Jump to content

otoja

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

460 profile views

otoja's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dziękuję za informacje, może przy następnym telefonie się przyda
 2. To tylko słowa, które w rzeczywistości mogą nie mieć pokrycia (z prostego względu - nie znam się). Dlatego trafiłam na to forum, licząc, że otrzymam sensowną poradę Z racji tego, że telefony zmieniam średnio co 2 lata liczyłabym na jak najdłuższe jego wsparcie. Redmi Note 5 ma już blisko rok, a zatem pozostałe modele, które wydane zostały stosunkowo niedawno, wydawały mi się lepszą opcją ze względu na ich "nowość na rynku". Koniec końców wybór padł właśnie na Note 5 (Pro? 4/64), bo znalazłam dobrą ofertę w jednym ze stacjonarnych sklepów. Oczywiście wiem, jak telefony wyglądają i wiem czym wizualnie się różnią. Chodziło mi bardziej o ich "wewnętrzne parametry", które są dla mnie czarną magią. Sorry, totalny laik se mnie Wybór padł właśnie na Note 5. Mi A2 nie przekonuje mnie ze względu na brak wejścia słuchawkowego. Korzystam często i nieraz zdarzyło mi się ładować i korzystać ze słuchawek jednoczenie, nie chciałabym musieć z tego rezygnować. Mam nadzieję, że będę zadowolona.
 3. Cześć! Przymierzam się do wymiany mojego staruszka Redmi 4 Pro (3/32). Mój budżet to max. 1000zł. Zastanawiam się nad 3 modelami i już sama nie wiem co wybrać. Rozważam kupno: - Xiaomi Redmi Note 5, - Xiaomi Redmi Note 6, - Xiaomi Mi 8 Lite. Niemniej, z każdym z powyższych mam jakiś problem. Note 5 wydaje mi się już przestarzały, Note 6 z kolei ponoć niewiele różni się od 5. A w Mi 8 lite nie ma wejścia słuchawkowego, co jest dla mnie nowością i poniekąd sobie tego nie wyobrażam. Który sprzęt będzie najlepszy? Lub może powinnam celować w coś zupełnie innego? Zależy mi na w miarę dobrym aparacie (mam świadomość, że szału nie będzie w tej cenie, dlatego w miarę). Dobrze jakbym zamieściła się w budżecie z minimum 4/64 GB. Telefon też chciałabym zakupić w Polsce, bo zależy mi na czasie.
 4. Ogarnęłam zmianę języka, tylko co dalej? Przytrzymanie nie daje rezultatów, pojawia się logo Mi i żadnych dalszych reakcji
 5. Pomocy! Telefon po całkowitym rozładowaniu i podłączeniu pod ładowarkę nie chciał się włączyć, na ekranie pojawiało się jedynie logo Mi oraz kilka sekund logo Android na dole ekranu. Po kilkukrotnym przyciśnięciu klawiszy lock i vol+ pojawił się ten oto komunikat (zdjęcie zapożyczone): Co robić? Co klikać by nie usunąć sobie wszystkich plików? Pomocy, jestem babą i nie znam się na tym kompletnie Telefon z ali, od Goldwaya jeżeli ma to znaczenie. System z jakim przyszedł telefon, taki został. POMOCY..
 6. A jednak to moje niedopatrzenie, jest o tym informacja w aukcji. Kupowałam z polecenia innej osoby i nie zwróciłam uwagi. Czyli wychodzi na to, że to jaki telefon się dostanie w wersji "Gold" to loteria?
 7. Do wyboru był kolor Gold, Silver white, Silver. W papierach żadnej wzmianki o białym przodzie, feedbacki mówią same za siebie- Gold, który otrzymywali inni to "złoto-złoty".
 8. Cześć. Proszę mnie naprowadzić na odpowiedni wątek, jeżeli ktoś takie pytanie już zadał, sama nie znalazłam, dlatego zakładam nowy. Przyszedł do mnie dziś Redmi 4 Pro Prime od Goldwaya. Zamawiałam kolor złoty, w feedbackach widziałam zdjęcia, na których zarówno przód jak i tył tego telefonu był w kolorze złotym. Mi natomiast przyszedł przód w kolorze białym i tył w kolorze złotym. Nie widziałam nigdzie na zdjęciach takiego wariantu, także na aukcji nie było to wyszczególnione. Na rynku są dostępne dwie opcje (złoto-złoty, złoto-biały)? Co z tym fantem zrobić?
×
×
 • Create New...