mlabun

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About mlabun

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może wiecie czy da się przywrócić MIUI 10? Wiem że po odblokowaniu bootloadera telefon można sflaszować. Mi chodzi raczej o wykonanie prostego downgrade z poziomu telefonu.
 2. Czy jest jakaś rada na niedziałającą nawigację w Mapach Google. Odkąd zaktualizowałem Miui do wersji 10.2 (wersja global stable), to mam problem z działaniem tej funkcji.
 3. Witam wszystkich użytkowników Mi4c Uważam, że rom 8.1.2 stable jak na razie sprawdził się najlepiej ze wszystkich testowanych przeze mnie. Nie miałem okazji korzystać z wersji 8.5.1 więc na ten temat się nie wypowiem. Moim priorytetem jest stabilne działanie aplikacji. Np zestawienie google maps + yanosik. Wymieniona wersja romu zapewnia, że ten zestaw aplikacji działa bez zarzutów. Stare ale jare to w tym przypadku dobre określenie romu 8.1.2 na Mi4c.
 4. Potwierdzam że po uzyskaniu zgody na odblokowanie należy tylko i wyłącznie czekać aż MiuiUnlock zadziała. U mnie nastąpiło to po 5 dniach od SMS-a od Chińczyka. Nie denerwować się i nie kombinować ze sterownikami, oprogramowaniem, kabelkami. CIERPLIWOŚĆI!!!