Jump to content

Jago

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jago's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Month Later
 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. @gumisv6Android: 11 RKQ1.200826.002, MIUI Global 12.5.3. @LyahiNiestety nie.
 2. @gumisv6Ta sama karta SIM może działać na jednym smartfonie (starszym), a na drugim (nowszym) już nie? To byłoby dziwne.
 3. @SzpachlaXiaomi może nie reagować, czy po prostu nie chce? Zaczynam żałować zakupu. Z jednej strony smartfon, który oferuje "tak wiele za niewiele", z drugiej, ten poziom niedopracowania... Idę o zakład, że wielu użytkowników Note 10 Pro ma to samo, co ja, ale nie korzystając z hotspota, to "okazjonalne" odświeżanie stron traktują jako coś nieistotnego. Część z nich pewnie nawet tego nie zauważa. Ot, czasami się strona nie wczyta, ale przecież jej odświeżenie w smartfonie to kwestia szybkiego maźnięcia paluszkiem po ekranie, a to trwa ułamek sekundy.
 4. @brawo Jeszcze nie. Zrobię to. @NetoperWi-Fi działa dobrze - nie tnie, więc w tej sytuacji raczej nie procesor i raczej nie modem? Karta SIM na pewno w porządku. Przełożyłem kartę SIM ze slotu 1 do slotu 2 i połączenie jest trochę stabilniejsze, ale tnie nadal. To jest naprawdę dziwne.
 5. @Lyahi Zainstalowałem Cloudflare 1.1.1.1.Jedyna różnica, to jeszcze wolniejsze łącze... Nawet pisząc ten post, chcąc Cię wywołać przez "@", masakrycznie długo kręciło się to kółko. @NetoperNawet jeśli antena jest kiepska, to jak to się ma do niezłego pingu (zwykle dwadzieścia parę ms) i zadowalającej prędkości przesyłu danych? Problemy są ewidentnie "na starcie", jak by nie mógł wejść na właściwe pasmo / kanał / częstotliwość.
 6. @Kacper SkrzypekTo mało tych pomysłów, zwłaszcza, że problemy z internetem w telefonach tej marki, to - jak się okazuje - problem nierzadki. @LyahiPrzeglądarka nie ma znaczenia, bo tnie tak samo w apkach (Allegro, Amazon). Reset karty i ustawień z Orange nie pomogły. Zmieniłem też ustawienie na LTE/WCDMA, jak zasugerowano tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Xiaomi-Mi-9-T-Brak-internetu-mobilnego/td-p/179781/page/2 Nadal bez poprawy.
 7. Jak w tytule. Trzeba bardzo często odświeżać stronę, żeby poprawnie załadowało całość. Internet od Orange. Ta sama karta w Lenovo P2 działała i działa idealnie od zawsze, i nigdy nic nie musiałem tam ustawiać. Jakieś pomysły? I dlaczego nikt od miuipolska.pl nie włącza się w dyskusje?
 8. To może ja się podepnę, bo właśnie sam miałem tworzyć taki wątek. Też mam problem z internetem w tym telefonie. Polega on na tym, że regularnie i często zacina się w trakcie wczytywania stron. Pomaga odświeżanie, ale jest to szalenie irytujące, bo musi się de facto wczytywać dwa razy. Problem nie leży po stronie operatora, którym w tym przypadku jest Orange, ponieważ korzystałem z tej samej karty w moim poprzednim telefonie i wszystko zawsze pięknie działało. Gdy robię hotspota, to dokładnie w ten sam sposób działa internet na laptopie, czyli albo się zatnie, albo nie załaduje całej zawartości strony, i dopiero po jej odświeżeniu wczytuje całość. W czym rzecz?
 9. Witajcie. Od dwóch dni jestem użytkownikiem modelu Note 10 Pro i cały czas testuję ten telefon. To, co zdążyłem zauważyć, to m.in. wyraźnie cichy głos moich telefonicznych rozmówców. Czy ktoś z Was również ma ten problem? W trybie głośnomówiącym głośność jest raczej w porządku, natomiast w trybie standardowym, muszę się dość mocno wsłuchiwać w głos rozmówcy. Głośność fabrycznych dzwonków, muzyki czy głosu na YouTube jest ok. Rozmowy głosowe to dla mnie jedna z najważniejszych funkcji w telefonie, dlatego nie kryję poirytowania tym zjawiskiem. Na stronie: https://pl.gizchina.it/2021/08/miui-12-5-12-bug-xiaomi-redmi-poco/ znalazłem taki wpis: "11 / 08 / 21 - Kilka raportów mówi o tym, jak Redmi Note 10 Pro ma problemy z mikrofonem podczas rozmów telefonicznych, zwłaszcza w trybie głośnomówiącym, ponieważ czyjś głos jest zbyt cichy. Problem byłby związany z najnowszymi wersjami MIUI 12.5: zespół MIUI jest tego świadomy i pracuje nad tym." Wygląda więc na to, że coś jest na rzeczy. Niestety, nie pamiętam, jaka była głośność przed aktualizacją do 12.5. Podzielcie się, proszę, swoimi doświadczeniami w tej kwestii. Z góry dzięki!
×
×
 • Create New...