Jump to content

kinga.t

Użytkownicy
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kinga.t's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. Witam, mam telefon od stycznia, do tej pory byłam zadowolona jeśli chodzi o żywotność baterii, jednak od kilku dni zauważyłam, że zjadana jest o wiele szybciej. Ok 20h i muszę ładować jeszcze raz. Jak wcześniej spadało mi do 19 % to spokojnie mogłam jeszcze kilka godzin użytkować, teraz 1h i 15min i 0%. Użytkuje telefon tak samo jak wcześniej. Macie taki problem ? Czy to już poprostu norma po paru miesiącach użytkowania?
 2. czyli nie ma szans, że jakieś aktualizacje coś zmienią ?
 3. wiem ze mpix nie świadczą o jakości zdjęć, ale skoro przesiadłam się z telefonu który miałam 3 lata, na tel tego samego producenta tylko trzy numery wyższy i skoro widzę tu i tu 20 mpix to raczej nie spodziewałam się gorszej jakości zdjęć w tym nowym
 4. no to słabo strasznie, jestem mega zawiedziona i w końcu nie wiem jaka tam jest matryca w tym mi 11 lite 5g ne , "Aparat przedni został wyposażony w matrycę 16 Mpix f/2,45. "a raz piszą ze 20 Mpix jeśli to jest 16 Mpix to jest gorzej niż w mi 8
 5. WITAM, co sądzicie o aparacie przednim selfie XIAOMI MI 11 lite 5G NE? przesiadłam się na ten tel z XIAOMI MI 8 (który miałam 3 lata)? I powiem szczerze , że zdjęcia z przedniego aparatu przy słabym świetle to dramat, w nocy w lokalu, przy sztucznym świetle, niewyraźne, rozmazane, nie wychodzą ładnie. W mi 8 zdjęcia z przedniego aparatu były super. Nie musiałam zastygać, żeby zdjęcia się nie rozmazały i naprawdę jak na warunki oświetleniowe , były ładne, na koncercie, na dyskotece. Nie wiem o co chodzi bo mi 11 lite ma teoretycznie lepszy przedni aparat niż mi 8. czy macie podobne odczucia co do tego aparatu ?
 6. no mam go już ponad 2 lata, ale do tej pory nie było takiego wyraźnego spadku wydajności
 7. hej, od ponad tygodnia zauważyłam drastycznie szybkie rozładowywanie się baterii, na noc mam 100%, w nocy najwięcej schodzi na sygnał sieci. Bateria nie trzyma całego dnia, o 22 miałam 100% teraz już 40%, a tyle co byłam na insta . Jak patrzę na wykres to od 22 do teraz, 32 % zeszło na ekran. zoptymalizowałam już uzywanie aplikacji w tle, zmieniłam kolor z białego na czarny, a dalej wydajność beznadziejna. Czy to kwestia SW czy już tel się kończy ?? czy może po kolejnej aktualizacji się poprawi?
 8. witam, Jak wyłączyć synchronizację galerii i nie tylko, na koncie google? W MIUI jak wejdę w opcje konta google to jest możliwość wyłączenia synchronizacji różnych pozycji ale nie ma opcji wyłączenia galerii, synchronizację mam wyłączona, tylko na galerii jest wł. weszłam z poziomu aplikacji zdjecia google wyłaczyłam synchronizację, ale w ustawieniach w synchronizacji dalej na galerii jest wł. wkurza mnie , że robię zdjęcia telefonem, a jak loguję sie na kompie też je widzę, widzę nawet te które już z telefonu mam skasowane. jak temu zarazić? ogólnie nie chciałabym synchornizacji pomiędzy telefonem a komputerem na żadnym poziomie, a jest też tak ze jak coś wyszukuję na telefonie w google to póżniej podpowiada mi się to na google na kompie i odwrotnie. wiecie jak to wszystko wyłączyć??
 9. hej, jak długo trzyma wam bateria ? u mnie nie wytrzymuje doby, gadać dużo nie gadam, sporo przeglądam, i jasność mam na 100% ale to i tak bardzo szybko moim zdaniem ucieka ta bateria. dziś np w ciągu 3 h jazdy z google maps ze 100% spadła mi do 5% ... to normalne? poza tym podczas rozmów, nawet krótkich telefon bardzo się nagrzewa to też normalne?
 10. dzięki za wszystkie odpowiedzi. najgorzej te zdjęcia wyglądają jak wrzucam je w status whatsapp, na innych telefonach u innych osób też nie najlepiej, chociaż lepiej niż na moim. ktoś tu pisał, że robi screena i dopiero wtedy wrzuca, tak też zrobiła, ale zdjęcie w satusie mimo wszystko jest rozmyte.
 11. a ja mam jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o fotki... mam zrobione zdjęcie, jakość ok, ładnie wygląda, wrzucam je komuś w wiadomości na instagramie , whatsapp i widoczne są pixele, zdjęcie jest rozmyte nie mialam takich problemów wcześniej. to samo jak np wrzucam zdjęcie w status whatsapp, na moim telefonie wyglada tragicznie czy to kwestia jakis ustawień ? ja wiem ze np na fb jak się wstawia fotkę czy filmik to jakość jest gorsza, ale w komunikatorach nie miałam tego problemu , na insta czy whatsapp wysyłałam sporo zdjęć w wiadomościach i były tak samo dobre wizualnie jak te oryginalnie zrobione. o co chodzi ??
 12. ja mam miui global 10.3/stabilna i wiem ze powiadomienia włączamy i wyłączamy w aplikacjach, jak to robię tak żeby mi odpowiadało, to po pewnym czasie wracają do pierwotnych ustawień, lub na codzień zachowują się dziwnie, tak jak pisałam wyżej, whatsapp raz informuje dzwiękiem , raz rozświetleniem telefonu na 3 s.
 13. witam, czy Wasze powiadomienia działają Wam ok ? u mnie raz tak raz, tak, jak w samsugnu ustawiłam raz, to nawet aktualizacje, restarty nic nie zmieniały. teraz mam wrażenie, że co i rusz jest inaczej, wyłączam powiadomienia pływające i na ekranie blokady za jakis czas mam je znowu. Teraz np wyłączyłąm powiadomienia dla Whatsapp, żeby był tylko dźwięk i ikonka na pasku ze jest nowa wiadomość to raz mam tak że słyszę dzwięk i miga dioda i jest ikonka na pasku jak już odblokuję tel ze jest nowa wiadomość, a po chwili jest tak ze nie ma dżwięku tylko telefon się zaświeca, gaśnie, miga dioda . o co tu chodzi ? czemu powiadomienia się restartują i czemu różnie działają?
 14. to chyba od Ciebie miałam plik z ustawieniami do zaciągnięcia? tylko ze jak go zaciągałam to aparat przestawał działać
×
×
 • Create New...