Skocz do zawartości

POCO X3 NFC - dyskusja ogólna


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Puma2012 napisał:

Aha, teraz rozumiem... czyli tak faktycznie to taki... bajer z którego ciężko skorzystać.

Jeszcze muszę sprawdzić jak pilot działa, w poprzednim telefonie to miałem i było super.

Polecam tę aplikację do żywotności baterii i kontrolowania temperatur https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digibites.accubattery&hl=pl&gl=US możesz ładować kilka razy lub jak wolisz do 100 % przeprowadzić z 1 raz na zajechaniu baterii do końca, zobacz ile sot ci wytrzyma, a potem ładować od 20 do 80 % lub od 20 - 100 % zresztą ładuj jak chcesz, podobno ładowanie do 100 % tej marki nie szkodzi jak innym telefonom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawel188 napisał:

ma ktoś jakiś sprawdzony gcam dla poco 

https://www.cyanogenmods.org/google-camera-poco-x3-nfc/

Nie korzystam z GCam, bo z tego co widziałem, to nie ma przewagi nad zwykłą aplikacją aparatu, może kolory są trochę bardziej naturalne, ale poza tym to stockowa apka aparatu jest super. Mimo wszystko i tak korzystam z OpenCamera, który mi pasuje, bo mogę wybrać mnóstwo ustawień zdjęć i filmów, a jak zależy mi na jakości fotek, to korzystam z stock'a. Do nocnych zdjęć używam OpenCamera, bo robi bardziej szczegółowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2020 o 14:38, Pabian napisał:

Teraz zauważyłem, że w górnym prawym rogu mam coś nie tak z ekranem :( 

Na ciemnym tle widać dwie poziome linie. Jedna ok. 10mm a druga ok. 5 mm. Im większa jasność ekranu tym bardzie je widać.

Na lewo masz pływające okno, ale ty chyba mówisz o czymś innym daj fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Puma2012 napisał:

wyszedł później czyli wsparcie powinno być lepsze (dłuższe).

Czy lepsze? Raczej tak, patrząc na ociągającą się aktualizację 9S/9 Pro do MIUI 12. Czy dłuższe? Możliwe, bo POCO jako osobna marka chyba gwarantowało dłuższe wsparcie. Ale z Xiaomi i jej markami aktualnie nie ma nic pewnego. Wstępne plotki o MIUI 13 już informowały o liście smartphonów do aktualizacji i X3 też na niej jest, ale to raczej nie jest żadne odkrycie, bo następna wersja MIUI i pojawi się w okolicach roku od premiery X3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Janko napisał:

 ktos probowal nagrywac rozmowy aplikacja ,wersja romu global oficjal

Cube ACR nieźle nagrywa. Niestety nie na słuchawkach i nie po BT. Odtwarzanie nagrań jest w samej aplikacji, można ustawić uruchamianie pływającym widżetem pojawiającym się w dialerze.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Otho Sackville napisał:

Na jakich ustawieniach?

Trzeba popróbować bo różne wartości mogą być potrzebne w zależności od Androida, telefonu. Oczywiście musi być w autostarcie, oszczędzanie energii bez ograniczeń, kłódka, zezwolenie na wyskakujące okienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, FromWP napisał:

Trzeba popróbować bo różne wartości mogą być potrzebne w zależności od Androida, telefonu. Oczywiście musi być w autostarcie, oszczędzanie energii bez ograniczeń, kłódka, zezwolenie na wyskakujące okienka.

Popróbuję, ale jestem zdziwiony, bo na RN8T (global) w ogóle nie dawał rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam poco x3 nfc od tygodnia. Mam jeden problem. Podczas przeglądania stron internetowych zmienia mi sie kolor wyswietlacza na jakis wyblakły. Po wyjsciu z przeglądarki te wyblakłe kolory zostają. Dopiero jak wygasze ekran i włącze na nowo to wracają normalne kolory. Spotkał sie ktoś z takim problemem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nołbady napisał:

Jaką folię ma fabrycznie naklejoną ten telefon? Można na niej polegać?

Taką średnią. Na pewno jest lepsza niż to, co naklejano parę lat temu i lepsza niż najtańsze folie, ale po dwóch, trzech miesiącach ilość rys jest już duża i ja swoją zmieniłem na ceramiczną matową z Allegro. Kupiłem też na Aliexpress, ale nie zanosi się, żeby paczki dotarły w tym roku, większość ma duże opóźnienie. Też pojawiają się ślady używania, ale nie ma odbić światła jak przy zwykłej lub jej braku. Nie wiem jak w pełnym słońcu, bo u mnie od kilku tygodni ciągle jest szaro i ponuro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...