Jump to content

mlabun

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mlabun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Może wiecie czy da się przywrócić MIUI 10? Wiem że po odblokowaniu bootloadera telefon można sflaszować. Mi chodzi raczej o wykonanie prostego downgrade z poziomu telefonu.
 2. Czy jest jakaś rada na niedziałającą nawigację w Mapach Google. Odkąd zaktualizowałem Miui do wersji 10.2 (wersja global stable), to mam problem z działaniem tej funkcji.
 3. Witam wszystkich użytkowników Mi4c Uważam, że rom 8.1.2 stable jak na razie sprawdził się najlepiej ze wszystkich testowanych przeze mnie. Nie miałem okazji korzystać z wersji 8.5.1 więc na ten temat się nie wypowiem. Moim priorytetem jest stabilne działanie aplikacji. Np zestawienie google maps + yanosik. Wymieniona wersja romu zapewnia, że ten zestaw aplikacji działa bez zarzutów. Stare ale jare to w tym przypadku dobre określenie romu 8.1.2 na Mi4c.
 4. Potwierdzam że po uzyskaniu zgody na odblokowanie należy tylko i wyłącznie czekać aż MiuiUnlock zadziała. U mnie nastąpiło to po 5 dniach od SMS-a od Chińczyka. Nie denerwować się i nie kombinować ze sterownikami, oprogramowaniem, kabelkami. CIERPLIWOŚĆI!!!
×
×
 • Create New...