-
Postów
5 079 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
75
Treść opublikowana przez Netoper
-
Xiaomi Find Device unistall + Debloating Miui 12
Netoper odpowiedział(a) na argentina10 temat w Dyskusje o aplikacjach
Na swoim X3 nie bawiłem się z wywalaniem mimo że roota miałem, ale to tak była sztuka dla sztuki żeby zobaczyć czy da się zrootować. Co do usunięcia to trza by jakiegoś managera APK zasadzić który potrafi usuwać z systemu. Ostatnim którym robiłem ( na rn8pro) był ten https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alphainventor.filemanager Ale jak on pójdzie na innym andku to nie wiem Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka Edit Nie ten link, nie mogę odszukać tego co robiłem bo wyczyściłem historię sklepu. Zobaczę na piechotę czy mi się przypomni co to było, ale ciemno to widzę Edit Chyba to https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jumobile.manager.systemapp -
Xiaomi Find Device unistall + Debloating Miui 12
Netoper odpowiedział(a) na argentina10 temat w Dyskusje o aplikacjach
Tak, same apki dalej są fizycznie na dysku ale nieczynne, jedyne co to aby się ich pozbyć na stałe to root. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Aplikacja telefon przy wszystkich połączeniach wyświetla numer prywatny
Netoper odpowiedział(a) na topfx temat w Problemy techniczne
Z googlowską niestety potrafiło robić jaja z identyfikacją przy używaniu volte. U mnie tak było na rn8pro i poco X3, na indonezji gdzie jest dialer Xiaomi jest ok. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Aplikacja telefon przy wszystkich połączeniach wyświetla numer prywatny
Netoper odpowiedział(a) na topfx temat w Problemy techniczne
A nie masz przypadkiem włączonego Volte? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Xiaomi Find Device unistall + Debloating Miui 12
Netoper odpowiedział(a) na argentina10 temat w Dyskusje o aplikacjach
To nie wywalaj tylko zamroź, program ma taką opcję. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Xiaomi Find Device unistall + Debloating Miui 12
Netoper odpowiedział(a) na argentina10 temat w Dyskusje o aplikacjach
Wyszukaj adb cybercat, na XDA jest do zassania, to obsługuje wszystkie fony na andku, tylko ostrożnie żebyś czego niepotrzebnego nie usunął. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Aplikacja Owly nie ma dostępu do zdjęć na telefonie
Netoper odpowiedział(a) na Burdog temat w Problemy techniczne
Na pierwszy strzał- opcje programisty, optymalizacja miui Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Sklep przyjmie zgłoszenie po czym wyśle fona do serwisu... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
A masz wyłączone żeby nie pokazywało w panelu powiadomień? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
U mnie to jest w panelu sterowania, prawy górny róg, ikona nakrętki. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Xiaomi Find Device unistall + Debloating Miui 12
Netoper odpowiedział(a) na argentina10 temat w Dyskusje o aplikacjach
Hasło-debloating miui. I albo poleceniem w konsoli adb, albo programem, tylko nie pamiętam czy w programie jest dla Google czy/i dla Xiaomi, ale jak nie ma to można dopisać samemu. Tylko nie odintalowywuj, a wybierz zamrożenie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Nie podobno a faktycznie. Można otwierać bootloadera, można żąglować romami ale tylko tymi oficjalnymi od Xiaomi, jeśli serwis zobaczy że w fonie jest nieautoryzowane oprogramowanie to jak najbardziej mają prawo nie uznać gwarancji. A co do gwarancji, parę lat temu kupowaliśmy u nich zmywarkę i też podobna sytuacja, na infolinii odpowiedzieli że jednak 2 lata jest. Inna sprawa nie było potrzeby z niej korzystać więc w praktyce nie sprawszone czy faktycznie tak by było. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Mi 11 Lite - pytania ogólne - watek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Mam fona rn8pro jako pierwszy właściciel, jak się pojawiała aktualizacja to nie instalowałem jej tylko czekałem na fastboota i na czysto stawiałem, wtedy zawsze wylogowywałem z konta xiaomi i google . Ale jak wskoczyłem na Indonezję to wyskoczył mi taki sam komunikat. Na poco X3 od razu po zakupie wrzuciłem Indonezję, nie zakładałem konta Google, przez tydzień jechałem na fabryce i po instalacji Indonezji też ten komunikat. Rn8pro rotowałem przed Indonezją, poco bez roota. Więc teraz to ciemna magia o co chodzi z tym komunikatem, bo myślałem że chodzi Ci o konto Xiaomi. Jeszcze dodam że zarówno 8 jak i 3 mam po dwa egzemplarze, żeby jeden służył do bezpiecznej pracy a drugi egzemplarz do testów/zabawy i do pomocy w ustaleniu jaki rom ma siedzieć w egzemplarzach 'pracujących" Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
W menagerze urządzeń co się pojawia jak podepniesz fona w trybie fastboot? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Mi 11 Lite - pytania ogólne - watek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
Jakby poprzedni właściciel się nie wylogował z konta to z fona byłaby cegła... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Przebiega tak jak jest zapisane w warunkach gwarancji, a sam serwis jest w Polsce. A co do szczelności to pozostaje dużo do życzenia. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
NFC przestaje działać po pewnym czasie
Netoper odpowiedział(a) na elipsa temat w Problemy techniczne
Można robić samodzielnie, gwarancja nie przepada po wgraniu oficjalnego nawet starszego roku. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
NFC przestaje działać po pewnym czasie
Netoper odpowiedział(a) na elipsa temat w Problemy techniczne
No to raczej pozostaje tylko downgrade, i jeśli na starszej wersji też będzie problem to serwis, tylko porób screeny czy filmik nagraj i dołącz link do formularza reklamacyjnego. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Jak zmienić Googlowską apkę Telefon i Wiadomości na tą oryginalną z Xiaomi?
Netoper odpowiedział(a) na basia86222 temat w Szukam aplikacji
Nic w tym dziwnego, dopiero od 8 romy na EU mają goglowskie dialery i SMS-y. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Próbowałeś zapiąć ładowarkę, tak na 10-15minut bo może bateria klękla. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Mi Note 10 Lite - ROMy Global - dyskusja
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Zablokować można, ale samo wgranie jedynie przez miflash. Czyli wyczyszczenie telefonu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
SmsBackupRestore ze sklepu google Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Zasilacz sprawny? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
