Jump to content

BrejSki97

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

BrejSki97's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Eh, dobra... Będę cofać.... Tylko nie widzę na stronie linku do pobrania MIUI 12.7/8 na Androidzie 10
 2. Cześć, Dziś zaktualizowałem telefon na MIUI 12.1.3 (stabilna, RJBCNXM), android 11 RKQ11.200710.002. Po aktualizacji telefon dziwnie się zachowuje, tzn: Android auto zrywa transmisję obrazu Android auto zrywa dźwięk podczas nawigacji oraz odtwarzania muzyki Muzyka po Bluetooth nie jest w ogóle odtwarzana, wywala się Spotify/PowerAmp/wbudowany odtwarzacz, samochód/słuchawki tracą połączenie Odblokowanie odciskiem palca działa topornie, muszę często kilka razy dość mocno przycisnąć palec, by odblokowac telefon Wysuwane menu od góry (nowy panel sterowania) - nie działa ikona ustawień, klikanie w nią kilka razy uruchamia aplikację pogodową, klawisz edycji nie reaguje na nic Nie działają ŻADNE przełączniki na panelu szybkich ustawień. Nie można w naturalny sposób schować wysuwanego od góry panelu powiadomień/sterowania poprzez przeciągnięcie do góry - telefon potrafi się zawiesić, albo zmienia się tło, ale panel zostaje na miejscu i nic nie można zrobić... Padła jakość połączeń wideo w WhatsApp oraz Messenger; Podczas połączeń telefonicznych/WhatsApp/Messenger przy użyciu podłączonego urządzenia Bluetooth, transmisja jest zrywana i ciągle przełączana między słuchawkami/zestawem multimedialnym, a telefonem. Dochodzi do takich absurdów, że nic nie rozumiem, ponieważ co chwila słyszę dźwięk z innych źródeł Aplikacja aparatu lubi sie nie uruchamiać, uruchamia się do czarnego ekranu, a czasami uruchamia się, ale koszmarnie wolno Odtwarzanie wideo we wbudowanej aplikacji, pilocie WP czy przeglądarce co 7 sekund się zacina i trzeba manualnie kliknąć, by zapauzował i odtwarzać na nowo, znów po około 7 sekundach się zawiesza Odtwarzanie dźwięku poprzez kabel Jack (przy użyciu dwóch różnych przejściówek, oryginalnej oraz innej od Huawei mate 20 Pro) - zniekształcony dźwięk (tzw "pierdzenie" - głosniki oraz słuchawki są sprawne) Teraz pytanie - czy czeka mnie format? Jeżeli tak, to czy powinienem cofnąć się do poprzedniej wersji MIUI, która po prostu działała? A może da się jakoś ten cały bałagan ogarnąć bez formatowania? Nie będę ukrywał, że co aktualizację muszę wszystko od nowa stawiać, co jest serio męczące.... //edit: nie działa też raportowanie błędów - kod #*#*28*#*# niczego nie wywołuje
 3. Właśnie wgrałem - TWRP pokazuje: No OS Installed Robie restart recovery - wchodzi do fastboota... Fastboot reboot z Vol+ uruchomiło TWRP i teraz udało się dopiero zamontować /system_root i nie pluje błędami. Profilaktycznie wykonałem ponownie wipe date/cache oraz format data. Oby teraz się udało - zaktualizuję posta jak uda mi się osiągnąc jakiś efekt Aktualizacja 18:55: w końcu wstał. Totalny kosmos. Pierwszy raz w życiu takie komplikacje, a wałkowałem w przeszłości temat na Mi6 oraz Mi Mix.
 4. Ahhh.. racja... Teraz utknąłem na "Failed to mount /system_root (read-only file system). Nie wiem co tu się dzieje.
 5. Hej Wam, Zainstalowałem na Mi 10 (umi) TWRP, potem MIUIPolska. Wszystko zgodnie z instrukcją, ale utknąłem w martwym punkcie, mianowicie.. Po Reboocie telefon ciągle uruchamia się tylko i wyłącznie w TWRP, a jedyną alternatywą jest fastboot. Po podłączeniu po MTP telefon jest "pusty", TWRP wpluł błąd, że nie może zamontować /data. Jakies pomysły?
×
×
 • Create New...