Jump to content

Otho Sackville

Użytkownicy
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Otho Sackville

 1. Mialem podobnie - budziki dzwonily do czasu ponownego uruchomienia telefonu. Ale sobie z tym poradzilem - trzeba wyłączyć optymalizację baterii dla aplikacji a do tego ustawic Autostart. Ale tutaj najwazniejsza uwaga - sam wlaczony przelacznik nie wystarcza - klikacie w tę opcje i wtedy widac dwa przelaczniki, trzeba ten drugi tez wlaczyc!
 2. Popróbuję, ale jestem zdziwiony, bo na RN8T (global) w ogóle nie dawał rady.
 3. "Autostart włączony" - sprawdź, czy nie tylko masz suwak przesunięty, możesz jeszcze w to kliknąć i tam masz chyba dwie opcje.
 4. Musiałbyś mieć film z większą liczbą klatek niż 25 (niektóre streamingi mają 60) na sekundę, o co ciężko a gra musiałaby generować więcej klatek o co również trudno
 5. No to rzeczywiście to nie jest problem sieci... A tak serio, to twoje testy wcale nie wykluczają problemów po stronie sieci.
 6. Ja stosuję od jakiegoś czasu szkła hybrydowe (przerzuciłem się ze szkieł hartowanych). Aktualnie mam szkło od Wozinsky i jest spoko. Ciekawostka: wiele firm sprzedaje szkła pasujące do Redmi Note 9S / 9 PRO jako szkła do naszego Poco (warto sprawdzić pod kątem ceny).
 7. Nie wiem, co konkretnie masz na myśli, ale ja u siebie nie widzę nic podejrzanego (ale używam animowanej tapety).
 8. Troszkę odświeżę - czy zewnętrzne kamery Yi są dobre w swojej klasie? Czy też można znaleźć coś lepszego w podobnej cenie? Jak też z jakością nagrań? O ile kojarzę, to ich przetworniki mają 2 Megapiksele - w telefonie mam więcej. Ale nie jestem znawcą, może to wystarcza? I jak mają się kamery Yi do kamer Kami?
 9. Nakładałem szkło od strony aparatu, bo tak łatwiej wycelować i coś nie rzuciła mi się w oczy. Może miałem dobrze wypozycjonowaną? Teraz trudno ocenić
 10. Faaaajnie, właśnie pod światło zobaczyłem, że mam szkło hybrydowe naklejone na folię xD Przed założeniem szkła założyłem etui, żeby łatwiej szkło wypozycjonować i dlatego nie zauważyłem
 11. fabrycznie miałem niebieską folią cały telefon owinięty
 12. Na reedit'cie w wątku na ten temat, znalazłem takie coś: https://imgur.com/a/0Iluxiv Czyli ktoś gdzieś na czymś to ma
 13. To pewnie w Poco F2. A jak w Poco X3? To może też być następstwo znanego błędu, związanego z importem ustawień konta Google po pierwszym uruchomieniu telefonu (w innych modelach nie ma np. przycisku Edytuj w szybkich przełącznikach i brakuje kilku innych). Czy mógłby ktoś jeszcze napisać jak to u niego wygląda? I czy robił import ustawień z konta Google?
 14. Cześć, Nie pojawia się u mnie przełącznik do synchronizacji w centrum kontroli (po ściągnięciu w dół górnej belki). Czy to nowość w MIUI12, czy może u was jest ona widoczna?
 15. Cześć, Mój stary Mi Band 2 (użytkowany aktualnie przez starszego członka rodziny) ma problem z podświetleniem. Właściwie wygląda na to, że w ogóle nie ma podświetlenia. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Z winy oprogramowania albo sprzętu? Czego mogę spróbować żeby opaskę odratować? Istnieją dla niej jakieś hard resety?
 16. Miałem ten sam problem po przywracaniu ustawień z innego telefonu, przywrócenie do ustawień fabrycznych bez przywracania ustawień pomogło.
 17. Którego pasma sieci dotyczy problem? Ja chyba u siebie też zaobserwowałem częste zrywanie 5ghz
 18. Nie ustawiłeś przypadkiem jakiejś opcji automatycznego odbierania połączeń?
 19. Dzięki za odpowiedź. Nie umiem jednoznacznie znaleźć przyczyny, ale być może ma to coś wspólnego, bo faktycznie skorzystałem z tych narzędzi kilka razy w ostatnim czasie (po dłuuuugiej przerwie).
 20. Potwierdzone, że pomaga na ten problem? Na oficjalnym downloadzie jeszcze nie ma, więc podejrzewam, że jest wypuszczane testowo do małej grupy użytkowników, a nie chcę się nadziać przez nadgorliwość.
 21. Cześć, Mam taki problem, że po ponownym uruchomieniu telefonu, resetowane są uprawnienia dla wszystkich aplikacji. Czy ktoś ma podobny problem? Czy zna ktoś rozwiązanie? Telefon to Redmi Note 8T z Globalem w wersji 11.0.7.0 (EU).
×
×
 • Create New...