Jump to content

Baczeekk

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Baczeekk

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco X3 NFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiecie w jaki sposób dokładnie mogę zarządzać które foldery a które nie mają być synchronizowane przez chmurę Xiaomi?
 2. Cześć. Dzisiaj nie wiem dlaczego znowu miałem Magiska zamiast Managera (czyli po zmienionej wcześniej nazwie). Może jakaś aktualizacja, może coś przypadkiem się wydarzyło - nic takiego. Odpaliłem Magiska, miałem info o aktualizacji - zainstalowałem bezpośrednio. Teraz przy próbie zmiany nazwy aplikacji wyskakuje mi info, że może mieć trojana. To normalne, zdarza się czy raczej nie? Przy pierwszym razie nie miałem takiej informacji.
 3. Nie, powiadomienie też od razu mogę usunąć. Plik też usunąłem. Chodzi o to, że po jakimś czasie to znowu się pojawia i znowu tworzy się czy pobiera ten plik. Nie wiadomo dlaczego, po co i przez co.
 4. Nie, nie pobrałem nic przez przypadek i nie robię tego co drugi dzień... Nie pisałbym tematu gdybym pobrał przypadkiem jakiś plik.
 5. Od kilku dni raz na jakiś czas wyskakuje mi powiadomienie a w nim: "A new file found downloadfile-3.bin" Nie pobiera się to na moje żądanie. Co to jest i dlaczego teraz mi to wyskakuje?
 6. Teraz już nie bo usunąłem wszystkie poza ostatnim. Ostatni ma niecałe 5GB i zawiera 136 elementów.
 7. Znalazłem przyczynę 60GB w kategorii "Inne". Automatyczna kopia zapasowa, która wykonuje się co tydzień zapisuje się w pamięci a nie usuwa poprzedniej... W taki sposób w 2021 powstało 11 plików, które razem dają niecałe 65GB... Masakra. Nie dość, że to tworzy tyle problemów (zmiany dialerów, tapet, klawiatury) to teraz jeszcze to.
 8. Wcześniej przy A10 też tak było z jedną z niedawnych aktualizacji. Niektórzy nie zdążyli i wypytywali co z aktualizacją bo jedni mieli a oni nie. Po jakimś czasie wypuścili dla wszystkich znowu z pewnie poprawionymi błędami.
 9. Ustawienie tapety łatwo było znaleźć, ale nie mogłem (lub nie wiem jak) uruchomić dwóch aplikacji na jednym ekranie. To już weszło w życie czy dopiero wejdzie przy którejś aktualizacji?
 10. Właśnie zauważyłem, że zostało mi już malutko pamięci w telefonie. Po wejściu w "Pamięć" widzę, że kategoria "Inne" to aż 67,33GB. Co się tam znajduje? To połowa pojemności telefonu.
 11. Ustawione przez Termux? Też wcześniej to miałem, ale zmieniłem bo różnica dla wzroku praktycznie niewidoczna a niby troszkę więcej baterii zostaje. Tu mam pytanie - niektóre aplikacje obsługują 90Hz a 120Hz nie. Jak mam na stałe 120 to aplikacja działa mi w takim przypadku w 90, 60 czy w ogóle jakoś próbuje wymusić 120? Używam innej Super Tapety (Ziemia) i działa także nie podpowiem.
 12. Hahaha faktycznie, zabieranie się za takie rzeczy zmęczonym przed spaniem to zła opcja. Magisk wgrany, zainstalowany i hula. Po aktualizacji przy ikonce "Aktualizacje" mam cały czas jakby jedno powiadomienie, jak wchodzę to nic tam nie ma. Tylko ja tak mam? //Nie mogę utrzymać 90Hz. Według popularnego sposobu z SetEditem mam ustawione na 90 jednak nie jest to sztywna wartość. W zegarze i w telefonie spada do 60 a to tak na szybko tylko co zauważyłem. Wcześniej było ok.
 13. Jak pobiorę z poziomu ustawień i zainstaluję to będę musiał rootować na nowo? Nie wiem czy instalować bo w tej chwili nie mam dostępu do laptopa żeby wgrać Magiska. //Ok, zainstalowane. Magisk niestety do pobrania i zainstalowania na nowo.
×
×
 • Create New...