Jump to content

Baczeekk

Użytkownicy
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco X3 NFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Baczeekk's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • One Year In
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Już sobie poradziłem, wszystko się udało. Dzięki. MiUnlockiem zainstalowałem brakujące sterowniki.
 2. Podpowiesz mi jak je zainstalować i skąd pobrać? Chwilę już z tym działam, ale nie mogę znaleźć konkretów. Mam Poco X3 NFC.
 3. Dlaczego MiFlash nie znajduje mi telefonu podłączonego w trybie Fastboot?
 4. Czyli teraz po prostu wgrać oryginalny soft przez MiFlash tak? Na forum na pewno jest instrukcja jak to zrobić krok po kroku?
 5. Cześć. Sprzedaję telefon i chcę wyzerować go do zera. Wcześniej był zrobiony root, odblokowany bootloader i zmienione TWRP. Usunąłem konta Xiaomi i Google, zrobiłem unroot przez Magiska. Teraz przy próbie powrotu do fabrycznych danych telefon uruchamia się w TWRP by mauronofrio. Jak to zrobić?
 6. Po zainstalowaniu nie widzę raczej żadnych zmian. Rzuca się tylko w oczy bałagan z powiadomieniami to znaczy np. 3 powiadomienia w różnych momentach tej samej, odczytanej już wiadomości albo brak jakiegokolwiek powiadomienia o nowej.
 7. Czy ktoś umie mi w banalny sposób wytłumaczyć jak przenieść całą galerię z chmury na urządzenie i wyłączyć synchronizację z nią? Nie pojmuję tego... Cały czas się coś nie zgadza. W chmurze jest to domyślne 5GB pamięci i cały czas komunikaty, że nie ma tam miejsca na pozostałe rzeczy. Ja ich wcale tam nie chcę, ale nie mogę jej wyłączyć i usunąć bo znikają mi pliki z galerii. Nie wiem jak je przenieść na samo urządzenie żeby mi się zaraz po tym znowu nie synchronizowały...
 8. Aplikacja nie pozwala na wysłanie i zapisanie relacji dłuższej niż jedna. Wiecie, nagrywam i tnie filmik na części. Pierwszą część mogę udostępnić, wysłać czy zapisać. Każda następna - błąd. Instalowałem na nowo aplikację, czyściłem dane. Ciągle to samo. Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
 9. Baczeekk

  McDonald's

  Po ostatniej aktualizacji aplikacji McDonalda działają wam kupony? Miałem tę aplikację ukrytą w Magisku, wszystko działało ok aż tu nagle niespodzianka. Wykrywa roota mimo to. Jak to u was wygląda?
 10. Co jest winą słabej jakości w zrzutach ekranu? Zapisuję go, wchodzę a tam napisy i cała reszta bez żadnej ostrości.
×
×
 • Create New...