Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Próbowałeś innej wersji miflash? Na filmikach pozerkałeś jak długo trzymać piny i kiedy nacisnąć flash? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Ja już nie pamiętam jak to szło, ale był jakiś myk z puszczaniem pinów i naciśnięciem przycisku flash w miflash, pozerkaj na filmy na YT jak to ma wyglądać, wpisz na YT - flash test point Xiaomi, nawet jak Ci zwróci wyniki innego modelu to też zerknij żeby uchwycić te momenty puszczania pinów i rozpoczynania flashowania. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Edit Ewentualnie inna wersja miflash
  3. Tak, jak zewrzesz te punkty to fon jest otwarty na wprowadzanie softu po za wszelkimi ograniczeniami/blokadami. Ja na RN4pro dwa razy korzystałem z tego trybu i wszystko poszło ok. Tylko musisz dokładnie patrzeć w którym momencie trzeba przestać zwierać te punkty aby soft się zaczął ładować, no i one są malutkie, ja pensetą zegarmistrzowską robiłem zwarcie tych pinów. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. Trzeba otworzyć telefon i fizycznie zewrzeć dwa punkciki na plycie, wtedy telefon wchodzi w tzw tryb serwisowy i miflashem wgrywasz soft. Na YT są filmiki poglądowe jak otworzyć fona i jak przeprowadzić procedurę. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. Nr 72, się nad tym zastanawiałem czy usuwać czy zostawić bo może operatorowi do czegoś potrzebne, np lokalizacja do wysyłania alertów RCB. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Pobrać odpowiedni rom pod miflash, (fastboot/tgz) i właściwy dla danego modelu fona, rozpakować go dwa razy. Folder z miflash + rozpakowany w nim soft umieścić bezpośrednio na dysku C. W ścieżce dostępu nie mogą się znajdować znaki specjalne. Nie używać USB 3. Użyć sprawnego przewodu. Spróbować innej wersji miflash. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Próbowałeś innego przewodu i/lub innej ładowarki? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. A jaki błąd wyrzuca miflash? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. Wyjmij kartę i się wyloguj po przez wi-fi. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. Jest jeszcze myk żeby przez konsole ADB instalować, ale to musiałbyś poszukać jakie komendy trza wpisać. Spróbuj jeszcze może z innego źródła te apke pobrać. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. A odinstalowałeś najpierw tę apkę która chcesz postarzyć? Tylko przed odinstalowaniem wyczyść jej pamięć podręczna i dane Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. Fony są na różnych procesorach więc soft nie może być ten sam. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Da się wyłączyć, hasło w Google - debloating xiaomi, są gotowe programy/skrypty. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. A masz symbol szybkiego ładowania? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Zacznij od kontaktu z operatorem czy masz aktywną usługę 5G. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-i-twrp-na-mi9/ Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. Jeśli powiadomienia działają bez zarzutu no to wychodzi że tak musi być, najwidoczniej jakiś błąd softu . Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. U mnie wszystkie fony na abo, z tym że przy przedłużce ponoć zostały zapięte do puli plusha bo tam oferta niby lepsza niż w czystym plusie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Nie masz przypadkiem znaków specjalnych w loginie czy haśle routera? Router ustawiony na 2.4 GHz? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. No to w końcu dialer wygląda jak ten Miui, czy ikona po prostu jest niebieska? Bo co innego jest apka a co innego wygląd/motyw ikony apki. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. To nie jest dialer tylko ikona, wejdź we właściwości dialera i zobacz jaki ma opis/wersję. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. Czy przy instalacji wykonywałeś któryś z tych trzech kroków wyróżnionych na czerwono? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. O tym nie pomyślałem [emoji106] ale i tak przed instalacją zrobić czyszczenie żeby się śmieci nie przeniosły. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. Wejdź w zarządzanie aplikacjami systemowymi, wyszukaj notification, i wyczyść jej dane i pamięć podręczną. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. A czy ta kamera jest zakwalifikowana do grupy urządzeń smart? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...