Jump to content

Baczeekk

Użytkownicy
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco X3 NFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Baczeekk's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Czy wam też jakby wyłącza aplikacje w tle po niedługim czasie? Jakby jakieś oszczędzanie energii, które jest wyłączone. Aplikacje długo się uruchamiają jakby wstawały od zera. Myślałem, że to chwilowe po aktualizacji, ale wciąż to dostrzegam.
 2. Tak, jednak chodziło mi o klawiaturę tak jak na poniższym screenie. Tu i tak wygląda to dobrze, ale przy innej jasności ekranu (korzystam z automatycznej) wymienionych przycisków praktycznie nie widać.
 3. Tak, czyli tak jak myślałem co do oszczędzania energii. Czyli w przypadku tego Poco jeśli ustawię tryb ciemny to nie zyskam nic poza względami estetycznymi? Co to znaczy artefakty trybu ciemnego? Jak rozpoznać te aplikacje?
 4. Jakiego motywu używacie w swoich X3? Kiedyś słyszałem, że motyw czarny w ekranach IPS wcale nie oszczędza baterii. Tutaj w ustawieniach pisze, że niby tak. To jak to jest? Jeśli używacie czarnego to jakiego motywu w klawiaturze? Klasycznego? Nie przeszkadza Wam to, że klawisze wstecz, emotki, cofnij czy enter są praktycznie niewidoczne?
 5. @lowermann Nie, ale i tak nie działa to jeszcze do końca tak jak powinno. Pływające okno map Google nie działa prawidłowo. //Już działa i to bardzo dobrze. Lepiej niż w 12.0.1. Mówię o mapach.
 6. Pozmieniałem trochę motyw z jasnego na ciemny i odwrotnie zastanawiając się który ostatecznie wybrać i tapeta została ciemna. Ustawiłem ją jeszcze raz przy jasnym motywie, uruchomiłem ponownie telefon a ona wciąż jakby dopasowana do ciemnego trybu.
 7. Ok, zaktualizowane. Teraz czas na obserwację. Pierwsza rzecz która pewnie wielu interesuje to dymki Messengera. Działają choć tak jak wyżej napisane teraz w nowej, kwadratowej odsłonie. Na pierwszy rzut oka, przynajmniej dla mnie - słabiutkie. Poprzednie rozwiązanie o wiele przyjemniejsze. Może to kwestia przyzywczajenia.
 8. Już rozumiem skąd narzekanie ludzi na oprogramowanie Xiaomi. W Samsungu zdarzało się długo czekać na aktualizację do nowego Androida, ale żeby ją wprowadzili z mnóstwem błędów i ponad miesiąc mieli to głęboko gdzieś to nigdy się nie spotkałem. Fenomen. Aktualizacja, która więcej popsuła niż naprawiła czy dodała i zamiast poprawki po kilku dniach - cisza. Spróbowałem tańszych urządzeń i chyba trzeba je sobie jednak odpuścić.
 9. To może być aktualizacja bo wraz z jej wejściem weszło mnóstwo błędów a olali to kompletnie i żadnej poprawki cały czas nie widać.
 10. Nic się nie zmieniło. Od aktualizacji żadnej poprawki...
 11. @jaffinio To najprawdopodobniej wina samego AA. Mam to samo w innym aucie i innym telefonie. Niestety problem trochę już ma a wciąż nie został rozwiązany.
 12. Czegoś takiego mi brakowało. Dzięki.
 13. Jak zacytuję kogoś np. przypadkowo i chcę usunąć to z edytora tekstu to nie umiem sobie z tym poradzić. Cytaty czy odniesienia do osób są nie do skasowania... Jak wyjdę z tematu i wrócę to edytor i tak zapamiętuje więc nie mam jak tego skasować. Korzystam z forum przez telefon i przeglądarkę w nim.
 14. Przy próbie odpisania w pewnym temacie pojawił się (dwukrotnie) taki komunikat jak w załączniku. O co tu chodzi?
×
×
 • Create New...