Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Masz ustawione dla Nova, czy masz ustawione w tych aplikacjach na których właśnie Ci zależy żeby działały? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Ale z tych screenów nic nie wynika, nie widać jakie aplikacje zużywają zasoby, prąd. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. W danej aplikacji w ustawieniach uprawnień masz załączone zezwolenie na wyskakujące okna? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. Sugestia- sprawdzić co konkretnie wciąga tyle prądu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. No to kurde nie wiem o co biega/jak to zinterpretowac bo tłumienie 90 to jest bardzo wysokie, i przy takim tłumieniu to asu (jakość/siła sygnału) nie wiem czy miałoby może z 10 i wtedy jak najbardziej mogłoby szarpać połączenie. Ja mam coś takiego, tłumienie ok, siła sygnału niezbyt wysoka, ale jestem w zabudowaniu. Ale nawet przy tych parametrach zero problemów, bo jak mi tłumienie wskakuje na 90 siła spada na 10 ( np na peryferiach miasta w selgros) to w ogóle nie mam internetu. Jak pisałem na początku, nie wiem jak Twoje dziwne ( dla mnie) wyniki zinterpretować, to nie wiem co Ci jeszcze doradzić. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Tego typu "wiadomości" pokazują się jak zaciągało się jakiegoś syfa. I zapewne po kliknięciu jest przekierowanie do płatności aby się zalogować i przejąć hasła użytkownika. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Jaka jest siła sygnału? Tylko nie w kreskach a dBm/asu ? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Zobacz jak będzie z sygnałem na 3G, może antena słaba w telefonie, a może sam sygnał LTE w Twoich okolicach cienki. Trza by jeszcze sprawdzić na karcie innego operatora. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. Tak, w opcjach apki w oszczędzaniu baterii trzeba dać na bezograniczeń i dodać do autostartu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. Ściągnij ze sklepu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartcross.gpstest I zobacz jak to pokazuje. Same mapy mogą działać offline. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. Jeśli rom jest w formacie pod fastboota no to nie ma możliwości aby go przez TWRP zainstalować i na odwrót. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. Z USB radia idzie 300mA, max co może niby pójść to 500. Inna sprawa że w radiu nie ma tak zaawansowanych układów jak w zasilaczu który "rozmawia/negocjuje" z telefonem o prądzie ładowania, ale przy tak małej wydajności USB radiowym, jest to i tak mniej niż to co zużywa sam fon podczas korzystania z nawigacji. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Instrukcja wgrywania romów jest w poradnikach na forum... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. Przeczytaj to co jest w linku, czego dotyczy ta dodatkowa usługa. A normalna gwarancja jest od tego że wady, uszkodzenia które nie wynikają z działań użytkownika są usuwane bezpłatnie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Zobacz na apkmirror czy nie ma nowszej wersji telefonu, może być nawet w wersji beta. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Raz na 30 dni. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. Odblokowałeś bez potrzeby zgody od Xiaomi? Jak uruchamiasz telefon to na logo startowym masz otwarta kłódkę? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. Serwis nie ma możliwości ingerować w serwery Xiaomi żeby odpiąć zarejestrowane tam urządzenie. Rób zwrot. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Nie. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. 1 na miesiąc. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. Żaden reset nie wykasuje sprzętu z konta właściciela, musi on sam odpiąć dany sprzęt od konta. Napisz, czy zadzwoń do niego żeby odpiął. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. We właściwościach/ustawieniach aplikacji zobacz w powiadomieniach czy zaznaczone jest zezwolenie na dostęp do dźwięku. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. A co może być legit w telefonie w którym Ci buszują na przemian Amerykanie i Chińczycy? [emoji3] Na apkamirror też to jest https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/security-service-plugin/security-service-plugin-9-10-2-release/system-service-plugin-9-10-2-android-apk-download/ Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. Nazwa pakietu tej wtyczki to com.miui.security add Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. Wzór/pin jest to takie zabezpieczenie jakbyś np w tartaku pracował i za późno rękę z pod piły wyjął, masz wtedy szansę odblokować fona pinem i na pogotowie zadzwonić :) Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...