Jump to content

DMK

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2S

DMK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak jak napisałem, są miejsca w których NetMonster pokazuje mi połączenie LTE-A 800, a już kawałek dalej widzę agregację kilku innych pasm. Czyli mogą pojawiać się dziury w poryciu. Chyba trzeba zaryzykować i sprawdzić to na własnej skórze. Dziękuję za odpowiedzi.
 2. Mam pytanie do was, jako użytkowników Xiaomi 14 w wersji chińskiej. Jak oceniacie łączność i działanie telefonu bez B20? Jak sprawuje wam się telefon poza miastem, na terenach wiejskich? Jestem w Nju i korzystając z polecanego tutaj programu NetMonster wychodzi, że na obecnym telefonie na obszarach wiejskich telefon łączy się z siecią na paśmie B20 (800). Pytanie jest takie czy jeśli kupię Xiaomi z chin to będę miał zasięgu? Zdarzają wam się takie sytuacje?
 3. Dzięki, za odpowiedź. Jeszcze kwestia tych nieszczęsnych pasm. Czy jest szansa, że po wgraniu xiaomi.eu pasma B7 i B20 zostaną odblokowane?
 4. Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad wzięciem Redmi K60 z Chin. Zastanawia mnie kwestia obsługiwanych pasm. W informacji jest podane, że nie obsługuje pasm B7 i B20, ale z tego co wyczytalem nie wszystkie pasma muszą być obsługiwane, aby telefon sprawnie łączył się z siecią. Czy ktoś testował w kraju K60 i może podzielić się spostrzeżeniami? Druga kwestia to wgranie Xiaomi.eu. Rozumiem, że problemu nie będzie, pomijając kwestia wgrania działającego modemu, aby z telefonu dało się dzwonić? Od razu mówię, że zdaje sobie sprawę że mogę wziąć Poco F5 Pro, ale raz, że K60 ma większą baterię to i jest trochę tańszy.
 5. Wcześniej napisałem, że używam Solid Explorer (niesystemowego), co nie znaczy, że nie mam systemowego. Oczywiście zanim założyłem temat możliwość instalowania sprawdzałem na oby dwóch. Dropbox ma nadane uprawnienia, o których piszesz, co także sprawdziłem w pierwszej kolejności.
 6. Postępowałem wg. wskazówek od frrancuz i nadal nie było poprawy, Zmieniłem menadżera plików na systemowego i on zaczął rozpoznawać pliki apk. i pozwala na ich instalację. Wcześniej nie pozwalał, więc wskazówki coś jednak dały. Menadżer, którego używałem do tej pory, po wszystkich krokach nadal nie rozpoznawał plików apk. Odinstalowałem go i zainstalowałem ponownie i nadal to samo. Ustawienia tego mojego menadżera przejrzałem bardzo dokładnie i wydaje mi się, że ma wszystkie potrzebne ustawienia. Niemniej jednak przesiadłem się na systemowego i jest ok. Problem jednak nadal występuje gdyż po wejściu na dropbox i próbie instalacji z jego poziomu nadal jest komunikat, że nie rozpoznano pliku apk. Dopiero zapisanie pliku w pamięci telefonu i dostanie się do niego poprzez systemowy menadżer umożliwia instalacje. Póki co to musi mi wystarczyć. Dziękuję wszystkim za wskazówki.
 7. To, że pomoże to wiem, ale jak mówiłem póki co wolałbym tego uniknąć. Przy głębszym grzebaniu i nadawaniu uprawnień nie chciałbym przy okazji uceglić telefonu . W każdym razie dzięki za wskazówki.
 8. Aplikacje systemowe, które pozwoliły by mi na ograniczenie dostępu do telefonu z zewnątrz także modyfikowałem, ale że pamięć dobra lecz krótka to nie pamiętam które. Po tym jak się zorientowałem, że nie mogę instalować apek z zewnętrznych źródeł, przejrzałem ustawienia i poprzełączałem te które pamiętam, że modyfikowałem.
 9. Używam Solid Explorer i dla tej aplikacji mam włączoną zgodę na instalowanie z nieznanych źródeł. To sprawdziłem w pierwszej kolejności i napisałem o tym w pierwszym poście. Wydaje mi się, że problem tkwi gdzieś głębiej, ale nie mogę się doszukać opcji, która sprawiłaby, że miui nie rozpoznaje pliku apk. jako instalatora aplikacji.
 10. Mam nadane uprawnienia do tych instalatorów pakietu, ale to nie rozwiązuje problemu.
 11. Witam. Jakiś czas temu trochę szperałem w telefonie, gdyż chciałem zablokować dostęp poszczególnych aplikacji do kamery, pamięci wewn. i tego typu rzeczy. Dokładnie nie pamiętam wszystkich opcji, ale poprzez te zmiany mam problem z instalacją zewnętrznych aplikacji (plików apk.). Przy próbie instalacji pliku apk wyskakuje komunikat: "Nie znaleziono aplikacji do otworzenia tego pliku". Walczyłem z tym jakiś czas, ale nie jestem w stanie znaleźć opcji, która uniemożliwia instalację zewnętrznych plików. Opcję przy menadżerze plików dotyczącą "Zgody na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł" mam włączoną. Nie przywracałem ustawień domyślnych telefony i wolałbym tego uniknąć jeśli to możliwe. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc zmierzającą do rozwiązania problemu.
×
×
 • Create New...