Jump to content

mAcman

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mAcman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Sprawdzałem dwoma różnymi i wychodzi ~ 35-40Mbps download a telefon pokazuje LTE+
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Jak najbardziej jestem w zasięgu, tak jak pisałem powyżej. Weryfikowałem to z różnymi mapami zasięgów oraz lokalizacji BTS'ów. A czy jest ktoś kto połączył się kiedykolwiek z 5G w POCO F3?
 3. Witam, Czy ktoś z sukcesem korzysta z sieci 5G w POCO F3 w T-Mobile lub nawet innej sieci? Mam wykupiony pakiet z obsługą 5G, ustawiony preferowany typ sieci na 5G, jestem w zasięgu sieci ale cały czas pokazuje co najwyżej LTE+. Czy to jest kwestia może tego, że w Polsce 5G jeszcze nie działa w pełni dobrze? Czytałem, że na razie działa połowicznie na pasmach LTE. Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?
 4. A nie jest tak, że są zapisane jakieś standardowe w samym miui? Z tego co pamiętam na samym początku jak konfigurowałem telefon coś musiałem zmieniać w punktach dostępowych (APN'ach), chyba adres APN ale nie jestem pewien bo nie chciało mi chodzić LTE w plusie.
 5. Witam, Chciałbym zaktualizować system w moim RN2 do najnowszej wersji czyszcząc wszystkie dane. Aktualnie mam dość starą wersję MIUIpolska 5.12.24. Pytanie teraz jak zrobić backup ustawień punktów dostępowych dla Internetu, SMS, MMS. Przeczytałem gdzieś, że nie można przywracać backupu zrobionego w starszej wersji MIUI w nowej używając wbudowanej funkcji baskupu w MIUI. W jaki inny sposób można by zrobić kopie tych ustawień?
 6. Również poprosił bym o nowy link do TWRP 3.0.0 w wersji polskiej bo poprzedni nie działa.
 7. Chyba będę musiał tak zrobić. Dzięki za pomysł
 8. Witam, Mam telefon Redmi Note 2 z wgranym MIUIPolska 5.12.24 Czy da się ustawić ekran nadchodzącego połączenia tak aby wyświetlał firmę kontaktu, który dzwoni? Mam dużą listę kontaktów i często samo imię i nazwisko dzwoniącego nie wiele mi mówi. Dziwne, że natywnie nie wyświetla takich ważnych informacji. Powinno być tak, że jak mam wpisaną firmę w kontakt to wyświetla jak nie to nie wyświetla, po co ograniczać informacje skoro jest na to dużo miejsca na ekranie. Znalazłem na forum to samo pytanie: https://miuipolska.pl/forum/topic/7773-nie-wy%C5%9Bwietla-nazwy-firmy-kontaktu-kb-wyszukiwanie-bez-polskich-znak%C3%B3w/ ale metoda tu zaproponowana u mnie nie działa. Czy może ktoś zna jakąś inną metodę jak to ustawić?
×
×
 • Create New...