Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jest miuipolska na MI 10 Lite Zoom (czyli twój model). Aby to wgrać, musisz odblokować bootloader, a następnie zainstalować TWRP i miuipolska (xiaomi.eu). Wszystko jest na forum.
  2. Nie wiem niestety, dlaczego były wycofane. Xiaomi nie podaje powodu takich decyzji.
  3. No bo mieliśmy wypuszczone 11.0.8.0 wcześniej, a ten ROM był budowany przez Xiaomi 21 lipca. 11.0.6.0 był budowany 17 czerwca więc jest o ponad miesiąc starszy. Niektórzy nie wiedzieliby o tym i zrobiliby pewnie downgrade przez przypadek. Zgłosiłem to, już jest usunięte więc jest ok.
  4. Redmi 8 Android 10 V11.0.2.0.QCNMIXM https://bigota.d.miui.com/V11.0.2.0.QCNMIXM/miui_OLIVEGlobal_V11.0.2.0.QCNMIXM_1cfce9e7c8_10.0.zip Redmi 8A Android 10 V11.0.1.0.QCPMIXM https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QCPMIXM/miui_OLIVELITEGlobal_V11.0.1.0.QCPMIXM_0d091c0c4e_10.0.zip
  5. Nie, zresztą my sami też nie wiemy co dokładnie zmienili. Moglibyśmy sprawdzać tłumaczenia itd. ale już mamy robotę przez weekly i nie ma na to specjalnie czasu.
  6. Jest napisane w tytule wątku, dla jakiego telefonu... Dla innego niż Twój updater nie przepuści.
  7. Global EEA, instalujesz przez apkę aktualizacje (kilka dotknięć ikony 11 by odblokować dodatkowe opcje > 3 kropki > wybierz paczke aktualizacji > wybierasz jedna albo druga i leci)
  8. Tu chodzi o pliki w ROM-ie, jeśli wgrywałeś już persista wcześniej to nie odzyskasz L1 jeśli nie masz jego kopii. Była opcja Widevine L1 ale nie wiem czy jest dalej czy wywalili...
  9. Jeśli nie miałeś kopii swojego persista, to raczej nie. Wiem że swego czasu była możliwość pobrania certyfikatu na globalu, ale czy dalej jest ta opcja - nie mam pojęcia. Na najnowszym eu becie jest L3 bo nasz skrypt miał błąd w tym względzie, już naprawiony.
  10. Ponieważ straciłbyś pewne rzeczy takie jak Widevine L1, które są zawarte w persiście konkretnie dla Twojego telefonu (a nie w obrazie globala).
  11. Jeśli zrobiłeś format data to telefon powinien móc się odpalić... Jak nie, to wgraj miuipolska od nowa.
  12. Jesteś pewien że zrobiłeś format data, a nie wipe data?
  13. Mi 10 Pro Global EEA V12.0.1.0.QJAEUXM https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJAEUXM/miui_CMIEEAGlobal_V12.0.1.0.QJAEUXM_008a8e0ecd_10.0.zip https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJAEUXM/miui-blockota-cmi_eea_global-V11.0.12.0.QJAEUXM-V12.0.1.0.QJAEUXM-b02a5004a4-10.0.zip
  14. MIUI V12.0.4.0.QCDEUXM EEA http://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QCDEUXM/miui_DANDELIONEEAGlobal_V12.0.4.0.QCDEUXM_36c80895b8_10.0.zip Edit 10.08. 18:31 fastboot http://bigota.d.miui.com/V12.0.4.0.QCDEUXM/dandelion_eea_global_images_V12.0.4.0.QCDEUXM_20200725.0000.00_10.0_eea_66adf5bd91.tgz link do fastboota dla Globala: http://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QCDMIXM/dandelion_global_images_V12.0.3.0.QCDMIXM_20200714.0000.00_10.0_global_c021b1dc87.tgz
  15. MIUI 12 EEA V12.0.1.0.QJOEUXM https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJOEUXM/miui_MERLINEEAGlobal_V12.0.1.0.QJOEUXM_2d4c4ea52d_10.0.zip https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJOEUXM/miui-blockota-merlin_eea_global-V11.0.5.0.QJOEUXM-V12.0.1.0.QJOEUXM-06f5ee9e77-10.0.zip
  16. Masz wersję Global telefonu, więc bez problemu możesz zrobić relock. Mozesz nawet wgrac sobie na czysto MiFlashem i przy okazji zaznaczyc opcje z zablokowaniem bootloadera.
  17. Wraz z Mi Fit 4.4.0 (prawdopodobnie niedługo w Google Play, wydali już w ich app store w Chinach) opaska aktualizuje się do wersji 1.0.9.66.
  18. Przypominam, że od Globala są inne wątki... także w dziale Mi 10...
  19. Czemu? Skoro masz niby International? Wyślij screen z zakładki Informacje o telefonie > Pełna specyfikacja, potrzebna mi informacja Wersja modelu.
  20. Wrzucam dwa inne. Któreś z nich musi działać... A przynajmniej powinno. Niestety nie sprawdzę, bo mój Mi 8 SE ma rozlaną matrycę, ale z TWRP zawsze na tym modelu były jakieś kombinacje alpejskie za czasów, kiedy używałem tego telefonu (czyli do stycznia tego roku praktycznie). Rozpakuj sobie img z tych paczek. Najpierw myślę lepiej spróbować 1217 (ona zazwyczaj działała). TWRP-3.2.3-1102-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.zip TWRP-3.2.3-1217-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.zip
  21. Spróbuj może starsze TWRP: recovery-TWRP-3.2.3-1227-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img
  22. Jaki masz procesor? Na Ryzenie są pewne problemy własnie z działaniem fastboota, bardziej preferowany intel.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...