Otho Sackville

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Otho Sackville

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gliwice

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC

Recent Profile Visitors

569 profile views
 1. Nie wiem, co konkretnie masz na myśli, ale ja u siebie nie widzę nic podejrzanego (ale używam animowanej tapety).
 2. Troszkę odświeżę - czy zewnętrzne kamery Yi są dobre w swojej klasie? Czy też można znaleźć coś lepszego w podobnej cenie? Jak też z jakością nagrań? O ile kojarzę, to ich przetworniki mają 2 Megapiksele - w telefonie mam więcej. Ale nie jestem znawcą, może to wystarcza? I jak mają się kamery Yi do kamer Kami?
 3. Nakładałem szkło od strony aparatu, bo tak łatwiej wycelować i coś nie rzuciła mi się w oczy. Może miałem dobrze wypozycjonowaną? Teraz trudno ocenić
 4. Faaaajnie, właśnie pod światło zobaczyłem, że mam szkło hybrydowe naklejone na folię xD Przed założeniem szkła założyłem etui, żeby łatwiej szkło wypozycjonować i dlatego nie zauważyłem
 5. fabrycznie miałem niebieską folią cały telefon owinięty
 6. To prawda, u mnie też nie można zmienić lokalizacji dla karty SD
 7. Na reedit'cie w wątku na ten temat, znalazłem takie coś: https://imgur.com/a/0Iluxiv Czyli ktoś gdzieś na czymś to ma
 8. To pewnie w Poco F2. A jak w Poco X3? To może też być następstwo znanego błędu, związanego z importem ustawień konta Google po pierwszym uruchomieniu telefonu (w innych modelach nie ma np. przycisku Edytuj w szybkich przełącznikach i brakuje kilku innych). Czy mógłby ktoś jeszcze napisać jak to u niego wygląda? I czy robił import ustawień z konta Google?
 9. Cześć, Nie pojawia się u mnie przełącznik do synchronizacji w centrum kontroli (po ściągnięciu w dół górnej belki). Czy to nowość w MIUI12, czy może u was jest ona widoczna?
 10. Cześć, Mój stary Mi Band 2 (użytkowany aktualnie przez starszego członka rodziny) ma problem z podświetleniem. Właściwie wygląda na to, że w ogóle nie ma podświetlenia. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Z winy oprogramowania albo sprzętu? Czego mogę spróbować żeby opaskę odratować? Istnieją dla niej jakieś hard resety?
 11. Miałem ten sam problem po przywracaniu ustawień z innego telefonu, przywrócenie do ustawień fabrycznych bez przywracania ustawień pomogło.
 12. Którego pasma sieci dotyczy problem? Ja chyba u siebie też zaobserwowałem częste zrywanie 5ghz
 13. Nie ustawiłeś przypadkiem jakiejś opcji automatycznego odbierania połączeń?