Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Telefon powinno się dać uratować, o ile w fastboocie będzie komputer go widzieć - nie musi widzieć pamięci (bo i tak raczej jej nie zobaczy). Trzeba wgrać TWRP i potem miuipolska jak tutaj, skoro masz syfMIUI to zapewne masz jakąś prastarą wersję: https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-mi-8-se/
  2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Odpowiedź udzielona tutaj: https://miuipolska.pl/forum/topic/51464-instalacja-oprogramowania-polskiego-ze-strony/?tab=comments#comment-571999 Następny wątek z tym samym pytaniem zostanie "nagrodzony" warnem.
  3. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: to nie jest problem techniczny. Nie, nie możesz.
  4. To nie jest oficjalna wersja stable, tylko modyfikacja MIUI... Masik...
  5. Twoje konto Xiaomi nie ma autoryzacji do wgrania softu w tym trybie. Musisz znaleźć kogoś, kto ma takie konto - niestety o takowe ciężko...
  6. 1. Musi być nowszy MiFlash 2. Musisz mieć autoryzowane konto Xiaomi do wgrywania po EDL...
  7. Na devie RN7 wszystko OK, może Xiaomi naprawiło to w nowszej wersji apki SMS-ów. która wersja stable?
  8. Aaa... nie zauważyłem, że masz od razu fastboot.. no to nic tu nie pomoże. Aktualizacje przechodzi bez problemu? Nie ma jakiegoś błędu podczas wgrywania?
  9. Przecież przez aktualizator nie przejdzie? (Jest w ogóle jakieś twrp działające na joyeuse?). Przez fastboot najlepiej.
  10. Wgraj 11.0.4.0, włącz debugowanie USB i rób jak tu do punktu 3.: https://miuipolska.pl/forum/topic/50880-brak-wyświetlania-wiadomości-email-z-podpisem-cyfrowym/?tab=comments#comment-566921 Później, jak już będziesz mieć pewność, że jest ok, wgraj 11.0.5.0 jak aktualizację bez czyszczenia danych i potem jak się będzie odpalać rób od punktu 5. Poczekaj tak z 5-6 minut, potem zrób ctrl+c jak w poradniku i wyślij na pw.
  11. Potrzebujemy loga, bez niego nic nie da się zrobić.
  12. Problem jest wewnątrz apki SMS w kodzie. W skrócie - na ROM-ie chińskim jest podział wiadomości na "zwykłe" i "reklamowe", takiego podziału nie ma na ROM-ie Global, który mamy my. W kodzie istnieje metoda dotycząca włączenia ograniczenia limitu SMS-ów do 50, która z nieznanych powodów jest aktywowana wtedy, gdy oprogramowanie, które mamy, nie obsługuje tego podziału (czyli generalnie wszystkie ROM-y Global). Stąd problem. Wyłączenie tego ograniczenia rozwiązuje cały problem. Poprawioną aplikację podesłałem w jednym z wątków aktualizacji, bodajże 20.6.18, ale bez podmiany głębiej w systemie ta aplikacja nie będzie działać, bo jej normalnie nie zainstalujesz.
  13. To błąd w apce SMS Xiaomi. Zgłaszałem im ten problem przez ich apkę, nawet za pośrednictwem (mam nadzieję, że wysłała ID...) osoby "wyżej", ale bez rezultatu do tej pory. Dzisiaj wyszła nowa wersja apki SMS, która również ma ten problem. Na xiaomi.eu poprawiliśmy to sobie we własnym zakresie.
  14. W motywach trzeba zaimportować.
  15. Nie wiem jak na stable, ale na dev jest OK. Najwyraźniej przypadek w danej aplikacji, musiałbym wiedzieć jaka to by zobaczyć.
  16. Nie "dziwne", tylko mylicie modele. Bo mówicie o 9S, on ma 9 Pro. Nasz 9 Pro (joyeuse) jest inny niż indyjski (curtana).
  17. Faktycznie, z pośpiechu i zmęczenia zapomniałem. Zrobione.
  18. MIUI V11.0.1.0.QFGEUXM https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QFGEUXM/miui_LAVENDEREEAGlobal_V11.0.1.0.QFGEUXM_fc2ac50c80_10.0.zip
  19. Linki: http://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QFJMIXM/miui_DAVINCIGlobal_V12.0.3.0.QFJMIXM_ed720ed0a6_10.0.zip https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QFJMIXM/miui-blockota-davinci_global-V12.0.2.0.QFJMIXM-V12.0.3.0.QFJMIXM-45cafe4004-10.0.zip https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QFJMIXM/miui-blockota-davinci_global-V12.0.1.0.QFJMIXM-V12.0.3.0.QFJMIXM-f6226b5c6b-10.0.zip https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QFJMIXM/miui-blockota-davinci_global-V11.0.5.0.QFJMIXM-V12.0.3.0.QFJMIXM-b089b4ba72-10.0.zip
  20. MIUI 12 EEA V12.0.1.0.QJBEUXM Mi 10 (nie Pro) https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJBEUXM/miui_UMIEEAGlobal_V12.0.1.0.QJBEUXM_e8362fdb86_10.0.zip https://bigota.d.miui.com/V12.0.1.0.QJBEUXM/miui-blockota-umi_eea_global-V11.0.15.0.QJBEUXM-V12.0.1.0.QJBEUXM-408b02ddde-10.0.zip
  21. Nie, inny. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_MI10LITE5G_V11.0.4.0.QJIMIXM_v11-10.zip/download
  22. ARB i tak już masz więc nie musisz się obawiać. Wszystko możesz wgrywać, do MIUI możesz też wrócić (maksymalnie do wersji 9.5.19.0 stable).
  23. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: pytanie było już omawiane na forum. Redmi Note 8T ma ROM-y wyłącznie w wersji stabilnej i jest to napisane w każdym miejscu na stronie.
  24. Jeśli masz MIUI 12, to powinienes miec opcje Zachowania aplikacji, sprawdz w niej ktora apka powoduje ten problem.
  25. Tak, choć nie wiem, czy da to jakieś odczuwalne rezultaty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...