Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 079
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. A ten telefon to kupiłeś nowy, używany? Na miejscu, w Polsce? Podaj pełną wersję romu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Odpaliłeś to klikając w którąś opcje w info o telefonie? Raczej to jest zabawka a nie funkcja. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. Trza wyczuć które apki mają problem przy standardowych ustawieniach. U mnie przykładowo poczta WP i googlowska działają ok ale onetowskiej musiałem dać zezwolenie na pracę w tle lecz bez autostartu. Mifit, Messenger, Yaata: i w tle i autostart i dodatkowo kłódka . Inpostowi wystarczyło praca w tle. Xkom, oszczędzanie miui i powiadomienia normalnie przychodzą Diabli wiedzą czemu jedne apki potrzebuja więcej zezwoleń a inne na standardowych pracują bez problemu. Jak pisałem trza wyczuć z którą apką masz jaja i zobaczyć jakie uprawnienia trza jej dać dodatkowo. Odpukać jakiejś widocznej różnicy w baterii nie odczuwam, a coś około 12 apek musiałem dopieścić żeby było ok z powiadomieniami. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. Taa, problem ciemnego motywu. Nie wiem jak w Twoim modelu, ale u mnie jest takie coś i tutaj mogę dopiescic żeby np w TT nie było z tym problemu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. No to zmień na inny bo jak widać w informacji na Polskę nie puszczają. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. A zegarek odparowany w poprzednim fonie? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Pierwszą masz CN a druga EU, to jest zupełnie co innego Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Samo wygięcie wyświetlacza nie powoduje takich problemów, jednak z wygięciem wyświetlacza zapewne powiązane jest też wygięcie się czy nawet uszkodzenie płyty głównej. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. Ciekawe czy ta blokada jest tylko w Playu, bo jak tylko w play to wtedy przenieść numer do innej sieci. A żeby odblokować to trzeba by zmienić imei w telefonie, samodzielnie jest to bez szans, pomijając aspekt prawny. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. Zależy od danej aplikacji, ale w większości przypadków 3xtak Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. Google namieszało i są problemy z niektórymi klientami pocztowymi. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną apki. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. U mnie są 2 amazfit bipy, 2 sztuki rn8pro, 2 szt poco x3nfc i odpukać żadnych jajec. Z tym że jadę na mificie modowanym. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Spróbuj odebrać te uprawnienia i ponownie załączyć, bo są takie cyrki że uprawnienia niby nadane a mimo to miui je gubi. Spróbuj jeszcze oczyścić pamięć podręczna apki. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. Jak apka zostanie zabita no to się nie połączy, czy nie będzie dawać powiadomień. Miui jest agresywne w ubijaniu apek, i dlatego trza je ręcznie wystroić tak jak frrancuz opisał. Piszesz że zawsze działało a teraz lipa, a ja Ci napiszę - to jest tylko Miui [emoji3] Skorzystaj z porady francuza i zobacz czy się poprawiło. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Nie nie irytuje mnie, tylko tak zadajesz pytania że nie do końca wiadomo o co Ci chodzi, czy o pakiet internetowy, czy o pakiet TV internetowej, czy o jakieś inne pakiety, i w końcu się okazuje że chcesz w kodim mieć kablówkę, a nie tak jak pisałeś że tak jak w laptopie przez przeglądarkę. Dlatego dopytywałem co jest konkretnie problemem. A nie wpadłem na to że mając kablówkę i telewizor/monitor, chcesz wtyczkę do kodiego żeby na telewizorze/monitorze oglądać programy kablowe. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Te pytania to powinieneś skierować do np suportu Xiaomi, bo tutaj to nie ma ich przedstawicieli żeby Ci odpowiedzieli... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. No to znowu zapytam, w czym masz problem, nie możesz zainstalować wtyczki czy instaluje się ale nie działa.? Bo wcześniej pisałeś o przeglądarce. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. No masz problem, więc żeby się go pozbyć należałoby wymienić akumulator, chyba że złącze od akumulatora słabo kontaktuje. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. W pliku konfiguracyjnym miflash wytnij tę linijkę która odnosi się do nieistniejącego pliku. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. Przeczytaj drugi i trzeci post... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. To w czym jest problem? Nie instaluje się przeglądarka na miboxie? Czy instaluje się ale nie działa usługa TV internetowej? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. No to dodaj swoje konto. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. Jakiego pakietu? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. Przyklej w szkole karteczkę że zgubiono opaskę , może jakiś uczciwy się znajdzie. W sekretariacie pytałeś czy ktoś nie znalazł? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. Znaczy się chodzi o to żeby bezpośrednio we właściwościach apki wyczyścić pamięć podręczną a jak nie będzie efektu to dodatkowo dane. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...