Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. A sprzedający nie ma dowodu zakupu ? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  2. Można też poleceniem z konsoli ADB, Ale jeśli i tak czyści dane to warto jednak na czysto sobie system postawić miflashem i w nim odpalić blokadę. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  3. A jakiego typu pułapki się obawiasz i chcesz jej uniknąć przez sprawdzenie imei? Bo np Xiaomi ma coś takiego https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  4. Niestety nie wiem, jadę na odblokowanym a jak miałem potrzebę zablokować to i tak wgrywałem na czysto rom z opcją zablokowania. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  5. Temat tak naprawdę poruszany dziesiątki razy i odpowiedź jest taka sama, ucegli się telefon w przypadku jak jest z chińskiej dystrybucji i będzie się chciało zablokować na innym sofcie niż china. Europejskiej dystrybucji nie uceglisz wgrywając romy global. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  6. Indonezja jest global... Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  7. A to sorki nie sprawdziłem że to na oledzie. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  8. Ale to co, od patrzenia w ekran się wygina? Czy od noszenia w tylnej kieszeni i późniejszego siadania na nim? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  9. Zapewne padło podświetlenie, weź latarką zaświeć w ekran z bliska to zobaczysz grafikę/ikony. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  10. ROM w formacie fastboot wgrywasz miflash-em Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  11. Zgłoś sprawę do suportu allegro. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka A jakiś dowód zakupu dołączył?
  12. Masz 14 dni na zwrot. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  13. No to nie będzie to raczej problem softu a raczej samego wyświetlacza czy taśmy. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  14. Jeszcze wejdź w tryb testowy i na nim zobacz co się dzieje. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  15. Jak telefon jest w poziomie to też pasek jest? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  16. Wgrać na czysto rom. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  17. No i gdzie widzisz te nadprogramowe zużycie przez radio ? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  18. W telefonie jest włączone debugowanie? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  19. Ja jadę praktycznie na bazowym romie Indonezja, i nie narzekam na bugi które są w nowszym miu, Mam też PocoX3 ten jest ciekawszy od RN8pro. Bawiłem się niedawno Realmi 8pro, i jakby się trafiło tak jak kumplowi że kupił za 750zł, nówkę sztukę od kogoś kto brał na przedłużenie umowy to bym się nie wahał. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  20. A od jakiego czasu nie masz wsparcia do 4x ? Kolejna sprawa, co takiego jest w tym wsparciu że bez niego nie można żyć? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  21. SmsBackupRestore w sklepie Google. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  22. A jeśli to nie będzie kwestia trybu oszczędzania, to kolejny krok przywrócenie ustawień fabrycznych. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  23. No cóż, albo jakaś wadliwa aktualizacja albo czujnik padł, wejdź w menu testowe i w nim sprawdź czy czujnik się zgłasza i przechodzi test. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  24. Micenter we Wrocławiu. Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
  25. A inną kartę próbowałeś włożyć i zobaczyć czy ją będzie widział? Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...