Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Na swoim X3 nie bawiłem się z wywalaniem mimo że roota miałem, ale to tak była sztuka dla sztuki żeby zobaczyć czy da się zrootować. Co do usunięcia to trza by jakiegoś managera APK zasadzić który potrafi usuwać z systemu. Ostatnim którym robiłem ( na rn8pro) był ten https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alphainventor.filemanager Ale jak on pójdzie na innym andku to nie wiem Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Edit Nie ten link, nie mogę odszukać tego co robiłem bo wyczyściłem historię sklepu. Zobaczę na piechotę czy mi się przypomni co to było, ale ciemno to widzę Edit Chyba to https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumobile.manager.systemapp
  2. Tak, same apki dalej są fizycznie na dysku ale nieczynne, jedyne co to aby się ich pozbyć na stałe to root. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. Z googlowską niestety potrafiło robić jaja z identyfikacją przy używaniu volte. U mnie tak było na rn8pro i poco X3, na indonezji gdzie jest dialer Xiaomi jest ok. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. A nie masz przypadkiem włączonego Volte? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. To nie wywalaj tylko zamroź, program ma taką opcję. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Wyszukaj adb cybercat, na XDA jest do zassania, to obsługuje wszystkie fony na andku, tylko ostrożnie żebyś czego niepotrzebnego nie usunął. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Na pierwszy strzał- opcje programisty, optymalizacja miui Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Sklep przyjmie zgłoszenie po czym wyśle fona do serwisu... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. A masz wyłączone żeby nie pokazywało w panelu powiadomień? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. U mnie to jest w panelu sterowania, prawy górny róg, ikona nakrętki. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. Hasło-debloating miui. I albo poleceniem w konsoli adb, albo programem, tylko nie pamiętam czy w programie jest dla Google czy/i dla Xiaomi, ale jak nie ma to można dopisać samemu. Tylko nie odintalowywuj, a wybierz zamrożenie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. Nie podobno a faktycznie. Można otwierać bootloadera, można żąglować romami ale tylko tymi oficjalnymi od Xiaomi, jeśli serwis zobaczy że w fonie jest nieautoryzowane oprogramowanie to jak najbardziej mają prawo nie uznać gwarancji. A co do gwarancji, parę lat temu kupowaliśmy u nich zmywarkę i też podobna sytuacja, na infolinii odpowiedzieli że jednak 2 lata jest. Inna sprawa nie było potrzeby z niej korzystać więc w praktyce nie sprawszone czy faktycznie tak by było. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Mam fona rn8pro jako pierwszy właściciel, jak się pojawiała aktualizacja to nie instalowałem jej tylko czekałem na fastboota i na czysto stawiałem, wtedy zawsze wylogowywałem z konta xiaomi i google . Ale jak wskoczyłem na Indonezję to wyskoczył mi taki sam komunikat. Na poco X3 od razu po zakupie wrzuciłem Indonezję, nie zakładałem konta Google, przez tydzień jechałem na fabryce i po instalacji Indonezji też ten komunikat. Rn8pro rotowałem przed Indonezją, poco bez roota. Więc teraz to ciemna magia o co chodzi z tym komunikatem, bo myślałem że chodzi Ci o konto Xiaomi. Jeszcze dodam że zarówno 8 jak i 3 mam po dwa egzemplarze, żeby jeden służył do bezpiecznej pracy a drugi egzemplarz do testów/zabawy i do pomocy w ustaleniu jaki rom ma siedzieć w egzemplarzach 'pracujących" Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. W menagerze urządzeń co się pojawia jak podepniesz fona w trybie fastboot? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Jakby poprzedni właściciel się nie wylogował z konta to z fona byłaby cegła... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Netoper

    Błąd 24

    Przebiega tak jak jest zapisane w warunkach gwarancji, a sam serwis jest w Polsce. A co do szczelności to pozostaje dużo do życzenia. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. Można robić samodzielnie, gwarancja nie przepada po wgraniu oficjalnego nawet starszego roku. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. No to raczej pozostaje tylko downgrade, i jeśli na starszej wersji też będzie problem to serwis, tylko porób screeny czy filmik nagraj i dołącz link do formularza reklamacyjnego. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Nic w tym dziwnego, dopiero od 8 romy na EU mają goglowskie dialery i SMS-y. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. Próbowałeś zapiąć ładowarkę, tak na 10-15minut bo może bateria klękla. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. Przypadkiem telefon nie był zamoczony? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. Zablokować można, ale samo wgranie jedynie przez miflash. Czyli wyczyszczenie telefonu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. SmsBackupRestore ze sklepu google Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. Próbowałeś wyjęcia karty SIM i oczyszczenia powierzchni? Sprawdź na innej karcie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. Zasilacz sprawny? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...