Otho Sackville

Użytkownicy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Otho Sackville

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gliwice

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8T

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Też tak miałem ze dwa razy, wygląda to jak by telefon zamulił. W każdym razie wina raczej oprogramowania. Może wydadzą niedługo poprawkę.
 2. U mnie aktualnie po starcie sie restartuje - nie zdąży nawet powiedzieć "Starting the cleanup", wybrzmiewa tylko "Sta-". Po czym restart z podświetlonym na czerwono przyciskiem startu. Czyli albo bateria, albo coś związanego z ładowaniem...
 3. Wygląda na to, że jest nas więcej osób, które czują smrodek wydobywający się z odkurzacza. vide:
 4. Miałem to samo - zmieniłem filtr HEPA (chyba) - ten na wylocie. Po czasie problem wrócił i kilka dni później Roborock padł... Właśnie szukam dobrego serwisu w okolicach Gliwic/Katowic, gdzie nie zażądają góry złota.
 5. Czy masz nałożone szkło lub naklejkę na ekran? U góry ekranu, przy krawędzi (po prawej stronie) znajduje się czujnik - upewnij się, że nie jest przysłonięty. Szkło powinno mieć wcięcie.
 6. Ustawienia -> Wyświetlacz -> Tryb ciemny (wyłącz)
 7. Nie znam sklepu, więc podejrzewam, że nie pochodzi z OFICJALNEJ polskiej dystrybucji. Stąd podejrzenie, że jest sprowadzany z Chin i ma nieoficjalne (podrabiane) oprogramowanie. Jeżeli masz wersję global/EEA, ściągnij ROM stąd: https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900375 i wgraj w ustawieniach. Względnie porównaj dokładnie (literka po literce) wersję oprogramowania.
 8. W 8T nie da sie załączyć nagrywania rozmów w dialerze Googla? Da sie zainstalowac dialer MIUI?
 9. Hmmm, a może problem tkwi w automatycznych DNS-ach? Spróbuj może na sztywno googlowe: 8.8.8.8 i 8.8.4.4.
 10. Może teraz mają taką politykę?
 11. @kriss.kg, czy te szkło ma wycięcie na czujnik zbliżeniowy i natężenia światła? W opisie produktu wspomniano jedynie o czujniku nat. światła. Zauważyłeś jakieś problemy ze zbliżeniowym? Np. załączanie się ekranu podczas rozmowy?
 12. Polecacie jakieś szkło z dodatkowym wcięciem dla czujników?
 13. @Norbas, @electro69, szkło z tej aukcji Nillkin etui+szkło posiada wycięcia na czujniki?
 14. Naprawili chyba w ostatniej aktualizacji