Jump to content

kaczor237

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kaczor237's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Jest to porównanie z innego telefonu. "Porównuje z innymi Xiaomi i jest duża różnica np."
 2. Po tym, jak spada procent baterii, przy włączonym oszczędzaniu baterii przez noc spadało 2-4%, teraz 11. Na prawdę tego nie widać? W ciągu dnia również widać różnicę. Porównuje z innymi Xiaomi i jest duża różnica, np. Także nie wydaje mi się że nie ma problemu.
 3. Witam, wiem że było kilka tematów o tym, ale rozwiązanie w nich podane u mnie nie działa. Od kilku dni bateria szybko się wyczerpuje. Nawet przez noc, na oszczędzaniu baterii -10%, w ciągu dnia nawet nie wspomnę. Wypróbowałem już LTE/CDMA auto, jak i z UMTS. Ograniczyłem aplikacje do działania w tle, do minimum.
 4. kaczor237

  SMS

  Witam, Od tygodnia jestem "szczęśliwym" posiadaczem Xiaomi mi 9 t pro, moja kobieta od miesiąca korzysta z Xiaomi mi 9, gdy mówiła że ma problemy z wysyłaniem smsów, nie wierzyłem... Problem polega na tym że nie wszystkie smsy dostarczone są do adresata, mam aktualizacje systemu do 11.0.5 Global (podobno na globalu są takie problemy?) W ustawieniach smsów mam wyłączone "używaj prostych znaków". Jest jeszcze jakies inne rozwiązanie tego problemu? Nie wiedziałem że mogą być problemy z najprostszą rzeczą w komórce ;) dobrze że chociaż można się dodzwonić ;). Pozdrawiam
 5. Witam, Szanowni państwo, potrzebuję pomocy. Nie mogę znaleźć czarnego paska, zwykłego, tak jak w oryginale, bez żadnych bieżników, w kształcie bransolet, itp. Najlepiej do kupienia w Polsce. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...