaleńców bierze się za tłumaczenie i ogarnianie romów, a następnie to udostępnia, to dlaczego z tego nie korzystać i nie docenić ich pracy . Dopóki nie zobaczę Mi oficjalnie w EU to zostaję z MIUIPL/Xiaomi.eu, przynajmniej mogę wymienić się informacjami z innymi tutaj na forum. zamiast szukać w tonie postów o treści "Awesome!" rozwiązania 1 problemu .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...