CzechuXX

Użytkownicy
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About CzechuXX

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 5 plus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. CzechuXX

  Dotyk nie działa

  PROBLEM ROZWIĄZANY!!!!!!! Telefon wpadł mi do kibla.
 2. CzechuXX

  Mi A2 lite vs mi play

  Szukam czegoś taniego. Dotychczas miałem Redmi 5 plus i dopóki nie zaczął dotyk zacinać był ok. Ale wpadł do kibla i kaplica. Co z tych dwóch polecacie? Brałem pod uwagę jeszcze mi a2 ale jednak już trochę za duży. Do czego będę używać... do przeglądania internetu w skrócie. Nic szczególnego. Chcę aby płynnie chodził. Bez przycięć. A może coś innego chętnie mniejszego. Może redmi 6 3/32?
 3. CzechuXX

  Dotyk nie działa

  No więc tak... Dalej się męczę z problemem. Doszedłem do tego, że wgrałem twrp i zrobiłem format data. Zainstalowałem od nowa miui 10. I radość bo dotyk chodzi jak marzenie. Ale było coraz gorzej i dzisiaj po około tygodniu dalej przycina dotyk. Będę jeszcze próbował wgrać miui polska. Pewnie to nic nie da ale będę próbować.
 4. U mnie to samo się dzieje. Lecz jeszcze nie działa włączenie z kombinacji vol+ power tylko muszę z komputera włączyć recovery. Spróbuję to ogarnąć na weekendzie. Dzięki.
 5. Oczywiście. W takim razie chyba zamówię z alle coś taniego zwykłym listem.
 6. Wersja niby dobra. Dedykowana. Było zrobione format data Ponowne uruchomienie nie pomagało. Ponowne format data również. Czy taki kabel/adapter za kilka zł z all będzie dobry? Wkleił bym aukcję ale to chyba niezgodne z regulaminem.
 7. Chciałem zainstalować system. Poległem na kopiowaniu systemu z komputera na urządzenie redmi 5 plus. Gdy wziąłem enable mtp telefon był widoczny przez komputer ale nie można było nic wgrać. Jakby był w trybie ładowania. Wyskakiwał błąd brak odpowiedzi lub połączenie przerwane. Pomysł jakiś?
 8. CzechuXX

  Dotyk nie działa

  Zrobiłem większość. Będę testować.
 9. CzechuXX

  Dotyk nie działa

  Nie. Mógłbyś wytłumaczyć jak to zrobić?
 10. CzechuXX

  Dotyk nie działa

  Witam was. Od jakiś dwóch trzech miesięcy mam problem z wyświetlaczem. Po odblokowaniu urządzenia dotyk nie reaguje przez kilka sekund. Czasami przeglądając chrome gdy chce przesunąć ekran przytnie na chwilę. Aktualizacje nic nie dają. Ustawienia fabryczne również. Ktoś miał podobny problem? Co może być przyczyną? Jest gdzieś ustawienie czułości dotyku? Proszę o pomoc.
 11. CzechuXX

  Aktualizacja miui 9.5 na Redmi 5

  Problem rozwiązany.
 12. CzechuXX

  Problem z baterią redmi note 3 pro SE

  Za wiele nie pomogę, ale mam ten sam problem.
 13. CzechuXX

  Aktualizacja V9.2.3.0. MHRMIEK

  Zauważyłem mały bug. Dźwięk SMS zmienia się głośnością multimediów.
 14. CzechuXX

  Aktualizacja V9.2.3.0. MHRMIEK

  Dzięki za pomoc
 15. CzechuXX

  Aktualizacja V9.2.3.0. MHRMIEK

  Pomóżcie gdzie znajdę aplikację aktualizacji miui?